x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Tıraşsepetim'i Seçmeniz İçin Çok Nedeniniz Var :)

 Güvenilirlik:Güvenilir bir çevrimiçi alışveriş deneyimi sunar ve müşteri bilgilerini güvende tutmak için güvenlik önlemleri alır. Ödemeleriniz İyzico ve PayTR güvencesi altındadır.
 
Ürün Değerlendirmeleri ve İncelemeler: Diğer müşterilerimizin ürünler hakkındaki gerçek deneyimlerini paylaşmalarını sağlıyoruz. Böylece müşterilerimizin daha bilinçli bir şekilde alışveriş yapabilmelerine olanak tanımış oluyoruz.
 
Geniş Ürün Yelpazesi: Tirassepetim.com, birçok farklı kategoride güvenli ve orjinal ürün  seçeneği sunar, böylece müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ürünler bulmalarını kolaylaştırırız.
 
Rekabetçi Fiyatlar: Fiyatlandırma politikası müşterilerimize  rekabetçi fiyatlar sunarak  bütçelerine uygun alışveriş yapabilmelerine olanak sağlıyoruz.
 
Güvenli Kargo:Siparişleriniz hasar almayacak şekilde paketlenerek en geç ertesi gün  kargoya verilmektedir.
 
Müşteri Desteği: Whatsap hizmet hattımız ile 7/24 müşteri hizmetleri desteği sunarak, müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşadıklarında  destek  alabilmelerini sağlarız.
 
Mobil Site: Kullanıcı dostu bir mobil site  sunarak müşterilerin her an her yerden alışveriş yapmalarına olanak sağlıyoruz.
 
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.