x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturun ve ürünü teslim almayın. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. 

Aksi belirtilmedikçe tüm elektronik ürünlerin 2 yıl garantisi bulunmaktadır. 

Ürün İade Koşulları

Sipariş etmiş olduğunuz ürünün hatalı çıkması durumunda ekibimize +90 212 296 90 50 numaralı telefondan ulaşmalı ve talebinizi ekibimize iletmelisiniz. Ekibimiz iade süreciyle ilgili sizleri yönlendirecektir. 

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi kesinlikle gerçekleştirilmez. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İade talebi kabul edildikten sonra para iadeniz en geç 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. 

Kozmetik ürünleri sadece ambalajı açılmadığında ve kullanılmadığında iade kabul edilebilir, aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.