x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Saç Spreyi

Toplam 13 ürün bulunmaktadır.

Saç Bakım Spreyi Çeşitleri

Saç bakım spreyi, günümüzde en yaygın kullanım alanına sahip olan bakım ürünlerinden bir tanesidir. Hızlı saç uzaması, ışıldayan ve güçlü saçlara sahip olunması için tercih edilen en etkili saç bakım ürünüdür. Birden çok bakım spreyi türü vardır. Ancak her zaman ilk tercih en iyi saç spreyi olmaktadır. Bunun için en sık öneri gliss saç spreyi olmaktadır. Kalitesi ve özenli bakım sunması açısından gliss, çok beğenilmektedir. Zira saçlar, kaliteli ve hassas bir bakım gerektirir. Bu nedenle kaliteli çeşitlerin seçilmesi önerilir. Saç bakım spreyler, kullanımı oldukça kolay olan ürünlerdir. 

Ayrıca saç tiplerine uygun olarak üretilmişlerdir. Rutin bakımlar için uygun bir kullanım sunmaktadır. Ve düzenli kullanım sonrasında saç bakım spreyleri, saçların hacimli ve parlak görünmesini sağlar. Yine saç bakım spreyleri ile ilgili en çok merak edilen şeylerden biri de saç spreyi çeşitleri olmaktadır. Çünkü pek çok bakım spreyi mevcuttur. Bu spreyler de genel olarak saç soğutucu sprey, sachajuan deniz tuzu spreyi, schwarzkopf saç dolgunlaştırıcı ve elidor deniz sonrasi sprey olmaktadır. Yaygın olarak kullanılan daha başka spreyler de vardır. Bunlar ise kabaran saçlar için saç spreyi ve saç düzleştirince bozulmaması için üretilmiş olan bakım spreyi ürünleri olmaktadır. 

Erkek Saç Spreyi

Hacimlendirici sprey olarak da adlandırılan saç bakım spreyleri, kadın ve erkek için üretilen birçok çeşidiyle yoğun ilgi görmektedir. Yani cinsiyet konusunda sınır bulunmamaktadır. Hem kadınların saç yapılarına hem de erkeklerin saç tiplerine uyacak şekilde bir sürü bakım spreyi mevcuttur. Üstelik erkek saç spreyi türleri kadınlar için vazgeçilmez bakım ürünlerinden biridir.  Erkekler de en az kadınlar kadar bakımlarına düşkündür. Ve ilk öncelik verdikleri de saçları olmaktadır. 

Kadınlar tarafından daha çok saçlarını hacimli gösterecek, parlaklığı ön plana çıkaracak ve bir o kadar da dayanıklı olacak spreyler tercih edilmektedir. Kadınların ise sıklıkla tercih ettikleri sprey özellikleri saç çıkarma, dolgunlaştırma vb. gibi ürünler olmaktadır. Bu nedenle erkekler tarafından daha çok saç sabitleyici sprey, saç dondurucu sprey ve saç çıkarma spreyi seçilmektedir. Özellikle saç çıkarma spreyleri sayesinde saçlarda oluşan seyreklikler de kapanmaktadır. Bazen de özel günlerde saç bakımı yapmak isteyen erkekler için öncelik saç sertleştirme spreyleri olmaktadır. Haliyle bu tür saç bakım spreyleri en iyi saç spreyleri erkek olmayı başarmaktadır. 

Saç Sabitleyici Sprey

Saç sabitleyici spreyler, saçların şekillendirilmesi için önemli bir üründür. Saçların toplandığı anda sıkı bir görünüme sahip olmasını sağlayan ve saç modellerinin bozulmamasına olanak tanıyan spreylerdir. Ve saç spreyleri yapılan saçların uzun süre dayanıklı bir şekilde durması için kullanılmaktadır. Önce saçlar yapılır ve sonrasında sprey saça uygulanır. Kısacası bu tür spreyler, saç şekillendirici sprey olarak da adlandırılır. Saçların düzenli ve yapılan saç modellerinin daha iyi görünmesi açısından da genel olarak hem sabitleyici spreyler hem de saç kabarmaması için sprey çeşitleri kullanılır. 

