x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Vücut Losyonu

Toplam 22 ürün bulunmaktadır.

Vücut Losyonları  

Pürüzsüzlük veren, ipeksi yapıya sahip vücut losyonu, cilde nüfuz ederek, cildin daha iyi görünmesini ve parlamasını sağlar. Aynı zamanda seçenekler arasında olan parfümlü vücut losyonu, tenin gün boyu güzel kokmasına yardımcı olur. Temiz içeriklere sahip olan nemlendirici losyon, yağlı ve yapışma yapmaz; nemli ve soft bir cilt sunar. Kuru ve soluk görünümlü ciltlere meydan okuyan bitkisel vücut losyonu, farklı çeşitlerde ve yapılarda bulunmaktadır. 

Losyon ürünleri hem kadın hem de erkek için ayrı olarak satışa sunulmaktadır. Erkek vücut losyonu, daha çok işlevselliğin ön planda olduğu, yoğun vücut nemlendiricisi özellikli ve ışıltısız ürünlerdir. Gün içinde cilt kurumasının önüne geçmek için tercih edilen ürünlerden biri su bazlı vücut losyonu olmaktadır. Cildin su ve nem ihtiyacını gideren, anında emilen ve yapışma hissi bırakmayan losyonlar, en çok sevilen ürünlerden olmaktadır. Özellikle kuru ciltler için vücut losyonu seçeneklerinden biri tercih edilecekse su bazlı bir ürün olmalıdır. 

Kuru cilde sahip bireyler, yaz kış demeden nemlendirici losyonlarını kullanmalılar. Aksi takdirde cilt yüzeyinde kızarıklık, tahriş ve pul pul dökülme başlar. Bu nedenle üreli vücut losyonu düzenli olarak kullanılmalıdır. Yağlı ciltler için vücut losyonu kullanımı noktasında oldukça yanlış bilgiler bulunmaktadır. “Yağlı cilde sahip bireyler nemlendirici ürün kullandığında cilt daha çok yağlanır” düşüncesi tamamen yanlıştır. Bunun tam aksine yağ bazlı ürünlerden uzak durulmalı, hafif kıvamlı ürünler tercih edilmelidir. 

Vücut losyonları günlük olarak kullanılması gereken ürünlerin başında yer almaktadır. Kullanıcılar hangi cilt tipine sahip olursa olsun, mutlaka kendi cildine uygun ürünü keşfetmeli ve rutin bir şekilde kullanmaya başlamalıdır. Kadın vücut losyonu seçenekleri oldukça geniş skalada yer almaktadır. Sadece ihtiyaç uğruna değil aynı zamanda güzellik için  vücut sıkılaştırıcı losyon da tercih edilmektedir. Tüm bunların ışığında daha güzel, canlı, ışıltılı görünmek ve etkileyici kokmak için kullanılmaktadır. Gündelik hayatta rutin haline gelmesi gereken ürün ise duş sonrası vücut losyonu olmaktadır. 

Bayan vücut losyonu tercihi için ihtiyaç ve istek incelenmelidir. Rutinlere eklenmesi gereken en iyi vücut losyonu, temiz içerikli vücut losyonu olmalıdır. Hayvanlar üzerinde test edilmemiş vegan vücut losyonu, insanoğlunun hassas davranması gereken bir konudur. Bu nedenle fabrikasyon üretimden uzak, tamamen bitkilerden imal edilmiş organik vücut losyonu, en kalıcı vücut losyonu olmaktadır. Pek çok marka bu alana evrilmeye ve temiz içerikli ürünler üretmeye başlamıştır.

Kişisel bakımına önem veren bireyler, formüllerinde doğallık ve bitki özlerini görmelidirler. Bunun temel sebebi ise bu içeriklerde üretilen ürünlerin onarıcı, besleyici ve canlandırıcı etkileri ile beraber gün boyu kalıcı olmasıdır. Güzel kokulu vücut losyonu, duyusal olarak çekicilik veren aromalara sahiptir. Zenginleştirilmiş içeriğe sahip kokusu kalıcı vücut losyonu, tamamen bitkilerden elde edilmektedir. Parfümün kokusunu artırmak ve kalıcı hale getirmek için alien vücut losyonu tercih edilmelidir.

Cilde bakım yapılırken kozmetik olarak tatmin edici bir etki arayışında olan bireyler için tercih edilecek ışıltılı vücut losyonu, kişisel bakıma katkı sağlamak ile birlikte özel gecelerde ya da davetlerde kullanım için üretilmektedir. Herkesten farklı olarak parıldayan bir tene sahip olma hissi özgüven yükseltmektedir. Daha büyük parçacıklara sahip olan ürünlerden seçim yapmak isteyen bireyler simli vücut losyonu ya da  simli vücut kremi seçeneklerini inceleyebilirler. Bu konuda en başarılı ürün pink vücut losyonu olmaktadır. 

Derinlemesine bakım yaparak ölü derilerden arınmak için laktik asit içeren vücut losyonları kullanılmalıdır. Ölü deriyi arındırır, pürüzleri yok eder ve cilde parlaklık verir. Laktik asit kullanımının üzerine tercih edilecek en iyi ürün ise hidroten vücut losyonu olmaktadır. Yoğun nem vermesi sayesinde cildi besler. Nemlenmenin ve rahatlamanın yanı sıra, tazeliğin hissi gün boyu ciltte kalmaktadır. Bu ürünlere ek olarak balea vücut losyonu ve agarta vücut losyonu, derinlemesine temizlik noktasında oldukça kaliteli ürünlerdir. 

