sadsad x
asdasd

Blog

Kuaför Ürünleri İçerikleri

25 Ocak 2021

Bilindiği gibi erkek ya da kadın ayırım yapmadan evde de kişisel bakım için kullanılan ürünler de bireyler kuaför malzemeleri kalitesinde ürünleri tercih eder. Ekipmanların kalitesi kişisel bakımda işimizi kolaylaştırır. 

“Biz Bize Yeteriz Türkiyem” için radyolar tek ses oldu

29 Mayıs 2020

Ulusal Radyo Yayıncıları Derneği (URYAD)’ın önderliğinde gerçekleştirilen “Radyo Türkiye” projesiyle, 25 Mayıs Pazartesi günü Türkiye çapında 20’den fazla ulusal, 150’den fazla bölgesel ve yerel radyo kanalında aynı anda ortak yayın yaptı. “Radyo Türkiye” için ünlü 21 radyo programcısı “Radyo Türkiye” ortak yayın stüdyosunda bir araya geldi. Yayın sırasında elde edilen reklam geliri, Covid-19’la mücadele kapsamında “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına bağışlandı.

Toptan Tıraş Ürünleri Alımı

07 Şubat 2020

Hem bireysel olarak hem de ticari açıdan toptan tıraş ürünleri günümüzde yoğun olarak değerlendiriliyor. Üstelik önemli markalar eşliğinde elde edilen ürünler böylece çok daha uygun fiyatlarla bütçeyi korumaktadır. 

Tıraş Makinesi Çeşitleri ve Kullanımı

22 Ocak 2020

Tıraş olmak günlük hayatımızda düzenli olarak yapmamız gereken bir eylemdir. Bakımlı olmanın temel faktörlerinden biri olduğu için bu sektör üzerine hizmet veren markalar ve kuruluşlarda bulunmaktadır. 

Tıraş Makinaları Ve Tıraş Bıçakları

17 Ocak 2020

Tıraş bıçakları banyo tıraş bıçakları ve yüz tıraş bıçakları olmak üzere 2 ye ayrılır. Ayrıca tıraş bıçaklarını çift bıçaklı kayganlaştırıcılı ve diğer tıraş bıçakları olarak da gruplara ayrılabilir.

Tıraş Makinesi Kullanarak Kendini Koru

09 Ocak 2020

Haftada birden fazla tıraş olmak zorunda olan insanların yüzleri aşırı şekilde tahriş olmaktadır. Kullanılan tıraş bıçağı ne kadar kaliteli olursa olsun yüze temas eden madde kesici bir jilet olunca ve bu jilet de kesici bir alet olunca yüzün tahriş olması kaçınılmaz bir durum oluyor. 

Mac 3 Tıraş Bıçağı Ve Yedek Tıraş Başlıkları

03 Ocak 2020

Erkekler açısından traş konusu son derece önemlidir. Tıraş sırasında kullandığımız tıraş bıçakları da cildimizin sağlığı ve yarattığı görünüm açısından son derece dikkatli olunması gereken konulardan biridir.

Tıraş Makinesi Modelleri Ve Fiyatları

29 Kasım 2019

Erkekler için tıraş olmak hayatlarının önemli bir parçasıdır. Tıraş makinesi de erkeklerin en sık kullandığı kişisel bakım ürünlerindendir. Pek çok erkek her sabah sakal tıraşı olmaktadır.

Geleneksel Bir Şekilde Tıraş Olmak İçin Klasik Tıraş Bıçakları

15 Kasım 2019

Tıraş bıçakları bulunduğu zamandan günümüze, erkekler için tıraş olmak oldukça kolay bir hale gelmiştir. Dakikalar içerisinde tıraş olup, hassas bir görünüme kavuşmak mümkün olmaktadır. Gelişen teknoloji, tıraş bıçaklarının da yenilenmesine olanak sağlamıştır. 

Tıraş Tarihinde Zaza Ürünleri

24 Ekim 2019

Bazen, önceki nesillerin yarattığı değerler, yeni neslin gözünden kaçabiliyor dostlar. Bizler, geleneksel tıraşa gönül vermiş insanlar olarak, bu değerleri korumak ve aktarmak gerektiğini düşünüyoruz.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.