x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Erkek Vücut Spreyi

Toplam 76 ürün bulunmaktadır.

Erkek Vücut Spreyi Nedir?

Güzel kokmak neredeyse her insanın önem verdiği ve aslında da önem vermesi de gereken bir konudur. Vücut gün içinde hareket halindeyken özellikle sıcaklığın da etkisiyle suyu ter yoluyla dışarı atar. Vücudumuzda duran ter bir süre sonra kokmaya başlar. Kişiler bunun önüne geçebilmek için parfüm, deodorant ve vücut spreyi kullanılır.

Parfümler genelde içerisinde kimyasal madde barındırdıkları için tene sıkılmaz. Giysiler için daha uygun ve sağlıklıdır. Vücudun güzel kokması için üretilen vücut spreyleri tene zarar vermeden güzel kokmasını sağlar. Erkek vücut spreyleri parfüm kokularına çok yakın olabilirler. Fark olarak içerisinde alkol bulundurmadığı için tene zarar vermez. 

Kişisel bakıma verilen önemi arttığı son yıllarda sadece kadınlar değil erkekler de bu konuda kendini geliştirmiştir. Eskiden kişisel bakım sadece kadınların önem verdiği bir konu gibi görünse de günümüzde erkekler ve kadınlar aynı seviyede kişisel bakıma önem verir. Bu nedenle erkek bakım ürünleri sektöründe de ilerlemeler gözlemlenir.

Sosyal medyada bulunan erkek fenomenler tarafından en iyi erkek vücut spreyi şeklinde öneriler ve bilgilendirmeler bulunur. Ürünleri deneyen ve kullanan kişiler tarafından tavsiyeler verilir.

Erkek Vücut Spreyi Çeşitleri Nelerdir?

Erkek vücut spreyleri spreyi çeşitleri genellikle içeriğinde bulunan koku verici esansın ismini veya kokuyu çıkaran kişinin verdiği ismi alır. Erkek vücut spreyleri şöyledir:

  • Bod man headliner erkek vücut spreyi,
  • Bod man erkek vücut spreyi,
  • Bod man dark ice erkek vücut spreyi,
  • Bod man black erkek vücut spreyi,

  • Bod Man Really Ripped ABS erkek vücut spreyi.

Kişilerin seçimleri ve tercihleri farklıdır. Koku tercihinde de birinin seçtiği koku diğerine hoş gelmeyebilir ya da bunun tam tersi bir durum olabilir. Erkek vücut spreyi geniş bir yelpazeye sahiptir. Farklı birçok koku çeşidi ve türü bulunur. Kimileri hafif ve fresh kokular severken kimileri daha ağır ve erkeksi kokulardan hoşlanır. 

Bu durum sadece kişinin tercihine kalmıştır. Bazı erkek vücut spreyi kokuları diğerlerine göre daha kalıcı olabilir. Bu durum yapımında kullanılan esansa bağlıdır. Bazı kokular daha baskında ve tene daha fazla adapte olur. Her koku farklı kişilerde aynı kokmaz. Kokunun tenle uyumu kişiye yakışıp yakışmadığını gösterir. Bazı kokular bazı kişilerde güzel kokarken bir başkası sıktığında güzel gelmeyebilir. Bu durum koku ve ten uyumunu ortaya çıkarır.

Erkek Vücut Spreyinin Özellikleri Nelerdir?

Vücut spreyleri deodorant gibi vücudun terleyen bölgelerin de değil daha çok parfüm gibi güzel kokmak amacıyla kullanır. Kokusu parfüm gibi ağır değildir ve kişiyi rahatsız etmez. Bazı parfüm markası birebir parfüm kokularının vücut spreyini çıkarır. Bazı markalar ise sadece vücut spreyi üretimi yapar. 

Vücut spreyleri içerisinde alkol bulundurmaz. Genellikle esansiyel yağlar kullanılarak üretilir ve sağlığa zararlı değildir. Vücut spreylerini günün her saatinde kullanmak mümkündür. Vücut spreyleri genellikle şöyle kullanılır:

  • Vücut spreyleri duştan sonra kullanılır. Bunun nedeni vücut spreylerinin hijyen eksikliğinden kaynaklı oluşan kötü kokuları engelleme amacı olamamasıdır. Duş sonrası deodorant kullanımından sonra kullanmak uygundur.
  • Kokunun daha uzun vücutta kalabilmesi için nabız bölgelerine uygulamak daha doğru bir uygulama olur. Bu bölgeler bilekler, dizler, dirsekler, boyun, göğüs ve kulakların arkasıdır. Çok ağır bir koku oluşmaması açısından bu bölgelerden birini seçmek yeterli olacaktır.
  • Sadece bir adet vücut spreyi değil birkaç adet vücut spreyi kullanmak gerekir. Hava durumuna göre farklı kokular kullanılabilir. Ya da değişiklik olması açısından farklı günlerde farklı ürünler tercih edilebilir.

