x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Tıraş Makinesi

Toplam 48 ürün bulunmaktadır.

Tıraş Makinesi Modelleri

Tıraş makinesi, kişisel bakım aletleri arasında yer alan saç ve sakalı kesmeye yarayan fonksiyonel bir cihazdır. Erkler yüzyıllardır bakımlarını çeşitli gereçlerle yapmaktaydı. Bu gereçler değişen ve gelişen teknolojik gelişmelere bağlı olarak çeşitlenerek günümüze kadar gelmiştir. Son teknoloji ile üretilen kişisel bakımın daha kısa süre yapılmasını sağlayan erkek tıraş makinesi geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Bu çeşitleri üreten firmalar her bir makine için farklı özellikler tasarlayarak kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Cilt tipi, saç ve sakal yoğunluğu makine tercihlerinde önemli olan kişisel özelliklerin başında gelmektedir.

Tıraş makinaları güç seçeneklerine göre şarjlı ya da elektrikli çalışan modellere sahiptir. Elektrikli traş makinası, kablo aracılığı ile prize bağlanarak çalıştırılmaktadır. Saç ve sakal kesmek için farklı aparatları olan bu modellerin tek dezavantajı kablonun kullanıcı hareketlerini kısıtlamasıdır. Saç sakal tıraş makinası olarak en çok tercih edilen modellerin başında ise şarjlı olanlar gelmektedir. Pratik ve konforlu kullanım imkânı olmasından dolayı bu modeller oldukça kullanışlıdır. Powertec, philips gibi markaların üretmiş olduğu şarjlı tıraş makinaları tek şarjla tüm ihtiyaçları giderecek şekilde işlem yapabilme kapasitesine sahiptir. 

Çok başlıklı tıraş makinesi modelleri de oldukça etkili işlem yapabilen cihazların başında gelmektedir. Hem yüz hem de vücut için kullanılabilme imkânı olan bu modeller oldukça fonksiyoneldir. Tıraş makinesi içinde yer alan çeşitli başlıklar yüzün ya da vücudun ulaşamadığı yerlere kadar uzanan, en ince ayrıntıları dahi atlamayan başlıkları bulunmaktadır. Her başlık farklı kesim ayarında olduğu için kullanan kişi saç yada sakalı ne derece kısaltabileceğini kolaylıkla seçilecektir. Erkek tıraş makinesi olarak kullanılan aynı zamanda saç kesme işleminde de başarılı bu cihazlar, oldukça hafif ve şık tasarımlara sahiptir. 

Islak kuru tıraş makinesi, kablolu ve kablosuz çeşitleri bulunan bir modeldir. Bu model ıslak ya da kuru bölgelerde etkili kesim işlemleri gerçekleştirmede oldukça başarılıdır. Traş makinası çeşitleri arasında son yıllarda en fazla üretilen ve kullanılan bir modeldir. Çünkü ıslak tıraş erkeklerin daha çok tercih ettiği bir uygulamadır. Cildin nemli ve ıslak oluşu tıraş esnasında oluşabilecek çeşitli kazaları engellemektedir. Bu yüzden erkek bakım seti içerisinde yer alan makinalar ıslak kuru özelliği olan modellerden tercih edilmektedir. 

Saç Tıraş Makinesi

Saç tıraş makinası, saçları kesmek ve kısaltmak için kullanılan elektronik bir cihazdır. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilme imkânı bulunmaktadır. Günümüzde yeni nesil teknoloji ile üretilmiş pek çok saç kesim makinası kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. Sadece berberlerde ya da kuaförlerde değil bu makinalar evlerde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle erkeklerin daha kolay kesim yapabildiği bu makineler saçları şekillendirmede oldukça başarılı işlemler gerçekleştirmektedir. 

En iyi tıraş makinası kullanıcı ihtiyacına en iyi şekilde cevap verebilecek olan makinelerdir. Bu makineleri çeşitli markalar tasarlayarak kullanıcılarına sunmaktadır. Her biri farklı özelliğe sahip olduğu için seçimlerde bu özellikler özellikle dikkat edilmelidir. Farklı cilt tiplerine uygun farklı güçlerde üretilen saç kesme makinası geniş ürün çeşitliliğine sahip bir üründür. Her uzunluktaki saçı kolayca kesebilen veya kısaltılabilen saç tıraş makinesi modelleri oldukça pratik kullanımı olan bir üründür. Makinelerin teknik özelliklerine bağlı olarak kısaltma modelleri ve çeşitlerini yapabilen çeşitleri bulunmaktadır.

Saç kesme makinası evde ve profesyonel işlemlerde kullanılabilecek mod seçeneklerine sahiptir. Markaların üretmiş olduğu çeşitli teknik özelliği olan makineler farklı kesim yöntemlerini istenilen düzeyde gerçekleştirilebilmektedir. Ense makinası olarak da kullanılan bu aletler, ensede bulunan saçları düzeltmek, ense tıraşını düzeltmek gibi işlevlerde de kullanılmaktadır. Berber makinası olarak kullanılan modeller ise oldukça profesyonel kesimler için tercih edilmektedir. Bu makineler alanında uzman olan kişilerce gerçekleştirildiği için evlerde kullanılmaya uygun değildir. 

