x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Blog Arama

İş Görüşmesi Öncesi Kişisel Bakım Önerileri
08.10.2021
İş hayatına atılmak isteyen insanların çoğu zaman bazı konularda fedakârlık yapması gerekir. Kişisel bakım ve öz güven konusunda yapacağınız uygulamalar, sizi daha iyi gösterecek ve özellikle de iş görüşmelerinde sizi bir adım öne taşıyacaktır.
Duş Jeli İle Saç Yıkanır Mı?
08.10.2021
İnsanların saçını yıkamak için birbirinden farklı şampuan modelleri var. Bu şampuanlar kozmetik sektörünün iddialı ve sağlıklı ürünler olarak önümüze gelmektedir. Yağlı saçlar için farklı şampuanlar ve kuru saçlar için yine değişik ürün modelleri var.
Dudak Altında Sakal Çıkması İçin Ne Yapmalı?
08.10.2021
İnsanlar sakalını uzatmak için çok yoğun emek harcamak durumundadır. Öncelikli olarak sakal çıkması için jilet vurmak yeterli olmayabilir. Bilim insanlarının bu konuda yapmış olduğu araştırmalar, farklı tavsiye sonuçlarını ortaya çıkarmaktadır.
Daha Kalın Bir Bıyık Uzatmak İçin Ne Yapılır?
08.10.2021
Sakal, bıyık ve benzer unsurlar, insanların görünüşüne çok büyük katkı sağlamaktadır. Özellikle gür bıyıklar pek çok kişinin tercihi olurken, bu konuda fiziksel olarak vücudunuza çok iyi bakmanız gerekir.
Cilde Zarar Vermeyen Tıraşın Püf Noktaları
08.10.2021
Sakal tıraşı olmak istiyorsanız ve bunun sonucunda cildinizin yumuşacık olmasını istiyorsanız, elbette sizi destekleyecek yöntemler ve uygulamalar olmaktadır. Her şeyden önce sakal tıraşını cildi kuruttuğunu unutmamak gerekir.
Ustura Sizin İçin Uygun Mu?
15.09.2021
Tıraş olmak isteyen ve bu konuda farklı ürünleri kullanmak isteyen herkes, öncelikli olarak cilt yapısına uygun tercihleri gözden geçirmelidir. Geleneksel bir ürün olmakla birlikte sap kısmının içine katlanan yapıdaki uzun tekli bir bıçak, insanların tıraş olmasına önemli derecede katkı sağlamaktadır. Özellikle ikiye bölünmüş jiletlerin bir muhafaza mekanizması devreye girerken, jileti buraya takabilir ve hemen tıraşa geçebilirsiniz. Ustura değişik açılarda farklı şekilde kullanılma özelliği ile dikkat çekmektedir.
Yeni Başlayanlar İçin Islak Tıraş
15.09.2021
Elektrikli traş makineleri pek çok kişi tarafından kullanılsa da sinekkaydı tıraş için bildiğimiz klasik ıslak tıraş, gerçekten ideal bir tercihtir. Özellikle bu konuda gençlerin önemli bir beklenti içerisinde olduğunu söyleyebiliriz. Düzgün ve gür sakala sahip olmak isteyen gençlerin, daha erken tıraş olduğu ve bu deneyimi yaşadığı bilinmektedir. Esasen bu deneyimlerin ilerleyen dönemlerde sizin için daha karizmatik bir belirleyici özellik ortaya koyması söz konusu olmaktadır.
Tıraş Sırasında Çizik Ve Kesikleri Azaltma
15.09.2021
Jiletle tıraş olduğunuz zaman, ister istemez çizik ve kesikler buluşabilir. Bu gibi durumlarda çizik ve kesikleri azaltmak için, her şeyden önce düzenli malzeme seçimi ve düzgün tıraş olma konusunda her zaman dikkatli olmalısınız. Pek çok kişinin bu konuda kaliteli ve sağlıklı malzemeleri tercih etmesi gerekiyor. Özellikle geniş bir kategori ve avantajlı yelpaze ile birlikte, burada tercih edilen ürün seçenekleri insanların ihtiyacını çok verimli bir şekilde karşılamaya devam etmektedir.
Tıraş Öncesi Ürünler Nasıl Kullanılır?
15.09.2021
Tıraş olmadan önce insanların sakal yapısına uygun ürünleri tercih etmek, burada atılacak ilk adımdır. traş köpüğü, traş jeli ve benzer ürün yelpazesi ile sakalı yumuşatmak ve tıraşa hazır hale getirmek elbette önemlidir. Tıraş olmadan önce bu yapacağınız hazırlıklar, sinekkaydı bir tıraş için iyi bir zemin ortaya koyacaktır. Tıraş öncesi kullanılan tıraş yağları, tıraş kremleri, peeling ürünleri ve bildiğimiz traş köpüğü ile birlikte, tıraş jeli gibi seçenekler burada önemli bir avantaj yaratmaktadır.
Tıraş Malzemelerinin Temizliği Ve Saklanması
15.09.2021
Kişisel bakım konusunda titiz davranmak istiyorsanız, her şeyden önce kullandığınız malzemeleri doğru seçmeli ve onları uzun vadeli kullanmayı düşünmelisiniz. Diğer bir şekilde bu malzemelerin, gerek temizliği gerekse de düzgün saklanması uygun koşullarda gerçekleşmelidir. traş malzemeleri içerisinde sayabileceğimiz seçeneklerden, traş sabunu, traş köpüğü ve traş jeli ön hazırlık için gereklidir. Bu tip malzemeleri saklamak istiyorsanız, traş sabununu yıkamalı, temizlemeli ve kuru olarak saklamalısınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.