x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kullan At Tıraş Bıçağı

Toplam 116 ürün bulunmaktadır.

Kullan At Tıraş Bıçağı Nedir?

Kullan at tıraş bıçağı, yüz ve hassas bölgelerdeki istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılan pratik bir eşyadır. Fonksiyonel özelliklere sahip geniş ürün yelpazesi ile vücutta pürüzsüz bir görüntü sağlar. Hem erkeklerin hem de kadınların kullanabileceği tıraş bıçakları gün boyu kişinin temiz ve bakımlı olmasına hizmet eder. Kullanırken oldukça dikkat isteyen tıraş bıçakları vücudun özelliğine ve hassaslığına uygun olarak seçilmelidir. Kısa zamanda etkili sonuçlar veren bu bıçaklar vücudu tahriş etmeyecek şekilde tasarlanmış ürünlerdir. 

Vücudun birçok yerinde kullanıma uygun olan kullan at tıraş bıçakları, hazır yapıda tekli, çiftli, üç bıçaklı gibi tasarımları ile üretilir. Vücudu tahriş etmeyen tıraş bıçakları sadece sakal tıraşı değil koltuk altı ve genital bölgede de kullanıma elverişli bir şekilde tasarlanmıştır. Vücudun pürüzsüz bir görüntüye sahip olmasını sağlayan kullan at tıraş bıçağı modellerinin alt ve üst kısmında yer alan kayganlaştırıcı bantlar kolay kullanım ve güvenilir kesim işlemine yardımcı olur. Estetik duruşu ve kavrama rahatlığı ile kullanıcısını memnun eden özellikleri vardır. Kıl köklerini derinlemesine temizleyen bu ürünler birden fazla işlemde kullanılabilir.

Kullan At Tıraş Bıçağı Fiyatları

Kullan at tıraş bıçağı fiyatları, ürünün markasına, modeline, bıçak sayısına ve toptan ya da perakende satışına göre farklılık gösterir. Her cilt tipine uyumlu üretilen yapısı ile bilenen tıraş bıçakları genellikle erkekler tarafından kullanılır. Özel başlıklı yapısı ile kadınlar için üretilen modellerde vardır. Tıraş bıçakları geniş ürün yelpazesine sahip ürünleri ile kullanıcısına sunulmuştur. Tekli satılabildiği gibi ikili, üçlü altılı, sekizli gibi paketleri de mevcuttur. Çok sayıda jiletin yüze veya vücuda minimum baskı yaparak uygulanması cildin tahriş olmamasını sağlar. Ayrıca bu işlem sivilce, batık gibi sorunların yaşanmasını da engeller. Bu amaçla tercih edilecek tıraş bıçakları her bakımdan kişiye fayda sağlayan, amacına iyi bir şekilde hizmet eden modeller olmalıdır. Bütün bu özellikler ve tıraş bıçağının yanında yer alan aksesuarlar fiyatlara yansıtılmaktadır.

Kullan At Tıraş Bıçağı Çeşitleri Nelerdir?

Uzun yıllar boyunca kullanılan kullan at tıraş bıçaklarının, teknolojinin gelişmesi ile farklı modelleri de üretilmektedir. Eklenen yeni özellikler sayesinde kullanıcısına daha fonksiyonel hizmet sunan bu modeller oldukça pratik bir ürünlerdendir. Pek çok farklı kullanım amacı olan çeşitli seçenekleri ile kullanıcısına sunulmuştur. Bu çeşitler şöyle sıralanır:

Tek Bıçaklı Tıraş Bıçağı: Tek bıçaklı jilet yapısı ile hizmet sunan bir modeldir. Günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmış bu model, çoklu paketlerde satılarak kullan at modellerinin başında gelir.

Üç Bıçaklı Tıraş Bıçağı: Kıl köklerine daha derinden ulaşan bir modeldir. Bu sayede derinlemesine temizlik yaparak uzun süre temizlik ve ferahlık hissi verir. Her bölgedeki kıllara ulaşabilir yapısı ile kullanışlı bir modeldir.

Dört Bıçaklı Tıraş Bıçağı: Vücudun her bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. Gelişmiş bir formda üretilmiş bu modelin içerisinde yer alan dört adet jilet sıralı şekilde vücudu tahriş etmeden güvenli tıraş yapar.

Oynar Başlıklı Tıraş Bıçağı: Bu modelde iki veya daha fazla jilet sıralı şekilde yerleştirilmiştir. Baş kısmının hareketli olması sayesinde vücudun her kıvrımına rahat bir şekilde ulaşabilir. Kolay kullanım imkânı sunan bu model, kadın ve erkekler için özel tasarlanmış şekilde sunulur.

