x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Blog Arama

Saç Kremi Ne İşe Yarar?
06.10.2022
Saç kremi   her saç tipi ve ihtiyaçlarına yönelik farklı içerikler ile üretilmektedir. Kullanıcı kendi saç tipine ve yaşadığı probleme yönelik seçim yapabilmektedir.
Vücut Losyonu Nedir?
06.10.2022
Sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyenlerin ilk olarak yapması gereken şeylerin başında cildin nem seviyesini ideal ölçüde tutmak gelmektedir. Bazen hormonal durumlar ve çevresel etkenler bu seviyenin korunmasını oldukça zor hale sokabilmektedir.
Tıraş Makinesi Temizliği Nasıl Yapılır?
06.09.2022
Tıraş makinesinden her seferinde aynı verimin elde edilebilmesi için temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Tıraş makineleri kişiye özel cihazlar olsa da hem makine hem kullanıcının cilt sağlığı için düzenli temizliği sağlanmalıdır.  
Kişisel Bakım Nedir?
06.09.2022
Kişisel bakım bir diğer adıyla öz bakım, bir kişinin sağlıklı olmak, bakımlı görünmek ve güzel hissetmek için yaptığı vücut temizliğine yönelik faaliyetlerdir. Gündelik hayatta büyük ve küçük herkesin yaptığı bir kişisel bakım vardır. Temel olanlar arasında yüz yıkamak, el yıkamak, duş almak veya diş fırçalamak yer alır.
Tıraş Makinesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?
02.09.2022
Erkek tıraş makinesi; günümüzde neredeyse her hanede bulunan ve erkeklerin çok kullandığı elektronik cihazlardan biridir. Farklı ayarlamaları ile istenilen uzunlukta sakal kesme olanağı tanır. Belirli tıraş makinesi modelleri sadece birkaç kesim çeşidi yapabilirken bazı modeller sinekkaydı tıraş makinesi veya uzun sakal makinesi olarak da kullanılabilir.  
Saç Kurutma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
02.09.2022
Saç kurutma makinesi alırken dikkat edilmesi gereken birçok farklı unsur vardır. Bu unsurlar başlıca olarak watt gücü, modeli, ağırlığı, hammaddesi ve güvenilir olmasıdır. Seçilen saç kurutma makinesinin öncelikle saç kurutma makinesi mi yoksa fön makinesi mi olduğu bilinmelidir. 
Sakal Fırçası Nedir?
08.10.2021
Sakal bırakan ve sakalını uzatmak isteyen insanların, özellikle de sakalını şekle sokma konusunda fırça ihtiyacı vardır. Bu konuda oldukça kullanışlı verimli ve ergonomik ürün seçenekleri, insanların işini daha kolay hale getirmektedir. Öncelikli olarak tıraş olmadan önce sakalı düzgün bir şekle sokmak, tıraş olma konusunda doğru bir adım atmayı mümkün hale getirecektir.
Tıraş kolonyası ne işe yarar?
08.10.2021
Tıraş olmak ve bakımlı olmak, bütün insanlar için büyük bir gerekliliktir. Gerek memuriyet gerekse de benzer görevlerde, bu işin büyük bir zorunluluk olduğu bilinmektedir. Diğer bakımdan insanların inisiyatifine bırakılmış bu olayda, herkesin kendine uygun karar vermesi önemli olacaktır.
Tıraş Makinesi mi Jilet mi?
08.10.2021
Sağlıklı bir şekilde tıraş olmak istiyorsanız tıraş makinesi mi jilet mi dediğimiz iki farklı yol karşınıza çıkıyor. Jilet yıllardan beri insanların önemli tercihi olurken, özellikle teknoloji devrimi ile birlikte traş makinesi modelleri hayatımıza girmiştir.
Traş Köpüğü Ne İşe Yarar?
08.10.2021
Sakal traş olmak istediğiniz zaman, öncelikle sert olan sakalları yumuşatmak gerekir. Traş öncesi hazırlıklar çok önemli olduğu gibi, yıllardan beri bu konuda kullanılan malzemeleri ayrıcalıklı bir şekilde değerlendirmek gerekir. Jilet ve traş köpüğü yan yana geldiğinde, iyi bir traşın ortaya çıkması söz konusu olacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.