x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Blog Arama

Keratin Nedir?
01.02.2023
Keratin,   saç için yapı taşlarından birini oluşturan bir tür proteindir. Bu protein saç tellerinde bulunabileceği gibi tırnaklar ve ciltte de bulunmaktadır.  
Saç Bakım Yağı Nasıl Kullanılır?
01.02.2023
Saç bakım yağı,   oldukça hassas bir yapıya sahip olan saç telleri için fayda sağlayıcı saç bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Pek çok şekilde kullanım alanına sahip olan   saç bakım yağları   saçın sağlıklı bir görünüm elde etmesine yardımcı olmaktadır.
Saç Kremi Nasıl Kullanılır?
01.02.2023
Saç kremi,   duş esnasında yıkama işleminden sonra ve kuru saça uygulanmaktadır. Saç, şampuan ile yıkandıktan sonra saç diplerine değmeyecek şekilde saça krem uygulanmaktadır. 2 ile 5 dakika arasında bekletildikten sonra saç iyice durulanır.  
Saç Bakımı Nasıl Yapılır?
01.02.2023
Saç bakımı , saçın güçlü ve parlak görünmesi için yapılan çeşitli uygulamalardan oluşmaktadır. Saçlar günlük hayatın yoruculuğu ve stresinden etkilenen vücudun bir parçasıdır. Bu yüzden saça düzenli olarak bakım yapmak gerekmektedir .  
Saç Köpüğü Ne İşe Yarar?
01.02.2023
Günlük hayatta ya da özel davetlerde kullanılmak üzere üretilmiş saç köpükleri, saça şekil verirken, verilen şeklin daha uzun saatler kalıcı olmasına yardımcı olmaktadır.  
Tıraş Sonrası Tahriş Olan Cilde Ne İyi Gelir?
27.12.2022
Tıraş sonrası tahriş sorunu neredeyse birçok erkeğin yaşadığı en can sıkıcı sorunlardan bir tanesidir. Tıraş sonrası ciltte meydana gelen kızarıklık, kaşıntı, kuruma veya sivilcelenme gibi sorunlar ne yazık ki çoğu zaman kaçınılmaz olmaktadır.  
Sakal Kaç Yaşında Çıkar?
27.12.2022
Sakal genel anlamda erkek bireylerde çene, yanaklar, boyun ve dudağın üst kısımlarında çıkan tüy ve kıllardır. Yetişkin erkeklerde ise yanaklarda ve çene kısmında çıkan kılların tümüne sakal adı verilir.  
Sakal Nasıl Gürleşir?
01.12.2022
Erkeklerin daha karizmatik ve olgun görünmelerini sağlayan unsurlardan biri de hiç şüphesiz sakallarıdır. Bu nedenle   sakal,   birçok erkek   için   büyük önem taşımaktadır .
Bıyık Nasıl Gürleşir?
01.12.2022
Erkek veya kadın fark etmeksizin her kesim için güzel görünmek önemli bir meseledir. Bu sebeple kadınlar ve erkekler daha güzel görünmek için fiziki olarak bir takım değişiklikler yaparlar.  
Sakal Nasıl Yumuşatılır?
01.12.2022
Sakal birçok erkeğin imajı için önemli bir detaydır. Daha olgun ve karizmatik görünmek isteyen erkekler, çeşitli sakal tiplerini tercih etmektedir.  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.