x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Teslimat Koşulları

1- TESLİMAT SÜRESİ
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü - 72 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Tatil ve Bayram Günleri teslimat yapılmamaktadır.

2- KARGO SÜRESİ
Seçmiş olduğunuz kargo şirketine siparişiniz teslim edildiğinde, kargo şirketi 1-3 iş günü içerisinde siparişinizİ tarafınıza teslim eder. Bu süre, teslimat adresinin Tıraşsepetim'e uzaklığına göre değişmektedir. Kargo firmaları ek bir durum oluşmadıkça İstanbul yakını illere 1 iş günü, İzmir ve Orta Anadolu'ya 2 iş günü, Doğu Anadolu ve Akdeniz Bölgelerine 3 iş günü içerisinde teslimat gerçekleştirmektedir. Doğu Anadolu'da bulunan bazı bölgelere mobil alan* özelliklerinden dolayı daha uzun süre içerisinde de teslimat gerçekleştirebilmektedir.

3- KARGO - ÜYELİK BİLGİLERİ AÇIKLAMASI
Teslimat ya da kargo aşamasında sizlere yöneltilecek herhangi bir soru için iletişim bilgileriniz kullanılmaktadır. Bu yüzden adresinizi "Ilıca Köyü - Erzurum" gibi kısa bir şekilde bitirmeyip açıklayıcı bilgiler ve bir telefon numarası ile desteklemelisiniz. Aksi takdirde ürün tarafınıza ulaşmayabilir. 

4- HASARLI KARGO
Siparişiniz, anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri (Seçiminize göre Aras Kargo, Sürat Kargo ya da Yurtiçi Kargo)  tarafından Personna Tıraş Ürünleri ve Kozmetik Ürünleri A.Ş. (Tıraşsepetim)  garantisi ile teslim edilecektir. Kargodan kaynaklanan ezilme, bozulma, patlama gibi sorunlarda, ürün Tıraşsepetim'e iade edilecek, yeni ürün sorunsuz bir şekilde teslim edilecektir. 

5- TÜKENMİŞ ÜRÜN
Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili ekibimiz size ulaşacaktır. İade talep etmeniz durumunda 3 iş günü içerisinde para iadeniz alışveriş yapmış olduğunuz kredi kartınıza yapılacaktır. Havale ile ödemenizi gerçekleştirmişseniz ekibimiz sizlere telefon ile ulaşacak, banka bilgilerinizi alacak ve 3 iş günü içerisinde para iadenizi gerçekleştirecektir. *Mobil alan olarak tanımladığımız bölgeler, operasyonel olarak standart hizmet alanları dışında kalan, haftanın belirli günlerinde teslimat yapılabilen mevkii ya da yerleşim birimleridir. Bu kapsamda mobil alanlara teslim süreleri farklılık gösterebilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.