x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Blog Arama

Toptan Tıraş Ürünleri Alımı

Hem bireysel olarak hem de ticari açıdan   toptan tıraş ürünleri   günümüzde yoğun olarak değerlendiriliyor. Üstelik önemli markalar eşliğinde elde edilen ürünler böylece çok daha uygun fiyatlarla bütçeyi korumaktadır.  

Devamını Oku
07.02.2020
Tıraş Makinesi Çeşitleri ve Kullanımı

Tıraş olmak günlük hayatımızda düzenli olarak yapmamız gereken bir eylemdir. Bakımlı olmanın temel faktörlerinden biri olduğu için bu sektör üzerine hizmet veren markalar ve kuruluşlarda bulunmaktadır.  

Devamını Oku
22.01.2020
Tıraş Makinaları Ve Tıraş Bıçakları

Tıraş bıçakları banyo tıraş bıçakları ve yüz tıraş bıçakları olmak üzere 2 ye ayrılır. Ayrıca tıraş bıçaklarını çift bıçaklı kayganlaştırıcılı ve diğer tıraş bıçakları olarak da gruplara ayrılabilir.

Devamını Oku
17.01.2020
Tıraş Makinesi Kullanarak Kendini Koru

Haftada birden fazla tıraş olmak zorunda olan insanların yüzleri aşırı şekilde tahriş olmaktadır. Kullanılan tıraş bıçağı ne kadar kaliteli olursa olsun yüze temas eden madde kesici bir jilet olunca ve bu jilet de kesici bir alet olunca yüzün tahriş olması kaçınılmaz bir durum oluyor.  

Devamını Oku
09.01.2020
Mac 3 Tıraş Bıçağı Ve Yedek Tıraş Başlıkları

Erkekler açısından traş konusu son derece önemlidir. Tıraş sırasında kullandığımız tıraş bıçakları da cildimizin sağlığı ve yarattığı görünüm açısından son derece dikkatli olunması gereken konulardan biridir.

Devamını Oku
03.01.2020
Tıraş Makinesi Modelleri Ve Fiyatları

Erkekler için tıraş olmak hayatlarının önemli bir parçasıdır. Tıraş makinesi de erkeklerin en sık kullandığı kişisel bakım ürünlerindendir. Pek çok erkek her sabah sakal tıraşı olmaktadır.

Devamını Oku
29.11.2019
Geleneksel Bir Şekilde Tıraş Olmak İçin Klasik Tıraş Bıçakları

Tıraş bıçakları bulunduğu zamandan günümüze, erkekler için tıraş olmak oldukça kolay bir hale gelmiştir. Dakikalar içerisinde tıraş olup, hassas bir görünüme kavuşmak mümkün olmaktadır. Gelişen teknoloji, tıraş bıçaklarının da yenilenmesine olanak sağlamıştır.  

Devamını Oku
15.11.2019
Tıraş Tarihinde Zaza Ürünleri

Bazen, önceki nesillerin yarattığı değerler, yeni neslin gözünden kaçabiliyor dostlar. Bizler, geleneksel tıraşa gönül vermiş insanlar olarak, bu değerleri korumak ve aktarmak gerektiğini düşünüyoruz.

Devamını Oku
24.10.2019
Tıraş Bıçağı Çeşitleri

Wilkinson tıraş bıçağı   size pürüzsüz ve harika bir tıraş deneyimi sunuyor. Sıradan kullan at tıraş bıçaklarının ötesinde size sunduğu rahatlık ve pürüzsüzdük hissi onu eşsiz ve kullanılır kılıyor.  

Devamını Oku
23.10.2019
Kullan At Tıraş Bıçakları İle Daha Temiz!

  Birçok erkeğin kâbusu olan tıraş yeni nesil tıraş bıçakları ile daha kolay. Özellikle enfeksiyon, batık, iltihaplanma ve yaralanmalarla çok sık karşılaştığımız sorunlar daha da can sıkıcı bir hal aldığından daha da büyük kâbus haline gelmiş olan tıraşa bir çözüm bulunacaksa o en iyi çözüm kaliteli ve steril olması açısından kullan at tıraş bıçaklarıdır.

Devamını Oku
23.10.2019
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.