x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Erkek Tıraş Ürünleri

Toplam 230 ürün bulunmaktadır.
Zaza Gold Ustura
1.919,50 TL
1.815,00 TL
%5
İndirim

Erkek Tıraş Ürünleri Nelerdir?

Erkek tıraş ürünleri, kuaför ve berberlerde erkekler için en iyi deneyimi sunmak isteyen ustaların tercihi. Cildi tahriş etmeyen, en iyi tıraşı sunan profesyonel kalitede ürünler, berber ve kuaförlerin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bununla birlikte bir işletme için tıraş makinesi ve diğer erkek tıraş ürünlerini satın alırken bütçe dostu, uzun yıllar kullanım ömrü sunacak ürün kalitesini bulmak da çok önemli. Erkek tıraş ürünleri nelerdir sorusu sorulduğunda akla ilk gelenler içinde tıraş bıçağı ve tıraş makinesi geliyor. 

Bununla birlikte ustura jileti, kullan at tıraş bıçağı, yaprak jilet ve tıraş öncesi malzemeleri de en önemli gereçler içinde. Tıraşta en iyi sonucu vermesi beklenen ürünler, erkek bakım seti seçeneklerinin bir parçası. Erkek tıraş ürünleri, profesyonel kalitede hizmet vermeyi hedefleyen işletmeler için en iyi markalardan tercih edilmesi gereken seçenekler. Erkek tıraş ürünlerinde hem yüksek kalitedeki seçenekleri tercih etmek hem de fiyatları bakımından bütçe dostu seçimler yapmak, kuaför ve berber malzemelerinde doğru bir stratejidir. Peki erkek bakım ürünlerinde ortalama fiyatlar ne durumda?

Erkek Tıraş Ürünleri Fiyatları

Berber ve kuaförlerde, erkek tıraş ürünleri içinde kaliteli seçimler yapmak, müşteriler için en iyi hizmeti sağlama açısından çok önemlidir. Bununla birlikte her işletme tabii ki bütçesine uygun ve uzun yıllar boyu kullanılabilecek ürünleri tercih etmek istiyor. Bu noktada da tıraş ürünleri fiyatları önem taşımakta. Erkek bakım seti ya da tıraş makinesi fiyatlarında, her işletme bütçesini zorlamadan bir seçim yapmak istiyor. Bu noktada ustura ya da tıraş makinesi fiyatları bütçeyi zorlamamalı. Ancak kaliteden ödün verilmeden bir satın alım yapmak da çok önemli. Berber ve kuaförlerde hizmetin çok yönlü olması önemli. 

Hem tıraş öncesi ve sonrası, hem de tıraş sürecinde saç ve sakal kesiminin yanı sıra diğer alanlarda en kaliteli işi yapabilmek için, tıraş ürünlerinde dünyanın en çok tercih edilen markaları tercih edilmeli. Toptan erkek tıraş malzemeleri fiyatlarında skala çok geniş. Tercih edilen tıraş malzemesinin özelliklerine göre, markasına göre ve şarjlı, kablolu olma durumuna göre değişkenlikler var. İndirimli ve kampanyalı, ucuz tıraş malzemeleri satın almayı düşünen berber ve kuaförlerin dikkat etmesi gereken bir diğer konu da  tabii ki enerji sarfiyatı. Bazen uygun fiyatlı olan ürünlerin enerji tüketimi yüksek olabiliyor. Bununla birlikte pahalı denilen ürünlerin uygun güç kullanımı, uzun vadede daha ekonomik bir tabloya da yol açabilir. İşletmeler dışında, kişisel olarak ev kullanımına uygun erkek tıraş ürünlerinin fiyatları da birçok kişi için önemli. 

Erkek Tıraş Öncesi Ürünler Nasıl Kullanılır

Erkek tıraş ürünleri, saç ve sakal tıraşı bakımından bakımlı olmak isteyen erkekler için doğru bir şekilde kullanılmalı. Bu konuda hem tıraş öncesi hem de tıraş sonrası bakım ürünlerinin ideal ölçüde kullanılması önemli. Peki erkek tıraş öncesi ürünlerde neler öne çıkıyor? Saç ve sakal bakımında en iyi formu elde etmek için, tıraş öncesi ürünlerde tüm malzemeler çok önemli. Cildi tıraşa hazırlamak, tıraşta en iyi verimi elde etmek için önemlidir. Peki tıraş öncesi hangi ürünler kullanılmalı? Her şeyden önce tıraş sabunu ve tıraş köpüğü ürünleri oldukça önemli. 

