x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Saç Maskesi

Toplam 19 ürün bulunmaktadır.

Saç Maskeleri

Saç maskesi, saçlara bakım yapmak amacıyla üretilmiş olan ve saçların nemlendirilmesine, onarılmasına, hacimlenmesine olanak tanıyan ürünlerdir. En sevilen bakım ürünlerinin başında gelen saç maskeleri, her türlü saç tipine uyacak şekilde çeşitli olarak üretilmektedir. Bunların yanı sıra maskeler; toz, güneşin zararlı etkileri, deniz suyu vb. gibi saçın birçok işleme maruz kalmasını önleme ve bu hasarları azaltma konusunda yardımcı olmaktadır. Saçın ihtiyaç duyduğu nemin kazandırılması için de saça uzun süreli bakım yapılmasını sağlar. Aynı zamanda en yaygın olan banyo öncesi saç bakım yağı gibi daha pek çok saç maskesi bakım ürünleri mevcuttur. 

Peki, saç maskesi çeşitleri neler? Saçların güçlenmesini, daha parlak ve canlı görünmesini sağlayan saç maskelerinde tür oldukça fazladır. Mesela kuru saçlar için uygun olan maskelerin başında saç nem maskesi gelmektedir. Bu bakım maskesi sayesinde kuru saç yapısına sahip olanlar saçlarına nem kazandırarak daha canlı saçlara kavuşmaktadır. Aynı zamanda saçın nem dengesini kazandıran saç maskelerinden en çok sevilen tür ise saçı parlatan maske ve saç yumuşatıcı maske olmaktadır. Sadece bu kadarla da sınırlı değildir. Yine en yaygın kullanılan ve sıklıkla tercih edilen diğer saç bakım maskeleri; protein saç maskesi, saç onarıcı maske, besleyici saç maskesi ve keratin bakım maskesi çeşitleridir. 

En İyi Saç Maskesi

En iyi saç maskesi seçimi oldukça önemli bir husustur elbette. Ancak burada önemli olan ilk nokta saçın durumudur. Öncelikle saçın durumu ve yapısına uyacak maskelere göz atılmalıdır. Sonrasında ise en iyi saç bakım maskesi türlerine karar verilmelidir. Çünkü saç maskeleri genellikle kuru, yıpranmış, boyalı ve doğal saçlar için üretilmiş farklı çeşitlere sahiptir. Bu nedenle de saç tipine göre ihtiyaç duyulan işlemlere uygun olacak biçimde maskeler seçilmelidir. Örneğin; kuruyan veya yıpranan saçlara sahip olan kişilerin ilk yöneleceği maske tipi yıpranmış saçlar için maske markaların olmalıdır. 

Bu noktada yıpranan, doğal hacmini kaybeden ve kuru saçlar için birçok saç maskesi önerileri verilmektedir. Bunların başında ise saçı uzatan ve bakımlı gösteren keratin maskesi yani keratin saç maskesi önerilmektedir. Ya da saçın rutin bakımları için her zaman kullanılabilecek saç peelingi de bu öneriler arasında yer alabilmektedir. Ve gerek erkek gerekse de kadınların mağdur olduğu konulardan biri olan saç dökülmesi sorununa çözüm getirecek saç gürleştiren maske türleri de mevcuttur. Hatta bakım seansları için en ideal olan saç bakım kürü de sevilen ve sağlıklı bakım maskelerinden bir tanesidir. 

Aynı şekilde saç için oldukça faydalı olan saç maskelerinden bir tanesi de bira özlü saç maskesi türüdür. Bu maske, içeriğinde yer alan bira mayası sayesinde saça hacim verir. Hidrolize buğday proteini ile de saçın yapısını güçlendirir. Ve tabii ki saçın yumuşamasına olanak tanır. Islak saça uygulanan bu maske masaj yapılarak saça yedirilir. 5-10 dakika bekletildikten sonra da iyice durulanır. Uygulama düzenli olarak yapıldığında ise saçın eskisinden de daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır. 