Bu ürünlerin perakendeciler için toptan, kullanıcılar için perakende satışları bulunmaktadır.

Yüz Losyonu

Yumuşak ve bakımlı bir yüz için belirli ürünler kullanılmalıdır. Cildin esnek ve nemli kalmasına yardımcı olacak, ölü derilerden arındıracak ve saten görünümüne kavuşturacak ürünler için salisilik asit vücut losyonu tercih edilmelidir. Salisilik asit en iyi yüz losyonu içeriklerindendir. Cilt dokusunu derinlemesine temizleyen ürünler tercih edilerek düzenli bir bakım rutini oluşturulmalıdır. Rutin oluşturmak için seyahat boy ürünler yerine 200 ml boyutuna sahip ürünler tercih edilebilir.

Vücut Kremi

Cilt bakımının en önemli unsurlarından biri olan vücut kremi, optimum fayda sağlaması için cilt tipine uygun ürün tercih edilmeli ve cildin ihtiyacı olan nem dengesi rutin bir şekilde sağlanmalıdır. Nemlendirici vücut kremi, günde iki kez tüm bedene uygulanmalı, ekstra  bacak losyonu da tercih edilmelidir. Cildin günlük nem ihtiyacı su ile birlikte alındığında yoğun nemlendirici vücut kremi ekstra gücünü göstermektedir. Özellikle duştan sonra doğal yağlardan arınan vücut, kaybettiği nemi geri kazanması için krem kullanılmalıdır. 

Vücut kremi önerileri, her cilt tipine göre farklı olmaktadır. Çok kuru ciltler için vücut kremi, vücut nemlendirici ve vücut yağı birlikte kullanılmalıdır. Cilt gündelik hayatın tozundan ve kirinden yıpranan bir yapıya sahiptir. Bu yıpranmanın önüne geçebilmek adına  el vücut kremi, her daim çantada taşınan ürünlerden olmalıdır. Cilt tiplerinden kuru ciltler için vücut nemlendiricisi önerisi ise vücut kuruluğu için losyon olmaktadır. Vücut masaj kremi ile hem cilt nemlendirilir hem de masaj etkisi ile gün boyu tazelenir. 

Vücut nemlendirici krem ürünlerine ek olarak vücut bakım yağı tercih edilmelidir. En çok tercih edilen ve yüksek etkiye sahip rossman vücut yağı, doğal vücut nemlendiricisi ürünlerinden biridir. Alerjik cilde sahip bireylerin tercih edeceği ürünler ise su bazlı nemlendirici gratis olmaktadır. Özellikle ten alerjisi olanlar  parfümlü vücut krem ya da kokulu vücut kremi ürünlerinden uzak durulmalıdır. Yoğun ve kalıcı koku bir zaman sonra bireyin solunum yoluna zarar verebilir. 

Yaz aylarında bronzluğun tadı bir başka olurken, yavaş yavaş açılan tende karmaşık bir görünüm oluşabilir. Bunun önüne geçmek için beyazlatıcı vücut kremi kullanılmalıdır. Güneşe karşı hassas cilde sahip bireyler her daim leke giderici vücut kremi tercihinde bulunmalıdır. Ekstra hassas ve ipeksi dokuya sahip ciltler, çocuk vücut kremi ürünlerinden kullanarak, kendilerini korumaya alabilirler. Çocuk ürünleri genel olarak yağsız vücut kremi olmakta ve ekstra bir zarar vermemektedir. 

Meyveli Vücut Losyonu

Bireylere en iyi kişisel bakım deneyimini yaşatmak adına tasarlanan meyveli ve aromatik kokulu vücut losyonu, son zamanların oldukça popüler ürünlerindendir. Genel olarak en çok tercih edilen aromalar çilekli vücut losyonu, vanilyalı vücut kremi, lavantalı vücut losyonu ve hindistan cevizli vücut losyonu olmaktadır. Daha yumuşak, temiz ve saf kokuların hakim olduğu aromalar tercih edilmektedir. En iyi çilek kokulu vücut losyonu ve vanilya yağı gratis mağazalarında bulunmaktadır. 

Daha doğal içeriklere sahip, doğanın kokusunu hissetmek isteyen bireyler için zeytinyağlı vücut kremi, çay ağacı vücut losyonu ve lavanta losyonu seçenekleri incelenmelidir. Duru hissettiren kokular insana her zaman huzur vermektedir. Vanilla vücut losyonu da bunlardan biridir. Keskin ve enerjik kokulardan hoşlanan bireylerin ise tercihi çikolatalı vücut losyonu ve kakaolu vücut kremi olmaktadır. Özellikle baskın kokulardan keyif alanların bir numaralı ürünü olacaktır. 

Vücut Losyonu Fiyatları

Cilt losyonu, içerdiği bitki özlerine, boyutuna, markasına, yapısına ve kokusuna göre fiyatlandırılmaktadır. Losyon fiyatları, her geçen gün değişen özellikler ile birlikte artış göstermektedir. Kişisel bakım ve kozmetik alanına giren vücut için nemlendirici ürünleri, çok farklı segmentlere ayrılmaktadır. En çok tercih edilen  vücut sütü, köpük vücut losyonu ve sprey vücut nemlendiricisi olmaktadır. Yapı itibariyle her yerde rahatlıkla bulunamayan özel üretim ürünler, fiyat olarak losyon krem fiyatı nazaran pahalı olmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.