x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Wilkinson Sword

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Wilkinson Sword Ürünleri Nedir?

Wilkinson Sword ürünleri, kozmetik ürünler arasında ön plana çıkan ürünler arasında yer alır. Tıraş bıçakları ile bilinen bir markadır. Tıraş makinesi, tıraş bıçakları, kullan at jiletleri ve klasik setleri ile birçok evde bulunan ürünlerdir. Kadın ve erkekler için özel serileri bulunur. Alman titanyum kaplama teknolojisini kullanması ürünlerinin kaliteli olmasını sağlar. PTFE teknolojisi ile jiletlerin cilt ile uyumu sağlanır. PTFE, bıçakların dış kısmında yer alan alanın tıraş bıçağına kaygan özellik kazandırmasına dayanan gelişmiş bir teknolojidir. İnternet üzerinden satışları gerçekleşen ürünler marketlerde ve kozmetik ürün satan mağazalarda rahatlıkla bulunur. Fiyat performansının yüksek olması sayesinde tercih edilebilirlikleri yüksektir.

Wilkinson Sword Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Wilkinson Sword ürünleri çeşitleri farklı özelliklere sahiptir. Piyasada çok sayıda Wilkinson Sword ürünü bulunur. Her bir ürünün ön plana çıkan özelliği birbirinden farklı olurken bazı ürünler kadınlar tarafından da kullanılır. Kaliteli bir tıraş deneyimi sunması ile erkeklerin sıklıkla tercih ettiği markalardan biridir. Bu durum her bir ürünün bilinen ve köklenmiş isimlere sahip olan ürünler olmasını sağlar. Wilkinson Sword ürünlerinin her biri markanın iddialı olduğu ürünlerdir.

Wilkinson tıraş bıçağı: Son dönemler ön plana çıkan tıraş bıçağı ise Wilkinson Sword Quattro Titanium’dur. 4 bıçaklı yapısı sayesinde ince tüylerin dahi kolayca kesilmesini sağlar. Kayganlaştırıcı bant özelliği sayesinde ciltte oluşabilecek tahrişleri minimuma indirir.

Wilkinson jilet: Krom, seramik ve PTFE kaplı Wilkinson jiletler, jiletlere yeni bir boyut getirmiştir. Almanya’dan ithal edilirler. Yaprak formunda olan bu jiletler dengeli yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Bazı Wilkinson tıraş bıçaklarına takılarak kullanılırlar. Kaliteli çelik ile üretilmişlerdir. Uzun süreli kullanımlar için uygundur. Kutular halinde satılmakta olup bir kutunun içerisinde beş adet jilet yer alır.

Wilkinson tıraş makinesi: Wilkinson tıraş bıçakları, manuel tıraş makinesi olarak da adlandırılır. Klasik serisi en yaygın olarak bilinen tıraş makinesi olsa da günümüzde Extreme 3 ve Quattro Titanium serileri manuel tıraş makineleri arasında ön plandadır. Birinin üç birinin dört bıçaklı olması bu seriler arasındaki temel farklılıktır. Her iki seri de Wilkinson Sword’un gelişmiş ürünleridir.

Wilkinson Sword Classic tıraş aleti: Çift taraflı bıçağa sahip olan tıraş aleti Wilkinson Sword ürünleri arasından en sık tercih edilen ürünlerden biridir. Özel sapının kolay tutulabilir olması kullanım kolaylığı sağlar. Kayganlaştırıcı kaplama (PTFE) teknolojisi ile üretilmiştir. Bu sayede Wilkinson Sword Classic az sakallı pürüzsüz ciltlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Titanyum kaplama olması paslanmaya karşı korumayı sağlarken, aynı zamanda elmas kaplama teknolojisi ile üretilmiştir. Bu sayede uzun ömürlü kullanım imkânı sunar.

Wilkinson banyo tıraş bıçağı: Tek taraflı bıçağa sahip olan Wilkinson banyo tıraş bıçağı genellikle kullan at şeklinde kullanılır. Özellikle, hastaneler, epilasyon merkezleri ve dövme salonları gibi tüysüz yüzeylere işlem yapılması gereken yerlerde sıklıkla tercih edilir. Plastik sapı hafif olmasını ve kullanımının kolay olmasını sağlar. Banyoda tüylerden arınmak adına kadınlar tarafından da tercih edilir. Ağız genişliğinin ideal olması sayesinde kolayca tıkanmaz. Bu durum dileyenlerin Wilkinson banyo tıraş bıçağını birkaç sefer kullanılabilmesine olanak tanır.

Wilkinson Sword Premium klasik set: Tıraş deneyimini nostaljik yaşamak isteyen kişiler için çıkarılmıştır. Titanyum sap üzerine tek jilet yerleştirilecek alanı bulunur. Bu durum set bıçağının tek bıçaklı bir yapısı olmasını sağlar. Setin içerisinde tıraş fırçası, tıraş köpüğü, yedek jilet ve tıraş bıçağı bulunur. Özel üretim olan bir seridir.

