x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Tıraş Sonrası Bakım Ürünleri

Toplam 30 ürün bulunmaktadır.

Tıraş Sonrası Bakım Ürünleri Nedir?

Erkeklerin yüzleri tıraşa karşı hassas olabilir. Bu noktada tıraş sonrası bakımın ne olduğunu bilmek önemlidir. Günümüzde çoğu erkek tıraş sonrası ürünlerinde hata yapmaktadır. Tıraştan sonra ne kadar hassas olursanız olun, cildiniz her zaman tahriş olur. Tıraş olurken ciltteki ölü deri tabakası da tıraş edilir. Peeling yapan ölü deri de daha hassas hale gelir. Bu nedenle tıraş sonrası losyon veya tıraş sonrası losyon kullanımı önemlidir. Besleyici yağ, tıraştan sonra kaybolan nemi yeniler ve cildi rahatlatır. Bu sebeple tıraş sonrası bakım ürünleri, erkeklerin tıraş rutinleri için önemli bir yere sahiptir.

Farklı kokulara sahip losyonlar, kokusu ile ferahlık hissi yaratır. Cildin ihtiyacı olan vitamin özlerini içerir. Tıraş sonrası balsam ayrıca az miktarda alkol içerebilir. Bu alkol yüzdesi satın alınan markaya göre değişiklik gösterebilir. Ciltte kalan bakterileri öldürmek için etkili bir yöntemdir. Balsamın kokusu diğer bakım ürünlerinden daha hafiftir. Keyifli bir tıraştan sonra, cildiniz kuruluk ve gergin hissedecek ve eğer bir yanma hissediyorsanız, tıraş sonrası balsamı cildinizde rahat bir his bırakacaktır. 

Parfümlü ürünlere alerjisi olanlar için balsam kullanımı birçok büyük fayda sağlayacaktır. Özellikle kış aylarında cilt kurumaya daha yatkındır. Bu nedenle rejeneratif besinlere öncelik verilmelidir. Tıraş losyonu gibi tıraş kolonyası da tıraş sonrası bakım ürünleri arasında yer alır.

Tıraş Sonrası Bakım Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Tıraş sonrası bakımın cilde birçok faydası vardır. Tıraş sonrası balsamı kullanmak, tıraştan sonra kuru hissetse bile cildin nemli kalmasına yardımcı olur. Besleyici yağ, az miktarda su ile çok miktarda doğal yağın karıştırılmasıyla elde edilen bir üründür. Kremsidir ve nemlendirici kategorisine aittir. Kuru, hassas ve yağlı ciltler için özel olarak tasarlanmış besleyici yağlar, farklı cilt tiplerinin ihtiyaçlarını karşılar. Losyonlar, tıraş sonrası bakımın bir parçası olarak ciltteki mikropları temizlemek için kullanılan ürünlerdir. 

Losyonların da tıraş sonrası faydaları gibi birçok faydalı işlevi vardır. Çoğu sakal kremi, ana bileşenleri olarak antiseptikler ve alkol içerir. Antiseptik ciltteki bakterileri öldürürken alkol bir tonik görevi görür. Losyonlara eklenen "aloe vera" ve "gliserin" gibi maddeler alkolün zararlı etkilerini tersine çevirir. Bu sayede krem ​​kullanıldığında cildi yakmaz. Aksine cildi korur ve dengesini sağlar. Cilt tipine uygun tıraş losyonu bulunduktan sonra kolayca kullanmaya başlanabilir. 

Duş jeli kokulu bir üründür. Kokuları sayesinde gün boyu güzel koku yayar. Sedir, adaçayı ve amber gibi doğal özler ile formüle edilmiş duş jelleri, erkek cilt bakım ürünlerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Losyon, tıraştan sonra gözenekleri sıkılaştırır. Cildi nemlendirmelerinin temel nedeni su bazlı olmalarıdır. Gliserin içeren tıraş kremi yüz derisini yatıştırır. Tıraştan sonra kullanılan şap olası kanamaları önleyecektir. 20 saniye boyunca kanayan alana sakal şapı bastırın. Cilt şapının vazokonstriktör özelliklerine sahiptir. 

Şap aynı zamanda cilt kanamalarının tedavisinde de etkili bir üründür. Deri şaplar, kokuya neden olan bakterilerin büyümesini engelleyen antibakteriyel özelliklere sahiptir. Şap, alüminyum potasyum sülfattan yapılmış kokusuz bir tuzdur. Doğadan elde edilen tamamen doğal bir malzeme olduğu için yan etkisi yoktur. Şapın bir diğer faydası da kaymayı önlemesidir. 

Tıraş Sonrası Bakım Ürünlerinin Çeşitleri Nelerdir?