Çift Taraflı Tıraş Bıçağı: Çift taraflı kullanım imkânı olan bu model cilde her yönden rahatlıkla uygulanabilir.

Beş Bıçaklı, Yedi Bıçaklı Modeller: Vücudun her bölgesinde kullanım kolaylığı olan bu modeller üzerinde yer alan sıralı jiletler ile kısa zamanda pürüzsüz bir cilt elde etmek mümkündür.

Yaprak Tıraş Bıçağı: Son dönemlerde popüler olan bu ürün vücutta yer alan farklı boylardaki kılların temizlenmesinde oldukça etkilidir. 

Lazerli Tıraş Bıçağı: Tasarımında kullanılan lazer düzeneği ile jilet kesiklerine engel olan bir modeldir. Oldukça kullanışlı olan lazerli tıraş bıçağı etkili bir performans gösterir.

Taraklı Tıraş Bıçağı: Baş kısmında açık tarak bulunan bir modeldir. Tarak sayesinde sakal diplerine kolay bir şekilde ulaşıp, en uzun kılları dahi kolaylıkla temizler. Seyrek tıraş olan kişilerin tercih edebileceği bir çeşittir.

Kartuşlu Tıraş Bıçağı: Son teknolojik sistemlerle üretilmiş nazik bir tıraş sağlayan bir modeldir. Kartuşun arka tarafına konulmuş hassas tıraş bıçağı sayesinde pratik ve hızlı kullanım imkânı sunar.

Kullan At Tıraş Bıçağı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Günlük hayatta oldukça sık kullanım alanı olan tıraş bıçaklarını alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli ayrıntılar vardır. Bunlardan biri cildin yapısına uygun olan modelin seçilmesidir. Hassas cilt yapısına sahip olan kişiler hassas tıraş imkânı sunan, korumalı yapıda üretilmiş modelleri seçmelidir. Her vücut tipine uygun olarak üretilmiş erkek jilet modelleri kadın jilet modelleri cinsiyete göre farklı yapıda tasarlanarak kullanıma sunulmuştur. Bütün tıraş bıçakları pürüzsüz bir cilt oluştursa da kullanım itibari ile pratik ve kolay kavranabilen modeller daha işlevseldir. 

Alınacak kullan at tıraş bıçağı dayanıklı olmalıdır. Her gün düzenli tıraş olan kişiler için önemli bir nokta olan bu özellik, kullanıcısına en az bir hafta kullanma imkânı sunmalıdır. Ayrıca kullanıcıların tıraş bıçağı alırken vücudundaki kılların yapısını bilmesi gerekir. Sert kıl yapısı olanlar ve yumuşak kıl yapısı olanlar için farklı özellikte modeller de üretilmiştir. Yumuşak sakallar tıraş edilecekse keskin yapılı tıraş bıçakları tercih edilmelidir. Kıllar sert bir yapıda ise üç bıçaklı, dört bıçaklı, altı bıçaklı gibi modeller kullanılması uygun olacaktır.

Kullan At Tıraş Bıçağı Kaç Kez Kullanılır?

Kullan at tıraş bıçaklarının ömrü, kullanan kişinin kıl yapısı, kullanım şekli ve sıklığına göre değişkenlik gösterir. Seyrek ve güçsüz sakala sahip erkekler tıraş bıçaklarını bir hafta kullanabilir. Gür ve sert kıl yapısına sahip erkeklerin kullandığı tıraş bıçaklarının ömrü ise maksimum üç gündür. En iyi kullan at tıraş bıçağı dahi alınacak olursa hepsinin belirli bir kullanım zamanı vardır. Tıraş bıçakları sadece vücuttan kılları temizlemez vücuttaki ölü derileri toplar. Bıçak aralarında kalan bu ölü deriler ise bıçağın keskinliğini bozar ve ömrünü kısaltır. Keskinliği bozulan tıraş bıçakları cilde zarar verir, batık ve sivilce oluşumuna neden olur. 

Tıraş bıçağının kesme işi azaldığı zaman sakalları belli belirsiz keser. Tıraş bıçağının uzun ömürlü olmasını isteyen kullanıcılar her kullanım sonrası bıçağı temizlemeyi unutmamalıdır. Hijyen açısından da önemli olan bu ayrıntı uzun süreli kullanım sunar. Farklı özellikte tasarlanan tıraş bıçağı markaları, ürünlerini farklı dayanıklılıkta üretir. Günlük kullanımda tercih edilen tıraş bıçaklarının bazı modellerinde sadece başlık kısmı kullanım sıklığına göre değiştirilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.