x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Toptan Tıraş Bıçakları

Toplam 39 ürün bulunmaktadır.

Toptan Tıraş Bıçağı Fiyatları

Toptan tıraş bıçağı fiyatları, başta alım sayısı olmak üzere ürünün özellikleri ve markasına göre farklılık gösterir. Yüz ve cilt gibi vücudun çeşitli bölgelerinde kişisel bakım için kullanılan pratik bir epilasyon aleti olarak bilinen tıraş bıçaklarının kullanımları da pratiktir. Tıraş bıçakları alımlarında öncelikle hangi çeşitlerin alınacağı belirlenmeli ona göre fiyat teklifi alınmalıdır. Özellikle toptan yapılacak alışverişlerde uygulanan indirim oranları ise fiyatları daha fazla etkilemektedir. Eski zamanlardan günümüze kadar yaygın kullanım alanına sahip olan tıraş bıçakları, makinelere göre daha kısa sürede tıraş olabilme imkanı sağladığı için tercih edilmektedir. Bu yüzden modası hiçbir zaman geçmeyecek olan bu ürünlerin gelişen teknolojiye bağlı olarak farklı çeşitleri piyasaya sürülmektedir.

Toptan tıraş bıçağı fiyatları toplu alımlarda daha avantajlı seçeneklere sahiptir. Piyasalarda alışverişler toptan ve perakende şeklinde yapılmaktadır. Toptan alışveriş yapmak isteyenler genellikle satıcı konumunda iş yapan işletmeler yapmaktadır. Bir malın toplu bir şekilde, topluca alınmasına toptan alışveriş denilmektedir. Tıraş bıçağı gibi kişisel bakım ürünlerini daha karlı bir şekilde satmak isteyen mağazaların toplu alım yapmasının en önemli sebebi maliyetini düşürebilmektir. Bu yüzden fiyat araştırması yapılmalı ve kaliteli ürünlerin ne kadara mal olacağı iyi bir şekilde hesaplanmalıdır. Toptan tıraş bıçağı alımı da bu yüzden tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.

Toptan Tıraş Bıçağı Çeşitleri Nelerdir?

Toptan tıraş bıçağı çeşitleri, bıçağın özelliklerine göre farklı gruplara ayrılarak alıcısına sunulur. Farklı vücut bölgelerine göre tasarlanan çeşitleri ile kadın ve erkek kullanıcıların ihtiyacına göre belirlenir. Firmaların toptan tıraş bıçağı alımında dikkat ettiği ilk durum talebin yoğun olmasıdır. Çünkü alınan bir tıraş bıçağı amaca hizmet etme derecesi bakımından yüksek performans gösteriyorsa kullanıcılar sürekli aynı bıçağı almak isteyecektir. Bu yüzden toptan alımlarda bu durumların analiz edilmiş olması gerekmektedir. Ayrıca çeşit olarak geniş ürün yelpazesi olan tıraş bıçakları tasarım olarak da kullanıcılara hitap ediyor. Tıraş bıçağı modelleri kaliteli ve pratik kullanımı ile konforlu bir epilasyon sağlar. Özellikle son dönemde piyasaya çıkan modellerin olası kesik, çizik oluşturma gibi kazaları sıfıra indirmesi ile kullanım alanı yaygınlaşmıştır. 

Toptan tıraş bıçağı çeşitleri kullanım alanına göre sınıflandırılmıştır. Tıraş bıçakları düzenli kullanılan kişisel bakım ürünlerinin başında gelmektedir. Gelişmiş özelliklerle ile tasarlanan başlıca tıraş bıçağı çeşitleri arasında kullan at tıraş bıçağı günlük kullanım için idealdir. Birkaç defa kullanım olanağı olan bu modelde tek jilet bulunur. Temizlik bakımından da oldukça kolay bir tıraş bıçağıdır. Jelli tıraş bıçağı çeşidi ise, hassas ciltler için tasarlanmış bir modeldir. Kızarıklık ve tahriş riskini en aza indiren bu modeli genellikle kadınlar tercih etmektedir. Çok bıçaklı tıraş bıçağı çeşitleri, bu modeller arasında 2 bıçaklı, 3 bıçaklı, 5 bıçaklı ve yedi bıçaklı seçenekler vardır. İhtiyaca ve kıl yapısına göre tercih edilir. Özellikle kalın kıl köklerine ve yoğun kıl yapısına sahip bireylerin tercih ettiği çok bıçaklı çeşitler amaca hizmet etmede yüksek performans göstermesi ile bilinir.

