x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Blog Arama

Paraben Nedir?

Günümüz koşullarında özellikle kozmetik sektörünün kimyasal malzemelerini mercek altına almak gerekir. Paraben nedir dediğimizde ve bu konuyu derinlemesine araştırdığımızda, pek çok farklı sonuç karşımıza çıkacaktır. Tamamen

Devamını Oku
08.10.2021
Jilet Nasıl Daha Uzun Ömürlü Kullanılır?

Tıraş olmak istediğiniz zaman, evvela belli başlı malzemelerden yardım almak gerekir. Pek çok kişi tıraş için jilet kullanmak durumundadır. Sakal tıraşı ve sakal bakımı konusunda, burada tercih ettiğiniz ürün seçenekleri her zaman uzun vadeli bir avantaj bütünlüğünü ortaya koymaktadır.

Devamını Oku
08.10.2021
Jiletle Kesilen Sakallar Daha Mı Gür Çıkar?

Pek çok insan sakal isteği için jiletle tıraş olur, çoğu zaman adeta köse görünümündeki insanların bu konuda dertli olduğu bilinmektedir. Esasen bu konuda herkesin müsterih olması gerekir.

Devamını Oku
08.10.2021
İş Görüşmesi Öncesi Kişisel Bakım Önerileri

İş hayatına atılmak isteyen insanların çoğu zaman bazı konularda fedakârlık yapması gerekir. Kişisel bakım ve öz güven konusunda yapacağınız uygulamalar, sizi daha iyi gösterecek ve özellikle de iş görüşmelerinde sizi bir adım öne taşıyacaktır.

Devamını Oku
08.10.2021
Duş Jeli İle Saç Yıkanır Mı?

İnsanların saçını yıkamak için birbirinden farklı şampuan modelleri var. Bu şampuanlar kozmetik sektörünün iddialı ve sağlıklı ürünler olarak önümüze gelmektedir. Yağlı saçlar için farklı şampuanlar ve kuru saçlar için yine değişik ürün modelleri var.

Devamını Oku
08.10.2021
Dudak Altında Sakal Çıkması İçin Ne Yapmalı?

İnsanlar sakalını uzatmak için çok yoğun emek harcamak durumundadır. Öncelikli olarak sakal çıkması için jilet vurmak yeterli olmayabilir. Bilim insanlarının bu konuda yapmış olduğu araştırmalar, farklı tavsiye sonuçlarını ortaya çıkarmaktadır.

Devamını Oku
08.10.2021
Daha Kalın Bir Bıyık Uzatmak İçin Ne Yapılır?

Sakal, bıyık ve benzer unsurlar, insanların görünüşüne çok büyük katkı sağlamaktadır. Özellikle gür bıyıklar pek çok kişinin tercihi olurken, bu konuda fiziksel olarak vücudunuza çok iyi bakmanız gerekir.

Devamını Oku
08.10.2021
Cilde Zarar Vermeyen Tıraşın Püf Noktaları

Sakal tıraşı olmak istiyorsanız ve bunun sonucunda cildinizin yumuşacık olmasını istiyorsanız, elbette sizi destekleyecek yöntemler ve uygulamalar olmaktadır. Her şeyden önce sakal tıraşını cildi kuruttuğunu unutmamak gerekir.

Devamını Oku
08.10.2021
Ustura Sizin İçin Uygun Mu?

Tıraş olmak isteyen ve bu konuda farklı ürünleri kullanmak isteyen herkes, öncelikli olarak cilt yapısına uygun tercihleri gözden geçirmelidir. Geleneksel bir ürün olmakla birlikte sap kısmının içine katlanan yapıdaki uzun tekli bir bıçak, insanların tıraş olmasına önemli derecede katkı sağlamaktadır. Özellikle ikiye bölünmüş jiletlerin bir muhafaza mekanizması devreye girerken, jileti buraya takabilir ve hemen tıraşa geçebilirsiniz. Ustura değişik açılarda farklı şekilde kullanılma özelliği ile dikkat çekmektedir.

Devamını Oku
15.09.2021
Yeni Başlayanlar İçin Islak Tıraş

Elektrikli traş makineleri pek çok kişi tarafından kullanılsa da sinekkaydı tıraş için bildiğimiz klasik ıslak tıraş, gerçekten ideal bir tercihtir. Özellikle bu konuda gençlerin önemli bir beklenti içerisinde olduğunu söyleyebiliriz. Düzgün ve gür sakala sahip olmak isteyen gençlerin, daha erken tıraş olduğu ve bu deneyimi yaşadığı bilinmektedir. Esasen bu deneyimlerin ilerleyen dönemlerde sizin için daha karizmatik bir belirleyici özellik ortaya koyması söz konusu olmaktadır.

Devamını Oku
15.09.2021
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.