x

Berber ve Kuaför

Tıraş Makinesi Temizliği Nasıl Yapılır?

06 Eylül 2022

Tıraş makinesinden her seferinde aynı verimin elde edilebilmesi için temizliğine dikkat edilmesi gerekir. Tıraş makineleri kişiye özel cihazlar olsa da hem makine hem kullanıcının cilt sağlığı için düzenli temizliği sağlanmalıdır. 

Tıraş Makinesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

02 Eylül 2022

Erkek tıraş makinesi; günümüzde neredeyse her hanede bulunan ve erkeklerin çok kullandığı elektronik cihazlardan biridir. Farklı ayarlamaları ile istenilen uzunlukta sakal kesme olanağı tanır. Belirli tıraş makinesi modelleri sadece birkaç kesim çeşidi yapabilirken bazı modeller sinekkaydı tıraş makinesi veya uzun sakal makinesi olarak da kullanılabilir. 

Saç Kurutma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

02 Eylül 2022

Saç kurutma makinesi alırken dikkat edilmesi gereken birçok farklı unsur vardır. Bu unsurlar başlıca olarak watt gücü, modeli, ağırlığı, hammaddesi ve güvenilir olmasıdır. Seçilen saç kurutma makinesinin öncelikle saç kurutma makinesi mi yoksa fön makinesi mi olduğu bilinmelidir. 

Kuaför Ürünleri İçerikleri

25 Ocak 2021

Bilindiği gibi erkek ya da kadın ayırım yapmadan evde de kişisel bakım için kullanılan ürünler de bireyler kuaför malzemeleri kalitesinde ürünleri tercih eder. Ekipmanların kalitesi kişisel bakımda işimizi kolaylaştırır. 

Toptan Tıraş Ürünleri Alımı

07 Şubat 2020

Hem bireysel olarak hem de ticari açıdan toptan tıraş ürünleri günümüzde yoğun olarak değerlendiriliyor. Üstelik önemli markalar eşliğinde elde edilen ürünler böylece çok daha uygun fiyatlarla bütçeyi korumaktadır. 

Tıraş Makinesi Çeşitleri ve Kullanımı

22 Ocak 2020

Tıraş olmak günlük hayatımızda düzenli olarak yapmamız gereken bir eylemdir. Bakımlı olmanın temel faktörlerinden biri olduğu için bu sektör üzerine hizmet veren markalar ve kuruluşlarda bulunmaktadır. 

Tıraş Makinaları Ve Tıraş Bıçakları

17 Ocak 2020

Tıraş bıçakları banyo tıraş bıçakları ve yüz tıraş bıçakları olmak üzere 2 ye ayrılır. Ayrıca tıraş bıçaklarını çift bıçaklı kayganlaştırıcılı ve diğer tıraş bıçakları olarak da gruplara ayrılabilir.

Tıraş Makinesi Kullanarak Kendini Koru

09 Ocak 2020

Haftada birden fazla tıraş olmak zorunda olan insanların yüzleri aşırı şekilde tahriş olmaktadır. Kullanılan tıraş bıçağı ne kadar kaliteli olursa olsun yüze temas eden madde kesici bir jilet olunca ve bu jilet de kesici bir alet olunca yüzün tahriş olması kaçınılmaz bir durum oluyor. 

Tıraş Makinesi Modelleri Ve Fiyatları

29 Kasım 2019

Erkekler için tıraş olmak hayatlarının önemli bir parçasıdır. Tıraş makinesi de erkeklerin en sık kullandığı kişisel bakım ürünlerindendir. Pek çok erkek her sabah sakal tıraşı olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.