Peki, saç spreyi ile saça nasıl şekil verilir? İlk olarak saç yapısına göre uygulama yapılır. Yani eğer ki saç kıvırcık ve dalgalıysa istenilen saç modeli için önce saçlar hafif kurutulur ve köpük ya da jöle yardımı ile saçlara şekil verilir. Düz saçlara uygulanacaksa bu konuda sınır yoktur. Çünkü düz saç için kullanılacak sprey, ıslak ya da kurusu saçlara şekil verme konusunda donanımlıdır. Ve bunların yanı sıra saçlara şekil verirken saç kurutma makinelerinden de destek alınabilir. Elbette ki spreysiz saç sabitleme yöntemleri de vardır. Ancak sprey kullanımı saçı daha bakımlı göstermeye yaramaktadır. Aynı zamanda saç dondurucu, saçlara şekil verildikten sonra kısa sürede bozulmaması adına kullanılan bir başka sprey türüdür. Şekilli ve hacimlenen saçlar için dondurucu saç spreyi de önerilmektedir. 

Saç Yumuşatıcı Sprey

Saç spreyi oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Çünkü birden çok çeşidi bulunmaktadır. Saçlara kolay ve pratik olarak şekil vermek adına en çok kullanılan spreyler de genellikle saç sertleştirici sprey ve saç yumuşatıcı sprey olmaktadır. Saç sertleştirici sprey, en etkili hacim olanağı sunan bir sprey türüdür. Saç yumuşatıcı sprey ise kuruyan ve sert olan saçları yumuşatmak için kullanılan bir üründür. Saça uygulanan fön sonrasında da kullanımı uygun olan ve saçı yumuşatan bir spreydir. Kısa sürede saçlara yumuşaklık kazandırır ve uzun süre kullanımda yumuşatma etkisi daha çok hızlanır ve kalıcı hale gelir. 

Saç tutucu sprey çeşitleri de yapılan saç modelleri başta olmak üzere saçların her türlü hali için kullanılabilen bakım ürünleridir. Gerek erkek gerekse de kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen bakım ürünüdür. Bunun yanı sıra vazgeçilmez olan fön işlemlerinden sonra da saça uygulanabilecek spreyler vardır. Bu spreylerden biri de fön spreyi olmuştur. Adından da anlaşılacağı gibi fön uygulamaları için uygun olan bir spreydir. Ayrıca istendiği zaman fön çekilmeden önce ya da istendiğinde de fön çekildikten sonra kullanılan bir yumuşatıcı ve etkili sprey türüdür. Bunlara ek olarak saç spreyi önerisi konusunda sınır yoktur. Çünkü tüm spreylerin başka bir bakım işlevi ve faydası bulunmaktadır. Bu nedenle saça iyi gelecek sprey çeşitlerinin denenmesi daha doğru olmaktadır. 

Saç Spreyi Fiyatları

Hacimli gösteren saç spreyi, vazgeçilmez bir saç bakım ürünü olmayı başarmıştır. Saça verdiği parlaklık, hacim ve canlılık sayesine saç spreyleri yediden yetmişe herkes tarafından sık bir şekilde kullanılmaktadır. Tabii ki bunlar kadar saç bakım spreyleri hakkında merak edilen daha birçok husus vardır. Mesela en çok sorulan ve araştırılan konulardan biri saç spreyi fiyatları olmaktadır. Zira aranılan şey ucuz saç spreyi aranırken istenilen başka bir kriter de bulunuyor. O da en kaliteli saç spreyi özelliğini de taşımsıdır. Kısacası ucuz olduğu kadar kaliteli olabilecek saç spreyleri elbette vardır. 

Hatta en sevilen ucuz spreylerin başında da saç kabarmasını önleyen sprey ve doğal saç spreyi gelmektedir. En iyi saç tutucu sprey için kalite ilk öncelik olmalıdır. Ayrıca saç bakım spreyleri alınmadan önce mutlaka hangi tür saç tiplerine uygun olduğu ve ne gibi özellikleri barındırdığı da incelenmelidir. Bu sayede doğru bir saç spreyi seçmek kaçınılmaz olacaktır. Ve saç spreyinin yanı sıra diğer sevilen bakım ürünlerinden biri de pudradır. Peki, saç pudrası nerede satılır? Kozmetik ve saç bakım ürünlerini bulunduran ve perakende ya da toptan satış yapan her yerden satın alınabilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.