x

Blog

Tıraş Makinesi Temizliği Nasıl Yapılır?

06 Eylül 2022

Tıraş makinesinden her seferinde aynı verimin elde edilebilmesi için temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Tıraş makineleri kişiye özel cihazlar olsa da hem makine hem kullanıcının cilt sağlığı için düzenli temizliği sağlanmalıdır. 

Kişisel Bakım Nedir?

06 Eylül 2022

Kişisel bakım bir diğer adıyla öz bakım, bir kişinin sağlıklı olmak, bakımlı görünmek ve güzel hissetmek için yaptığı vücut temizliğine yönelik faaliyetlerdir. Gündelik hayatta büyük ve küçük herkesin yaptığı bir kişisel bakım vardır. Temel olanlar arasında yüz yıkamak, el yıkamak, duş almak veya diş fırçalamak yer alır.

Tıraş Makinesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

02 Eylül 2022

Erkek tıraş makinesi; günümüzde neredeyse her hanede bulunan ve erkeklerin çok kullandığı elektronik cihazlardan biridir. Farklı ayarlamaları ile istenilen uzunlukta sakal kesme olanağı tanır. Belirli tıraş makinesi modelleri sadece birkaç kesim çeşidi yapabilirken bazı modeller sinekkaydı tıraş makinesi veya uzun sakal makinesi olarak da kullanılabilir. 

Saç Kurutma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

02 Eylül 2022

Saç kurutma makinesi alırken dikkat edilmesi gereken birçok farklı unsur vardır. Bu unsurlar başlıca olarak watt gücü, modeli, ağırlığı, hammaddesi ve güvenilir olmasıdır. Seçilen saç kurutma makinesinin öncelikle saç kurutma makinesi mi yoksa fön makinesi mi olduğu bilinmelidir. 

Sakal Fırçası Nedir?

08 Ekim 2021

Sakal bırakan ve sakalını uzatmak isteyen insanların, özellikle de sakalını şekle sokma konusunda fırça ihtiyacı vardır. Bu konuda oldukça kullanışlı verimli ve ergonomik ürün seçenekleri, insanların işini daha kolay hale getirmektedir. Öncelikli olarak tıraş olmadan önce sakalı düzgün bir şekle sokmak, tıraş olma konusunda doğru bir adım atmayı mümkün hale getirecektir.

Tıraş kolonyası ne işe yarar?

08 Ekim 2021

Tıraş olmak ve bakımlı olmak, bütün insanlar için büyük bir gerekliliktir. Gerek memuriyet gerekse de benzer görevlerde, bu işin büyük bir zorunluluk olduğu bilinmektedir. Diğer bakımdan insanların inisiyatifine bırakılmış bu olayda, herkesin kendine uygun karar vermesi önemli olacaktır.

Tıraş Makinesi mi Jilet mi?

08 Ekim 2021

Sağlıklı bir şekilde tıraş olmak istiyorsanız tıraş makinesi mi jilet mi dediğimiz iki farklı yol karşınıza çıkıyor. Jilet yıllardan beri insanların önemli tercihi olurken, özellikle teknoloji devrimi ile birlikte traş makinesi modelleri hayatımıza girmiştir.

Traş Köpüğü Ne İşe Yarar?

08 Ekim 2021

Sakal traş olmak istediğiniz zaman, öncelikle sert olan sakalları yumuşatmak gerekir. Traş öncesi hazırlıklar çok önemli olduğu gibi, yıllardan beri bu konuda kullanılan malzemeleri ayrıcalıklı bir şekilde değerlendirmek gerekir. Jilet ve traş köpüğü yan yana geldiğinde, iyi bir traşın ortaya çıkması söz konusu olacaktır.

Traş Kesiği Kanaması Nasıl Durdurulur?

08 Ekim 2021

Traş malzemeleri çok geniş bir yelpaze olarak karşımıza çıkıyor. Tıraş olmak isteyen insanların ihtiyaçlarını karşılamak için, biz de dâhil olmak üzere, pek çok firmanın sunduğu ürünlere yakından bakmak gerekiyor.

Sürdürülebilir Kişisel Bakım Önerileri Neler?

08 Ekim 2021

Sürdürülebilir kişisel bakımın önerileri nelerdir dediğimizde, rutin uygulamalar devreye giriyor. Sakal tıraşı, cilt bakımı, saç tıraşı ve temizlik konularında atılan adımlar önemlidir.

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.