x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Blog Arama

Şampuan Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
01.02.2023
Saçların sağlığı ve doğal yapısını koruyabilmek için şampuan seçimi yaparken özellikle   temiz içerikli şampuan   seçimi yapmak gerekmektedir.  
Durulanmayan Saç Kremi Nedir?
01.02.2023
Durulanmayan saç kremi nedir?   sorusu merak eden kişiler tarafından sıklıkla araştırılmaktadır.   Durulanmayan saç bakım kremleri   ıslak ya da kuru saça uygulanan ve durulamaya gerek kalmadan gün boyu saçta kalabilen saç bakım ürünleridir.
Ara Makas Nedir?
01.02.2023
Ara makas nedir?   sorusuyla sık sık karşılaşılabilmektedir.   Ara makas   saçları çok yoğun, gür olan kişilerin saçlarını inceltmek için yapılan uygulamaya verilen isimdir.
Saç Düzleştirici Nasıl Kullanılır?
01.02.2023
Saç düzleştirici saçı hem düzleştiren hem de dalgalı hale getirebilen bir alettir.   Saç düzleştirici nasıl kullanılır?   sorusu ilk defa kullanacak kullanıcılar tarafından sıklıkla araştırılmaktadır.  
Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri
01.02.2023
Saçlar, hem kadınlar hem de erkekler için oldukça önem taşımaktadır. Saçlar sağlıksız beslenme, yanlış saç ürünleri kullanımı gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak sağlığını kaybederek matlaşıp, kırılmaya başlamaktadır.
Saç Jölesi Nasıl Kullanılır?
01.02.2023
  Saçların şekillendirilmesi ve şeklinin uzun süre kalıcı olabilmesi için   saç jölesi   üretilmektedir. Saçlarına şekil vermek isteyenlerin ve verdiği şeklin bozulmasını istemeyen  bireylerin kullanabileceğin bir üründür.
Saç Fırçası Nasıl Temizlenir?
01.02.2023
Saç fırçası temizleme yöntemleri   fırça üzerinde kalan saç tellerini ve çeşitli kirleri arındırmak için bilinmesi gerekmektedir. Bu kapsamda saç fırçası hem doğal yöntemler ile hem de profesyonel fırça temizleme ürünleri kullanarak temizlenmektedir.  
Shea Yağı Nedir?
01.02.2023
Shea yağı , karite bitkisinden elde edilen doğal içeriğe sahip bakım yağıdır. Oda sıcaklığında katı bir hal alan bu yağ cilt üzerinde oluşan pek çok soruna karşı onarıcı bir görev üstlenmektedir.
Sakal Yağı Ne İşe Yarar?
01.02.2023
Sakal yağı,   sakalın ihtiyacı olan nemi sağlayarak sakalı yumuşatmaktadır. Erkek bakım ürünleri arasında yer alan sakal bakım yağları son yıllarda kullanımı artan ürünlerin başında gelmektedir.
Saç Bakım Rutini Nasıl Olmalı?
01.02.2023
Saç bakımı , saçı ve saç köklerini güçlendirmek için yapılan bir bakım işlemidir. Bu işlem profesyonel ortamlarda yapılacağı gibi evlerde de kolaylıkla yapılabilmektedir.  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.