x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

TOPTAN TIRAŞ ÜRÜNLERİ

Toplam 52 ürün bulunmaktadır.

Toptan Tıraş Bıçağı Fiyatları

Kişisel bakımın en önemli parçaları içinde yer alan tıraş bıçağı, yüz ve ciltte, kıl ve tüyleri almak için kullanılmaktadır. Tıraş bıçağı ürünleri içinde, kullan at modellerin yanı sıra uzun süre kullanıma müsade eden modeller de söz konusudur. Online ticaret ve perakende alanında, tıraş bıçağı çok tercih edilen bir ürün olması ile, birçok satıcının raflarında yer verdiği bir üründür. Tıraş bıçağı satışı yapan mağazalar ve online alışveriş siteleri için, tıraş bıçağı satın alımında en önemli konuların başında fiyat gelmektedir. Mağazalar için, her üründe olduğu gibi tıraş bıçağında da toptan satın alımın ciddi bir avantajı vardır. Yüksek sayıda satın alım yapıldığında, toptan tıraş bıçağı fiyatları için önemli iskonto alınabilmesi mümkündür. 

Günlük kişisel bakım ürünleri, satışı her dönemde yüksek ürünlerdir. Hem erkek hem de kadın bakım ürünleri içinde yer alan tıraş bıçakları da, satış seviyesi yüksek bakım ürünleri içinde yer almaktadır. Hem fiziksel perakende mağazalarda, hem de Trendyol, Hepsiburada ya da Dolap gibi online satış uygulamalarında tıraş bıçağı, en çok satılan ürünler içindedir. Tıraş bıçağı ve diğer bakım ürünlerini satan mağazalar için, kâr edebilmek adına maliyet çok önemlidir. Toptan tıraş bıçağı alımı, fiyatları ciddi bir şekilde düşürmesi açısından önemlidir. Toptan satın alımda, birçok üründe olduğu gibi fiyatı belirleyen temel kriter alım sayısıdır. 

Bir tıraş bıçağının perakende fiyatının çok altında ürün almayı ve stoklamayı mümkün kılan toptan alım, mağaza sahipleri için önemli bir avantajdır. 100 adet ürün alımında yüzde 15 iskonto alınabilirken, 1000 adet ya da daha fazla ürün alımında, yüzde 30’un üzerinde indirim alınması mümkündür. Tek bir üründen yüksek adette almaya alternatif olarak, bazı mağazalar farklı ürün seçeneklerinden bir set olarak da toptan alım yapabilir. 

Toptan Tıraş Bıçağı Çeşitleri Nelerdir?

Tıraş bıçağı, en yaygın bakım ürünlerinden biri olması nedeniyle, çok fazla seçenek içermektedir. Hem kadın hem de erkek bakım ürünlerinden olan tıraş bıçaklarında ihtiyaca göre, özelliklere göre ve kullanım alanlarına göre farklı çeşitler söz konusudur. Tıraş bıçağı modellerine bakıldığında, kullan at tıraş bıçağı modelleri pratik yapıları ile tercih edilmektedir. Toptan ürün satın almayı düşünen işletme sahipleri için, toptan tıraş bıçağı modelleri içinde yer alan alternatiflere bakıldığında, aşağıdaki seçenekler tercih edilebilir:

  • Yüz için tıraş bıçağı
  • Vücut için tıraş bıçağı
  • Kullan at tıraş bıçağı

Vücutta istenmeyen tüylerin alınmasını sağlayan tıraş bıçakları, yaygın kullanım alanı ile toptan ticarette en çok ilgi gören ürünlerin içinde yer almaktadır. Toptan tıraş bıçağı çeşitleri içinde yer alan yüz, vücut ve diğer konseptteki bıçaklar, satışı dört mevsim olan ürünlerdir. Jilet tıraş bıçağı ya da klasik tıraş bıçağı gibi seçeneklerin de yer aldığı toptan tıraş bıçakları içinde, marka bazında toptan wilkinson tıraş bıçağı ilgi gören seçenekler içindedir. Toptan tıraş bıçağı ürünleri incelendiğinde, ürünün pazardaki talebinin analiz edilmesi ve kâr marjının istenen seviyede olması da önemlidir. 