Tıraş sonrası losyonu, daha fazla su ve daha az yağ içeren tıraş sonrası ürünlerden biridir. Kremler daha az kuruma eğilimindedir ve antiseptik özelliklere sahiptir. Tıraş sonrası gözeneklerin kapanmasına yardımcı olur. Losyon uyguladıktan sonra parfüm kullanılmasına gerek yoktur. Cildi nemlendirir ve yumuşatır. Krem sayesinde hasarlı cilt iyileşmeye başlayabilir. Etkili tıraş sonrası bakım için tıraş sonrası bakım ürünleri her erkek tarafından kullanılmalıdır. Çoğu erkek, her sabah kaşıntı veya zorunluluk nedeniyle tıraş olur. Tıraştan sonra uygun bakım olmazsa, yüzünüzdeki cildiniz çok çabuk kurur ve yıpranır.

Tıraş sonrası sargı fiyatları, sargının markasına ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Tıraş sonrası kokuları olarak bilinen bu ürünler, özel formülasyonları sayesinde ciltteki kızarıklık ve hassasiyet problemlerini giderir. Tıraş sonrası oluşabilecek yaralanmalar hemen tedavi edilmelidir. Tıraş sonrası losyon, en popüler tıraş sonrası tedavilerden biridir. Bu setler losyonları, parfümleri ve kremleri içerebilir. Bu malzemelerin üçü de tıraş sonrası aşamalarda kullanılabilir. Set halinde satılan ürünlerin fiyatları, tek tek satılan ürünlerden farklı olacaktır. Set halinde satılan ürünlerin bir diğer avantajı da aynı markanın ürünlerinin kullanılmasıdır. 

Tıraş Sonrası Bakım Ürünleri Fiyatları

Tıraş sonrası bakım ürünlerinin fiyatı, ürünün markasına, kalitesine, niteliğine ve toptan veya perakende satışına göre değişiklik gösterebilmektedir. Tıraş ürünleri doğru kişisel bakım için önemli ürünlerdir. Formülasyonların içeriği önemlidir çünkü bunlar cilde uygulanan ürünlerdir. Tıraş sonrası losyon fiyatları, losyonun markasına ve formülasyonuna göre değişiklik gösterebilir. Tıraş sonrası losyonların en belirgin özelliği cilde çok ihtiyaç duyulan nemi ve korumayı sağlamasıdır. Sonuç olarak, doğal olarak formüle edilmiş losyonlar farklı bir fiyat kategorisine girebilir. Tıraş sonrası bakım ürünleri fiyatları çeşitli markalara göre farklılık göstermektedir.

Ayrıca losyona biraz aroma katarak da güzel kokulu hale getirmek mümkündür. Bazı losyonlar parfüm olarak da kullanılabilir. Tıraş sonrası losyonlar çeşitli ağırlıklarda gelir. Örneğin 100 ml'lik bir paket ile 50 ml'lik bir paket arasında fiyat farkı olabilir. Losyon, tıraş sonrası bakım ürünleri arasında en popüler üründür. Bu nedenle losyonlarda mentolsüz ve alkolsüz olması gibi özellikler fiyat farklılıklarına yol açabilmektedir. Kremin formülünün doğal özü, markası ve kalitesi gibi faktörler fiyatı belirleyen unsurlardır. Tıraş sonrası ürünleri, genel olarak çeşitli ebat ve fiyatlardaki ürünleri bulmak kolaydır. Bu ürünlerin fiyat farkını belirleyen en önemli şey ürünün kalitesi, markası ve özellikleridir.

Tıraş Sonrası Bakım Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Her üründe dikkat edilmesi gereken noktalar farklıdır. Bununla birlikte, göz önünde bulundurmanız gereken ilk şey, cilt tipine göre doğru ürünü seçmektir. Yulaf ezmesi kremi cildi kızarıklıktan korumaya yardımcı olur. Şu anda piyasada bulunan mineral deodorantlar, çeşitli mineral tuzlardan üretilmektedir. Bu iki ürün benzer görünebilir. Bu nedenle, bu noktada ne elde edildiğini bilmek önemlidir. Sentetik mineraller ter bezlerini bloke ederek terlemeyi engeller. Doğal arka plan katmanında böyle bir sorun yoktur. 

Erkekler genellikle sabah erken tıraş olurlar. Bu nedenle bunu yapmak için acele ederler ve tıraş olurken yüzleri tahriş olur. Bu nedenle kullanılan ürünler hızlı emici özelliklere sahip olmalıdır. Ayrıca kış aylarında tıraş olmak soğuğun etkilerinin daha fazla hissedilmesini sağlayabilir. Bu nedenle tıraş sonrası bakım ürünleri alırken nemlendirici özelliği olan ürünler tercih edilmelidir. Tıraş sonrası bakım sürecinde yapılan en büyük hata alkol oranı yüksek parfüm kullanmaktır. Alkol oranı yüksek parfüm kullanmak cildin kurumasına ve çatlamasına neden olur. Bu nedenle tıraş sonrası kullanılacak parfümler bu iş için özel olarak hazırlanmalıdır. Bugün, birçok marka olağanüstü tıraş sonrası bakım sunuyor. Tıraş sonrası kullanılacak nemlendirici, tıraş sonrası ile uyumlu olmalıdır. Normal bir nemlendiricinin pH değeri, tıraştan sonra ölü deri olmayan ciltler için uygun olmayabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.