x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Özel Markalı Ürünler

ozel-marka.jpg (183 KB)Personna: Dünya perakende devlerinin tedarikçisi

Personna Tıraş Ürünleri ve Kozmetik A.Ş., kişisel bakım sektöründe 1917'den beri faaliyet gösteren Zaza Grubu'nun kuruluşudur.

Türkiye'de efsane bir marka olan Zaza, önce Perma-Sharp olarak iş yapan, sonrasında The Gillette Company'e satılan fabrikanın kurucusu olarak tanınıyor.

Bic, Personna gibi dünya devleriyle teknolojik ve ticari iş birliği yapmış olan Zaza'nın sektördeki yeri ve Türkiye'ye kazandırdığı yenilikler; firmanın Ticaret Odası Özel Ödülü'nü kazanmasını sağladı.

Bugün Zaza'nın birçok güncel ürününe Tahtakale'deki tarihi Zaza Han'da yer alan Zaza dükkanından ulaşılabilir.

Firma, kendi ürünlerinin yanı sıra dünyada "private label" tıraş bıçağı kategori lideri Edgewell Persona Care LLC firması ürünlerini de Türkiye'ye ve komşu ülkelere başarıyla pazarlıyor.

"Private label" ürünler, Edgewell'e ait diğer markalar olan Wilkinson, Perssonna ve Schick merkalarıyla aynı kaliteye sahip.

Teknolojik açıdan en üst segment sistem ürünlerden kullan-at ürünlere kadar her tür erkek/kadın tıraş bıçağını kapsayan geniş bir yelpazeye sahip olması, en iyi fiyata en iyi kaliteyi sunması ve eksiksiz tedarik zinciri yönetimiyle sunduğu hizmetler; Personna'yı Türkiye'de ve dünyada en büyük perakendecilerin tercih ettiği tedarikçi haline getirdi.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit ederek onlara özel seçeneklerle teklif sunuyor olması, Personna'yı alanında öncü bir konuma taşımıştır.

tiras-bicak-ozel.jpg (73 KB)
40 MİLYON DOLARI AŞAN AR-GE YATIRIMLARI

Personna ürünleri ISO 9001 standartlarına uygun olarak ve bu standartı katbekat aşan 6-Sigma kalite anlayışıyla ABD'de üretiliyor.

Ürünler, tüketicinin geri bildirimlerine dikkat edilerek sürekli geliştiriliyor. Yılda 40 Milyon doları aşan Ar-Ge yatırımları hem yeni ürünler geliştirmek hem de mevcut ürünleri daha da iyileştirmek için kullanılmakta.

Her yıl üretilen yaklaşık yarım milyar adet tıraş bıçağının en üst kalitede ve aynı kalite tutarlılığında olması, Personna'yı açık ara üstün bir konuma taşıyor.

Firma felsefesine uygun olarak lider marka ürünlerine eşdeğer veya üstün kalitede seçenekler; müşterilere değişik marka, renk ve ambalaj seçenekleriyle sunuluyor.


Firmanın bugüne kadar Türkiye'nin önde gelen perakende zincirlerine sunduğu özel markalı ürünleri aşağıda bulabilirsiniz.
Bim/Mans Banyo 6’lı Poşet


Bim/Mans Tek Bıçak 6’lı Poşet
Bim/Mans Çift Bıçaklı 10’lu Poşet
Bim/Epi Çift Bıçaklı 6’lı Poşet

Bim/Mans Üç Bıçaklı 3’lü Blister
Bim/Mans Sistem
Bim/Mans Sistem Yedek Bıçağı
A101/Mentor Banyo 6’lı Poşet
A101/Mentor Tek Bıçak 6’lı Poşet
File/Daycare Tek Bıçaklı 10’lu
File/Daycare Banyo 10’lu
Gratis/Bond 1 Up
Gratis/Bond 4'lü Yedek Bıçak
Gratis/Bond 3 Bıçak 4’lü Blister
Dynamo 3 Mach 3 Uyumlu Bıçaklı Sistem Tıraş Bıçağı
Dynamo 3 Bıçaklı Mach 3 Uyumlu Sistem Tıraş Bıçağı 2'li Yedek
Dia/Men Banyo 5’li Poşet
Dia/Men Tek Bıçak 5’li Poşet
Dia/Men Çift Bıçak 5’li Poşet
Dia/Men Çift Bıçak Oynar Başlıklı 5’li Poşet
Carrefour/Banyo 5’li
Gima/Prıze Twın Çift Bıçak 5’li PoşetT-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.