x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Blog Arama

Tıraş Sırasında Çizik Ve Kesikleri Azaltma

Jiletle tıraş olduğunuz zaman, ister istemez çizik ve kesikler buluşabilir. Bu gibi durumlarda çizik ve kesikleri azaltmak için, her şeyden önce düzenli malzeme seçimi ve düzgün tıraş olma konusunda her zaman dikkatli olmalısınız. Pek çok kişinin bu konuda kaliteli ve sağlıklı malzemeleri tercih etmesi gerekiyor. Özellikle geniş bir kategori ve avantajlı yelpaze ile birlikte, burada tercih edilen ürün seçenekleri insanların ihtiyacını çok verimli bir şekilde karşılamaya devam etmektedir.

Devamını Oku
15.09.2021
Tıraş Öncesi Ürünler Nasıl Kullanılır?

Tıraş olmadan önce insanların sakal yapısına uygun ürünleri tercih etmek, burada atılacak ilk adımdır. traş köpüğü, traş jeli ve benzer ürün yelpazesi ile sakalı yumuşatmak ve tıraşa hazır hale getirmek elbette önemlidir. Tıraş olmadan önce bu yapacağınız hazırlıklar, sinekkaydı bir tıraş için iyi bir zemin ortaya koyacaktır. Tıraş öncesi kullanılan tıraş yağları, tıraş kremleri, peeling ürünleri ve bildiğimiz traş köpüğü ile birlikte, tıraş jeli gibi seçenekler burada önemli bir avantaj yaratmaktadır.

Devamını Oku
15.09.2021
Tıraş Malzemelerinin Temizliği Ve Saklanması

Kişisel bakım konusunda titiz davranmak istiyorsanız, her şeyden önce kullandığınız malzemeleri doğru seçmeli ve onları uzun vadeli kullanmayı düşünmelisiniz. Diğer bir şekilde bu malzemelerin, gerek temizliği gerekse de düzgün saklanması uygun koşullarda gerçekleşmelidir. traş malzemeleri içerisinde sayabileceğimiz seçeneklerden, traş sabunu, traş köpüğü ve traş jeli ön hazırlık için gereklidir. Bu tip malzemeleri saklamak istiyorsanız, traş sabununu yıkamalı, temizlemeli ve kuru olarak saklamalısınız.

Devamını Oku
15.09.2021
Saç Kurutma Makinesi Filtresi Nasıl Temizlenir?

Saçları kurutmak ve şekle sokmak için kullanılan saç kurutma makinesi, gerçekten günümüzün en önemli bakım unsurlarından biridir. Duş almak, saçları yıkamak ve banyo yapmak gibi gerekli temizlik işlemlerinden sonra, saç kurutma makinesini kullanmanın yine çok önemli bir görevi ve sorumluluğu bulunmaktadır. Saçlarınıza şekil veren bu kaliteli makine seçeneklerini, özellikle uzun vadeli kullanmak için dikkatli olmalısınız. Pek çok kişinin tercih etmiş olduğu bu kaliteli ürün seçenekleri, özellikle sağlıklı ve temiz olma konusunda insanlara iyi bir şans sunmaktadır.

Devamını Oku
15.09.2021
Kişisel Bakım Ve Manikür Malzemeleri Nasıl Dezenfekte Edilir?

Kişisel bakım konusunda çok önemli ve nitelikli ürün çözümlerini yakından görmek gerekiyor. Öncelikli olarak burada kullandığınız setin temiz olması sağlık açısından önemlidir. Tırnak makası ile manikür ürünleriniz temiz olması gerektiği gibi, bu gibi koşullarda malzemeleri kullanmadan önce ellerinizi de en iyi şekilde yıkamanız tavsiye edilen bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Kadınların daha güzel görünmek için özellikle el bakımı konusunda ürünleri en iyi şekilde gözden geçirmesi çok önemlidir.

Devamını Oku
15.09.2021
Hassas Ciltler İçin Tıraş İpuçları

Tıraş olmak ve sağlıklı olmak isteyen insanların, öncelikli olarak kendi cilt yapısını çok iyi bilmesi gerekir. Eğer hassas bir cilt yapısına sahipseniz, traş olduktan sonra çizikler kesikler ve kızarıklıklar cildimizde ortaya çıkabilir. Bu olumsuzlukları tamamen ortadan kaldırabilmek açısından, elbette sizin de yapabileceğiniz değerlendirme ve uygulamalar bulunmaktadır. Hassas ciltler için tıraş ipuçları olarak kategorize edilmiş seçenekler, kesinlikle size fikir verecek ve yardımcı olacaktır.

Devamını Oku
15.09.2021
Doğru Jilet Seçimi Nasıl Yapılır?

Tıraş olmak ve buna uygun jilet tercihinde bulunmak istiyorsanız, öncelikli olarak piyasadaki mevcut ürün seçeneklerini yakından incelemeniz gerekir. Firmamız bünyesinde yıllardan beri kaliteli ürünler, sayfalara ve sayfalardan size ulaşıyor. Burada geniş ve avantajlı kategori seçeneklerimiz her bakımdan insanların memnuniyetini sembolize eden çözümler ortaya koymuştur.

Devamını Oku
15.09.2021
Çift Kenarlı Jilet Nasıl Kullanılır?

Klasik tıraş olma yöntemlerinden biri de özellikle jilet ve jilet makinesi olarak karşımıza çıkmaktadır. İki kenarlı ve keskin olan jilet, burada makinenin haznesine yerleştirilir, daha sonra sap kısmı vidalı şekilde çevrilerek sıkılaştırılır. Bu tarz tercih ile birlikte, özellikle uzun ve gür sakalları daha kolay şartlarda kesmek mümkün olmaktadır. Günümüzün kullan at unsurları, çoğu zaman sakal tıkanıklığı sebebi ile verimli kullanılamaz. Özellikle   çift kenarlı jilet nasıl kullanılır   dediğinizde, sağlıklı tercihlerin insanların karşısına çıkması söz konusu olmaktadır.

Devamını Oku
15.09.2021
Kuaför Ürünleri İçerikleri

Bilindiği gibi erkek ya da kadın ayırım yapmadan evde de kişisel bakım için kullanılan ürünler de bireyler   kuaför malzemeleri   kalitesinde ürünleri tercih eder.  Ekipmanların kalitesi kişisel bakımda işimizi kolaylaştırır.  

Devamını Oku
25.01.2021
“Biz Bize Yeteriz Türkiyem” için radyolar tek ses oldu

Ulusal Radyo Yayıncıları Derneği (URYAD)’ın önderliğinde gerçekleştirilen “Radyo Türkiye” projesiyle, 25 Mayıs Pazartesi günü Türkiye çapında 20’den fazla ulusal, 150’den fazla bölgesel ve yerel radyo kanalında aynı anda ortak yayın yaptı. “Radyo Türkiye” için ünlü 21 radyo programcısı “Radyo Türkiye” ortak yayın stüdyosunda bir araya geldi. Yayın sırasında elde edilen reklam geliri, Covid-19’la mücadele kapsamında “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına bağışlandı.

Devamını Oku
29.05.2020
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.