Cildi tıraşa hazırlamak için tercih edilebilen bu ürünler, tıraş bıçağı ya da yaprak jilet gibi seçeneklerle birlikte cildin en iyi şekilde tıraş edilmesi için tercih ediliyor. Tıraş öncesinde kullanılması önerilen diğer malzemeler içinde tabii ki tıraş öncesi arındırıcı da önemli. Cildin hızlı bir şekilde arındırılmasını sağlayan tıraş öncesi arındırıcılar ile cilt iyi bir tıraş için hazır hale gelecektir. Tıraş öncesi malzemelerde, cilt iyi bir şekilde yıkandıktan sonra kesme işlemine geçilebilir. Tıraş kremi ve tıraş fırçası ya da tası gibi ürünlerde, fırçanın sıcak su ile yumuşaması sağlanır ve saçın, sakalın yumuşatılması amaçlanır. Tıraş öncesinde olası durumlara karşı kan taşı da bulundurulmalıdır. Jilet kesiği durumunda kan taşı ile kolay bir şekilde müdahale edilebilir. 

Erkek Tıraş Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Erkek tıraş ürünlerinin kullanımı çok titiz bir şekilde yapılması gereken seçenekler. Hem saç hem de sakal kesimde, tıraş ürünlerinin ideal bir şekilde kullanılması tıraşta en iyi sonucu verecektir. Bunun için tıraş öncesinde gerekli malzemelerle cildin hazır hale getirilmesi önemli. Tıraş öncesi cilt arındırıcı ürünlerin yanı sıra, bakım kremi gibi malzemelerle cilt hazır hale getirilir. Erkek tıraş ürünlerinde, geleneksel tıraş seti ve diğer erkek traş sonrası bakım kremlerinin kullanımında, cilt hazır hale getirilmeden işlem yapılmaz. Cilt hazır olduktan sonra, sakal kesiminde ilk önce tıraş kremi cilde yedirilir. Ilık ya da sıcak su ile, sakalların yumuşaması sağlanır. 

Bunun ardından ustura jilet ile ya da tıraş makinesi ile hafif bir şekilde kesime başlanır. Erkek tıraş ürünlerinin tamamında, çok hassas bir şekilde kesim yapılmalıdır. Özellikle ustura jilet gibi ürünlerle ev ortamında kesim önerilmemektedir, zira ustura gibi yapılar cildi kesebilmektedir. Cildin kesilme olasılığına karşı, kan taşı gibi ürünler bulundurulmalı, buna ek olarak iyi ve kusursuz bir kesim yapılabilmesi adına erkek tıraş ürünleri doğru kullanılmalıdır. Tıraş makinesi kullanımı için de aynı şekilde dikkatli bir kesim yapılmalıdır. Tıraşta hatalı bir işlem geri alınamayacağı için, profesyonel kalitede iş çıkaran makinelerle, dikkatli ve titiz bir kesim en iyi sonucu verecektir.

Erkek Tıraş Ürünleri Kullanımı Sonrası Cilt Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Erkeklerde tıraş sonrasında cilt bakımına dikkat etmek son derece önemli. Kullan at tıraş bıçağı ya da erkek bakım kiti gibi seçeneklerle saç sakal tıraşı olduktan sonra, cildin tahriş olmaması ve tıraş sonrasında en iyi formu yakalaması için dikkat edilecek birçok konu bulunuyor. Tıraşın ardından erkek cildinde hassasiyet, tahriş gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu nedenle modern ve pürüzsüz bir cilt görünümü için tıraş sonrası bakım rutinlerine dikkat edilmelidir. Tıraşın ardından bakım kremi ya da yağı gibi ürünler, cildin hassas formunu korumasına yardımcı olur. Tıraş kremi seçenekleri, içerdikleri besleyici içerik formuyla, cilt için en iyi etkiyi hissetmeyi sağlar. 

Erkek Tıraş Ürünleri Cildi Tahriş Eder mi?

Erkek tıraş ürünleri içerdikleri özel yapı ile cildin tahriş olmadan kıl ve tüylerden arındırılmasını sağlar. Bununla birlikte tıraş ürünlerinin cildi tahriş edip etmediği merak edilen bir konu. Öncelikle doğru bir tıraş ürünü satın almak bu konuda en önemli sonucu verecektir. Bununla birlikte, tıraş olurken kılların çıkış yönünün tersine işlem yapmak tahrişe, batığa ve ize neden olabilir. Bu nedenle kılların çıkış yönüne doğru hassas bir şekilde tıraş yapılmalıdır. Bununla birlikte tıraş kremi ve köpüğü gibi seçeneklerde doğru ürünler tercih edilmeli, tıraş dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Erkek bakımının en önemli aşamalarından olan saç ve sakal tıraşında, jilet fiyatları içinde inceleme yaparak ya da erkek tıraş kiti ürünlerini inceleyerek ihtiyacınız olan en iyi tıraş bakım ürününü bulabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.