Tıraş bıçakları ürün çeşitliliği bakımından oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Toptan alımlarda ürün çeşidine göre ayrılan modellerin tercih edilmesi fiyat bakımından da avantaj sağlayacaktır. Farklı vücut bölgelerine göre tasarlamış seçeneklerin olması da hijyen açısından son derece güvenilirdir. Günlük kullanımda işlevsel olarak kişilere katkı sağlayan tıraş bıçakları, pürüzsüz bir cilt oluşturmada da etkilidir. Özellikle bölgesel tıraş için uygun tıraş bıçağını seçmek önemlidir. Hassas bölgeler için üretilmiş çeşitler sayesinde vücudun nem dengesini bozmadan daha yumuşak ve daha rahat bir tıraş işleminin gerçekleşmesini sağlar. Yenilikçi bıçak yapısı ve yumuşak tutuşlu tıraş bıçağı çeşitleri ise bilek, dirsek ve diz kapaklarında etkili performans göstererek, kontrollü tıraş olmayı sağlar.

Toptan Tıraş Bıçağı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Toptan tıraş bıçağı alırken yeniliklere, istek ve taleplerin yoğunluğuna dikkat edilmelidir. Toptan alım yaparken ürünün kalitesi, uzun vadede istekleri karşılayabilme oranı gibi durumlarında bilinmesi son derece önemlidir. Ayrıca tıraş bıçağı gibi günlük kullanıma uygun olan kişisel bakım ürünlerinin, ileriye dönük satışının yapılıp yapılamayacağı da analiz edilmelidir. Çünkü her geçen gün farklı model seçenekleri piyasaya sürülen tıraş bıçaklarının istekleri karşılama oranı değişebilir. Kısaca toptan tıraş bıçağı alırken, alınan ürünün kalitesi, markası ve kullanım kolaylığının göz önüne alınması gerekir.

Günlük kullanıma uygun olan tıraş bıçakları uzun yıllar kullanılan bakım ürünüdür. Bu ürünlerin yerli ve yabancı ürünleri olabilmektedir. Toptan alımlarda fiyat avantajlarının da araştırılması gerekmektedir. Toptan traş bıçağı fiyatları perakende alımlara göre daha hesaplıdır. Uzun vade de kar elde etmek için satıcıların tercih ettiği bir alım şeklidir. Ayrıca toptan alımlarda indirim oranı da önemlidir. Bütün bunlara ek olarak toptan alınan tıraş bıçaklarında aranan özelliklerin kişisel tercihlere uygun olması bilinmeli ve ona göre belirli markaların tercih edilmesi, satış için gereklidir. 

Toptan Tıraş Bıçağı Almanın Avantajları Nelerdir?

Toptan tıraş bıçağı almak adet alımlarına göre fiyat olarak daha avantajlıdır. Satıcıların piyasanın özelliklerine göre ve ürünün tercih edilme durumuna göre toptan alınmasının pek çok yararı vardır. Toptan wilkinson tıraş bıçağı gibi geniş kitlelere hitap eden ürünlerin stok takibi toptan alımlarda daha kolaydır. Ayrıca toptan alımlar, talep gören ürünü satma fırsatı oluşturacağı içinde satıcıların tercih etmesinde etkilidir. 

Stok bulundurma satış için önemli bir durumdur. Bir ürünün stokta olması müşteri memnuniyeti ve müşterinin eline çabuk geçmesi açısından gereklidir. Ürünün talep gören markalardan alınması da satış açısından oldukça avantajlıdır. Uzun süre piyasalarda yaşanabilecek olan fiyat dalgalanmalarından da etkilenilmemesi gibi avantajları bulunmaktadır.

Toptan Tıraş Bıçağı Alırken Adet Sayısında Üst Sınır Var Mıdır?

Toptan tıraş bıçağı modelleri birçok mağazada satılan kişisel bakım ürünlerindendir. Bu ürünlerin satışında kullanılan stratejilerde firma sahipleri için önemlidir. Özellikle sağladığı avantajlar bakımından tercih edilen toptan alımlarda adet miktarı, maliyetin düşmesi için belirlenir. Her firma satış durumuna ve çevresel faktörlere göre alım yapmaktadır. 

Toptan ürün satın almak fiyatta ortalama maliyetin düşürülmesi anlamına gelmektedir.  Bu yüzden alım yapılırken toptan tıraş bıçağı ve toptan yedek tıraş bıçağı çeşitlerinin talep yoğunlukları göz önünde bulundurulmalıdır. Bunlara ek olarak toptan alımlarda her firmanın kendine göre oluşturmuş satma stratejisi olacağı için belirli bir sayı söylemek doğru olmayacaktır. Bazı satıcılar üst sınır belirmezken bazıları alımlarda belirli sayı sınırlaması koymaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.