Toptan Tıraş Bıçağı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Tıraş bıçağı, insanların her dönem söz konusu olan bir ihtiyacı olması nedeniyle ilgi gören bir üründür. Bununla birlikte toptan tıraş bıçağı satın almayı düşünen işletmeler için, toptan alım yaparken dikkat edilecek konular mevcuttur. Toptan yedek tıraş bıçağı ya da diğer ürünlerden alınırken, ürünün markası ve kalitesi en önemli konudur. Satın alınan toptan tıraş bıçağı, ithal ya da yerli olabilmektedir. Ancak bıçağın kalitesi, kullanım alanı, markası ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi edinmek önemlidir. Tıraş bıçağı markasının piyasada popüler bir marka olması, ürünün satış hızını etkileyebilecek faktörler içindedir. 

Toptan tıraş bıçağı satın alırken dikkat edilecek konular içinde, toptan alımdan kaynaklı fiyat avantajını sağlamak gelmektedir. Toptan ürün satın alımı, uzun vadede ciddi bir kâr marjı bırakma potansiyeli nedeniyle tercih edilmektedir. Toptan ürün alımında, alım sayısına göre fiyat iskontosunun ne kadar olduğu görülmeli ve bütçe doğrultusunda karar verilmelidir. Alım sayısının, indirim oranına doğrudan etki etmesi nedeniyle, uygun miktarda toptan alım, işletmeler için uzun vadede kâr elde etmek anlamına gelmektedir. Toptan erkek ve kadın tıraş bıçağı alımında, tek bir ürüne odaklanmak yerine, birden fazla üründe alım yapmak diğer bir kâr faktörü olarak ön plana çıkmaktadır. Yerli üretim ve ithal toptan tıraş bıçağı ürünlerinde, piyasa çok tutan, yaygın ürünleri tespit etmek için araştırma yapmak faydalıdır. 

Toptan Tıraş Bıçağı Almanın Avantajları Nelerdir?

Tıraş bıçağı, birçok mağazada, işletmede satışı olan, insanların her dönem tercih ettiği bir kişisel bakım ürünüdür. Dönemsel olarak talep eğrisinde değişimler olsa da tıraş bıçağı her dönem kullanılan bir üründür. Bu nedenle, perakende mağazaları ve online satış mağazaları için, tıraş bıçağı her dönem tercih edilen bir seçenektir. Toptan tıraş bıçağı satın almak, fiyat avantajı yaratmasından ötürü işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Tıraş bıçağı gibi bir bakım ürünü, dört mevsim satın alınmasından ötürü, yüksek stoklu tutulması avantaj sağlayabilmektedir. 

Toptan tıraş bıçağı almanın en önemli avantajı, yüzde 30’un üzerinde iskontolu bir fiyatla ürünü temin edilebilmektedir. Tıraş bıçağı gibi kullanımı çok yaygın bir üründe, stoklara düşük maliyetli bir ürün eklemek, uzun vadede ciro avantajı yaratacağı için, işletmeler için önemlidir. Toptan tıraş bıçağı satın alımında, trend ürünlerin tercih edilmesi durumunda, ek olarak yüksek satış rakamlarına ulaşılabilmesi mümkündür. Toptancı platformlarından satın alınabilen toptan tıraş bıçaklarında, piyasada en çok tutan, kaliteli ürünlerin tercih edilmesi durumu, işletmeler için önemli bir fırsattır. 

Toptan Tıraş Bıçağı Alırken Adet Sayısında Üst Sınır Var mıdır?

Toptan tıraş bıçağı satın alımında, her işletmenin farklı bir alım stratejisi söz konusu olabilmektedir. Toptan ürün satın almak, fiyatta ortalamanın çok altında maliyet elde etmek anlamına gelmektedir. Bununla birlikte, maliyeti eklenebilecek en önemli kriter alım sayısıdır. İşletmeler için toptan tıraş bıçağı satın alım sürecinde, bütçe önemli bir kriterdir. Toptan alımda, 100 adet sipariş verilen bir üründe birim maliyet yüzde 20 düşebilirken, 10.000 adet alımda ise bu maliyet yüzde 50’nin altına düşebilmektedir. Toptan tıraş bıçağı alımında üst sınır söz konusu değildir. Bununla birlikte, toptan satış platformlarında her ürün için belirtilmiş bir üst sınır olabilir.

Toptan tıraş bıçağı satın alımında, üst alım limitini belirleyen en önemli faktör, ürünün ithal ya da yerli üretim olmasıdır. Ürünün stokları ile ilgili bir sorun yoksa, tıraş bıçağı ya da diğer kişisel bakım ürünlerinden 50 bin, 100 bin üzerinde sipariş verilmesi mümkündür. Ürünün stok seviyesinin yeterli olmaması durumunda ise, toptan satın alım için bir sipariş verilebilir. Ürünün alım sayısına göre, üreticiler ya da ithalatçılar, yeterli sayıda ürünü tedarik etme şansına sahiptir. T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.