Erkek Vücut Spreyi Fiyatları

Erkek vücut spreyi fiyatları değişkenlik gösterir. Vücut spreyini oluştururken içerisinde kullanılan esans miktarı veya esansın orijinallik durumunun yanı sıra perakende ya da toptan alımlar, vücut spreyinin fiyatını etkiler. Birçok marka erkek vücut spreyi üretimi yapar.

Fakat hepsi insan sağlığını aynı ölçüde gözetmez. Genellikle ucuz ve nerede üretildiği belli olmayan vücut spreylerini tercih etmemek gerekir. Bu vücut spreylerinin içerisinde insan sağlığına uygun olmayan maddelerin bulunma ihtimali çok yüksektir. Vücut spreyi doğrudan tenle temas ettiği için insan sağlığına uygun olması önemli bir konudur.

Erkek vücut spreyi fiyatları hemen hemen herkesin alabileceği seviyelerdedir. Marka ismi ve kaliteye bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Alım yaparken bilindik yerleri tercih etmeli ve vücut spreyinin içeriğine bakılmalıdır. Aynı zaman da üretim yapan firmanın gerekli belgeleri bulundurup bulundurmadığına da dikkat etmek gerekir.

Erkek Vücut Spreyi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Vücut spreyleri tenle doğrudan temas içerisinde olduğu için alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalardan biri her cilt tipinin farklı olmasıdır. Bu yüzden farklı özelliklerde ürün kullanmak doğru olur. Vücut spreyi alırken içeriğine dikkat edilmelidir.

Vücut spreyini hangi mevsimde kullanılacağı analiz edilmeli ve ona göre seçim yapılmalıdır. Yaz ayları genellikle sıcak olduğu için ağır kokular rahatsız edici olabilir. Bu nedenle yazın genelde hafif kokular tercih edilir. Kış aylarında ise daha çok odundu kokular kullanılır ve soğuk havalara uyum sağlar. Ayrıca bazı vücutlar alerjik yapıya sahiptir. Bu durumda kişi vücut spreyi tercihi yaparken herkese göre daha dikkatli olmalıdır. Alım yapacağı spreyin içeriğine dikkat edilmelidir.

Alım yapılacak olan firmaya dikkat etmek gerekir. Ürünün içerik listesi tam ve açık şekilde verilmelidir. Üretimi yapılan ürünlerin gerekli belge ve sertifikalarının bulunmalıdır. Kişi teniyle uyumlu sprey tercihi yapmalıdır. Her koku her tende aynı durmaz. Bu sebeple tene yakışan konu seçimi önemlidir. Kişi kendini yansıta vücut spreyini tercih etmelidir. Kendini yansıttığını düşünmediği bir vücut spreyi alması onu daha sonra kullanmamasına sebep olur. Bu şekilde ileri de yeniden bir alım yapılır. Bu durum ise maddi olarak zarar anlamına gelir.

Bütçeye uygun erkek vücut spreylerine bakılmalı ve onlar arasından tercih yapılmalıdır. Bütçeye uygun olmayan sprey seçimi yapmak kişiyi maddi anlamda olumsuz etkileyebilir. Kaliteli mağaza ve firmalardan alım yapmak gerekir. Kaliteli firmalar müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar ve kişilere her konuda yardımcı olurlar. Sorulara daha iyi yanıt bulabilmek ve memnuiyet yaşayabilmek için kaliteli firma tercihi önemlidir.

Parfüm içeriği bakımından vücut spreyleri kadar sağlıklı değildir. Bu nedenle kişiler hiç parfüm kullanmadan sadece vücut spreyi kullanmaya karar verebilirler. Vücut spreyleri kişilerin yanında rahatlıkla taşıyabileceği şekildedir. Küçük, büyük veya orta boyları bulunur. Bu sayede kişiler yanlarında taşıdıkları çantaya göre istedikleri boyu seçebilirler. 

Aynı zaman da vücut spreyleri parfümler gibi hemen bozulabilen bir yapıya sahip değildir. Dış koşullara karşı dayanıklıdır. Bu nedenle vücut spreylerini daha uzun zaman kullanmak mümkün olabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.