Sakal Tıraş Makinesi

Sakal tıraş makinası erkeklerin kullanımı için üretilmiş teknik cihazlardır. Bu cihazların farklı sakal tiplerine uygun olan pek çok modeli kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Sinekkaydı tıraş makinası, esnek başlıkları sayesinde yüzün her bölümüne kolayca uyum sağlayabilmektedir.  Yüz üzerindeki tüm kılların kesilmesinde etkili olan bu modeller, yüzün tüm kıvrımlarına uyum sağlayacak şekilde tasarlanması da kullanıcı memnuniyetini arttırmaktadır. Ayrıca son teknoloji ile üretilen philips sakal kesme makinaları, yüz üzerindeki yoğun kıllı bölgeleri okumaya yarayan sensöre sahiptir. Bu sensör sayesinde makine, daha etkili bir tıraş sağlamaktadır. 

Sakal inceltme makinesi günlük kullanımlar için tercih edilmektedir. Kişisel bakımına dikkat eden erkeklerin, günlük olarak kullandığı ve etkili sonuç aldığı kısaltma makinesi farklı bölgelerde de kullanılmaktadır. Özel tasarımı ve başlıkları sayesinde genel vücut temizliğinde kullanılan bu modeller de oldukça tercih edilen traş makinası çeşitleri arasında yer almaktadır. 

Saç-Sakal Tıraş Makinesi

Saç sakal tıraş makinesi, hem saç hemde sakal için kullanılabilen tasarımda üretilmiş modellerdir. Tıraş erkeklerin günlük olarak yaptığı bir bakım işlemidir. Özellikle işi gereği günlük tıraş olmak zorunda olan bireyler bulunmaktadır. Bu işlemin hem uzun zaman alması hem de jilet gibi dikkatli kullanım gerektiren aletlerin çeşitli kazalara neden olması tıraş işlemini daha da çok uzatmaktadır. Traş aleti olarak üretilmiş hızlı ve güvenli tıraş deneyimi sunan makineler son yıllarda erkeklerin en çok kullandığı kişisel bakım ürünleri arasına girmiştir. Erkek tıraş makinesi, tasarım, kullanım kolaylığı ve her bölgeye uyum sağlayan başlıkları ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. 

Sakal Düzeltme Makinesi

Sakal inceltme makinesi ya da sakal düzeltme makinesi olarak bilinen tıraş aletleri bakımlı sakal için gerekli ürünlerin başında gelmektedir.  Sakalına özen gösteren, temiz ve bakımlı olmasını isteyen erkekler, günlük olarak sakal bakımı yapmaktadırlar. Bu bakım için kullanılan kısaltma makinesi sakal üzerindeki fazla kılların alınması için oldukça etkili başlıklara sahiptir. Etkili kesim ve düzeltmenin yanı sıra tıraş makinası küçük tasarımı ile de el içine kolayca uyumlu olduğu için tutuş konforu da sağlamaktadır. 

Şarjlı Tıraş Makineleri

Tıraş makinesi kullanımı için belirli bir güce ihtiyaç duymaktadır. Bu güç ya kablo aracılığı ile prizden ya da içindeki pilin doldurulması ile makineyi çalıştırmaktadır. Çeşitli tıraş makinası markaları üretmiş olduğu cihazların çoğunluğu şarjlıdır. Şarj makinenin daha kolay kullanılabilmesini sağlamaktadır. Bu amaçla şarjlı tıraş makinaları günümüzde oldukça geniş kullanıcı kitlesine sahiptir. Her ortama taşınabilen her yerde tıraş olma deneyimi sunan bu modeller taşınabilir nitelikte ürünlerdir. O tıraş makinası gibi modellerde, tam dolum sağlandığında birden çok tıraş olma imkânı sunan bu modellerin tasarımları da oldukça başarılıdır. 

Erkek Tıraş Makinesi Fiyatları

Traş makinesi fiyatları, makinasın markası, tasarımı, teknik özellikleri, malzeme kalitesi, toptan ya da parekende satış durumuna göre değişmektedir. Tıraş makinası markaları kendi kalite standartlarında birçok tıraş makinasını kullanıcılarına sunmuştur. Bu standartlar da makinelerin fiyatlarında farklılık oluşmasında etkili olan başlıca faktörlerden biridir. Aynı şekilde makinanın kullanımı ve artı özellikleri fiyatlandırmada etkili olan bir başka unsurdur. Erkek bakım seti içerisinde yer alan bazı modeller tüm vücut bakımı için kullanılabilmektedir. Çok başlıklı tıraş makineleri bu amaçla kullanılan ve her bölgede etkili işlemler yapabilmektedir. Bu da ürün fiyatlarının değişmesinde ve farklı aralıklarda satılmasına neden olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.