Nemlendirici Saç Maskesi

Saç maskesi çeşitleri saçlara yüksek seviyede nem takviyesinin yapılmasını sağlayan saç kremlerinin yoğun olan halidir. Genel olarak bütün maskeler haftada bir veya iki defa düzenli bir şekilde uygulanmaktadır. Nem yükselmesinin yanı sıra bazı maskelerin onarıcı, besleyici ve kuru saçlar için fazlaca nem kazandırma özelliği vardır. Yani kuru saçlar için maske çeşitleri vardır. Saça nem maskesi ile parlaklık ve canlılık verilir. Ve üstelik kuru saçlara maske konusunda en etkili olan maskelerin başında da saç için nem maskesi türleri gelmektedir. Kuru saçlardan ya da yıpranan, uçlanmış ve sert saçlardan şikâyet edenler için yoğun nemlendirici saç maskesi kullanılabilir. 

Zamanla yıpranmış saçlara çözüm üreten ve düzenli kullanım sonucunda daha sağlıklı saçların görünmesine imkân veren saç nemlendirici maske türleri mutlaka saç tipine göre alınmalıdır. Bunun yanı sıra yoğun nem veren saç maskesi kuru saçların zamanla daha ıslak ve bir o kadar da canlı görünmesini sağlamaktadır. Dolayısıyla kuru saçlardan sıkılanlar için nemlendirici saç maskesi adeta kurtarıcı görevi görmektedir. Bir mağaza üzerinden alınabilecek nem maskelerinin yanı sıra bir de evde bazı yöntemlerle yapılacak kuru saç maskesi uygulamaları da vardır. Bazı doğal ve bitkisel saç maskesi uygulamalarıyla da saç sağlıklı bir hal alabilmektedir. 

Erkek Saç Maskesi

Günümüzde kadınlar tarafından yoğun ilgi gören saç maskelerinin bir de erkekler için de çeşidi ve modelleri bulunmaktadır. Yani erkek saç maskesi çeşitleri de vardır. Bu maskeler, saçların yumuşamasını sağlarken bir taraftan da saçın kaybettiği nemi yeniden kazandırır. Aynı zamanda saçlar için sağlıklı bir etkisi bulunan saç yenileyici maske de erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen bir saç bakım ürünüdür. Kısacası saç maskesi erkek için de önemli bir yere sahiptir. Bunlarla beraber tercih oranı fazla olan saç bakım maskelerinin başında saç arındırıcı maske gelmektedir. 

Saçın biriktirdiği tozdan, kirden, lekeden veya maruz kaldığı olumsuz etkilerden kurtulması için kullanılan arındırıcı maskeler kısa sürede kalıcı çözümler sunmaktadır. Ayrıca uzun saç sevenlerin veya Hayali uzun saç olanların ağırlık verdiği maskeler de vardır. En iyi keratin maskesi bu maskelerin arasında ilk sırada yer almaktadır. Bu maskeler, erkekler tarafından da çok tercih edilir. Sonuç itibariyle saç bakım maskesi herkesin saç şekline ve yapısına uyacak şekilde üretilmektedir. 

Saç Bakım Maskesi Fiyatları

Saç bakımı için en çok araştırılan ve merak edilen konuların başında şüphesiz ki saçları yumuşatan maske türleri gelmektedir. Bu maskelerin çeşitleri, saçın tipine göre bakım yapmak amacıyla içerikleri farklı olan ürünler olarak üretilirler. Bazı maskeler saça nemlilik kazandırmak için kullanılırken bazı maskeler de yıpranmış saçların onarılması için tercih edilmektedir. Bazen de saç bakımında aranan ürün tek kullanımlık saç maskesi de olmaktadır. Ya da keratin bakımını yaptıramayanlar ancak bir maske türü arayanlar da en iyi saç keratin maskesi çeşitlerinden yana durmaktadır. 

En bilinen markalardan biri olan gratis üzerinden saç cilası, peelingi, saç nem maskesi vb. gibi ürünler alınmaktadır. Ve mağazanın en sevilen ürünlerinden biri de saç cilası gratis olmaktadır. Ancak maskelerin özellikleri bir yana fiyatları da oldukça merak konusudur. Bu tür maskeler kalitesiyle adından söz ettirmeyi her zaman başarmaktadır. Üstelik en çok konuşulan yanları da uygun fiyat seçeneklerine sahip olmalarıdır. Bu nedenle herkes tarafından gönül rahatlığıyla alınabilir ve kullanılabilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.