Wilkinson Sword Extra 2 Beauty: Kadınlara özel çıkarılan bir seri olan Extra 2 Beauty, kullan at banyo bıçağıdır. Ekonomik fiyatlı olması tercih edilebilirliğini arttırır. Cilt ışıltısının bozulmasının önüne geçerek, tıraş ardından pürüzsüz bir cilt hissi yaşatır.

Wilkinson Sword Xtreme 3 Beauty: Extra 2 Beauty serisinin bir üst versiyonudur. Yine kadınlar için çıkarılmış kullan at bıçaktır. Başlık üzerinde bulunan 3 esnek bıçak sayesinde diz kapağı gibi düz olmayan bölgelerde de rahatça kullanılır. Cilt ile uyumlu olması cilt hassasiyeti oluşumunu önler.

Wilkinson Sword Intuition Naturals: Kadınlar için çıkardığı en gelişmiş serilerden biridir. Wilkinson Sword Intuition Naturals, başlığında yer alan aloe vera özleri sayesinde cildin tıraş boyunca nemlenmesini sağlar. Aloe veranın cildi besleyici özelliği tıraş sonrası cildin yumuşacık olmasına olanak tanır.

Wilkinson Sword Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Edgewell Personal Care sahipliğinde kurulan Wilkinson Sword, 1776 yılından beri bulunan bir markadır. İngiltere çıkışlı bir marka olsa da günümüzde Alman teknolojisinin gelişmişliğinden faydalanır. Tıraş bıçaklarının konforlu kullanımı ve jiletlerinin keskinliği ile rahat bir tıraş deneyimi sunar. Her geçen gün gelişmeye devam eden bir marka olan Wilkinson Sword, bazı özellikleri ile ön plana çıkar.

Titanyum kaplama bıçakları sayesinde bıçaklar uzun ömürlüdür. Paslanmaya karşı dirençlidir. PTFE, kayganlaştırıcı kaplama teknolojisine tıraş bıçaklarında yer verir. Su ile temas eden bıçak yüzeyi bu özelliği sayesinde kendiliğinden kaygan hale gelir. PTFE, tıraş sonrası ciltte oluşan tahrişi azaltır. Kişilerin daha kolay tıraş olmasına olanak tanır.

Piyasada fiyat performansı yüksek markalar arasında yer alır. Ürünlerinin kullanımı konforludur. Kişiler rahatlıkla kişisel bakımlarını yapabilir. Tek çift, üçlü ve dörtlü bıçak sistemlerine sahiptir. Kişiler sakal yoğunluğu ve yapısına göre kendilerine en uygun tıraş bıçağını edinebilir.

Wilkinson Sword Ürünleri Fiyatları

Wilkinson Sword ürünlerinin fiyatları, alınan ürüne göre değişir. Kullan at kategorisine ait jiletler ekonomiktir. Farklı adetlerde, paket içerisinde perakende veya toptan satılır. Firma, ekonomik paketler başlığında kimi zaman beş alana iki hediye gibi kampanyalara gider. Bu gibi durumlar daha karlı alışveriş yapılmasını sağlar.

Wilkinson Sword gibi tıraş bıçaklarının fiyatları kullan atlara göre daha yüksektir. Bu bıçaklar tek satılabildiği gibi bazı dönemlerde yedek başlıklı veya jiletli setler halinde satılır. Yedek başlıklı alınması daha ekonomik bir alışveriş gerçekleştirilmesini sağlar. İnternet üzerinden yapılacak araştırmalar ile en uygun fiyatlı tıraş bıçağına erişim sağlanır.

Wilkinson Sword Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Wilkinson Sword ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken başlıklar bulunur. Kişilerin alacakları bıçaktan beklentilerinin ne olduğuna göre seçmesi gereken bıçak değişir. Kişinin cilt tipi, sakal türü, kıl yapısı ve en önemlisi cinsiyeti alınacak bıçağı direkt etkiler.

Banyoda kol, bacak, genital bölge gibi yerler için kullan at bıçaklar tercih edilmelidir. Kullanıcı bir kadın ise kadınlara özel üretilen tıraş bıçaklarından tercih edilmesi gerekir. Tek bıçaklı sistemler sadece sakalları keser. Pürüzsüz bir cilt, bıçak sayısı fazla olan tıraş bıçakları ile daha kolay elde edilir. İlk sırada yer alan bıçak sakal boyunu kısaltırken devamında gelenler cilt yüzeyindeki sakalları cilt çıkış noktalara kadar keser. Yoğun sakallı kişiler için dört bıçaklı ürünler önerilir.

Hassas ciltler PTFE teknolojisi ile üretilen jiletleri tercih etmelidir. Bu sayede tıraş sonrası hassasiyet azalır. Yedek başlıklı setler alınması avantajlıdır. Bu sayede her bir başlığın ömrünün dolması ile bıçak sapı değiştirmek gerekmez. Aynı sap uzun bir süre boyunca kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.