x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Rock Face Ürünleri

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Rock Face Ürünleri Nedir?

Cilt güzelliği ve bakımı üzerine şekillenmiş bir marka olan Rock Face, erkekler üzerine yoğunlaşmış bir markadır. Ürünleri İngiltere’de üretilmekte olup, Türkiye’de İnternet, market ve kozmetik mağazalarında erişilen bir üründür. Yüz nemlendiricileri, duş jeli, deodorant, tıraş jeli ve yüz jelleri bulunur. Fiyat performansı yüksek olan bir ürün olması nedeniyle tercih edilirliği fazladır. Ürünleri normal cilt ve hassas cilt tipine sahip erkekler için geliştirilmiştir. 

Ürünlerin bir arada kullanılması, ürünlerin etkilerinin daha güçlü şekilde görünmesini sağlar. Rock Face tıraş jeli ile traş sırasında cildin tahriş olması önlenir. Yaşlanma karşıtı yüz jeli ile cilt hem bakterilere hem de yaşlanmaya karşı korunur. Bunun dışında günlük bakıma ek olarak yüz nemlendirici krem de eklenebilir. Yüz yıkama jeli cildin temiz kalmasını desteklerken saç ve vücut duş jeli bu temizliğin tüm bedene yayılmasını sağlar. Deodorantı sayesinde de kişiler kullandıkları kozmetiklerle uyumlu bir deodorant kokusuna sahip olur. Rock Face, erkek ihtiyaçlarına yönelik gerekli tüm ürünlere ürün portföyünde yer veren bir markadır. 

Rock Face Ürünleri Çeşitleri Nelerdir?

Rock Face ürün çeşitleri, belirli başlıklar üzerinde yoğunlaşmış ve mevcut ürünlerini geliştirmeye dayalı bir üretime sahiptir. Doğal içerikleri ile hazırladıkları ürünleri, erkek kullanıcılara hitap eder. Tıraş sonrası bakımı olarak kullanılabildiği gibi günlük bakım için de kullanılırlar. Yüzde oluşan hassasiyet ve kızarıklığın giderilmesini sağlarlar. Yüz ürünlerinin yanı sıra vücut jeli ve deodorant ürünleri de bulunur. Güzel kokuya önem veren erkekler için isteklerini karşılayan nitelikte ürünlerdir. 

 • Rock Face yüz nemlendirici: Avustralya’da yetişen Tazmanya biberinden alınan özütler ile hazırlanan Rock Face yüz nemlendiricisi, güçlü antienflamatuar etkiye sahiptir. Cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir. Cildi yatıştırması ve cilt hareketliliğini dengelemesi ile kişiler yağ ve kuruluk sorunu yaşamadıkları, dengeli bir cilde sahip olur. Paraben içermez. 
 • Rock Face deodorant: Özel formülasyonlar ile üretilen Rock Face deodorant, 48 saate kadar kalıcıdır. Leke bırakmayan özelliği sayesinde koyu renkli kıyafetler ile de rahatça kullanılır. Fiziksel hareketliliğin olduğu yoğun dönemlerde de etkisi devam eder. Pudrasız olması koltuk altlarının havasız kalmasını önler. Anti alerjik özelliği sayesinde hassas ciltli erkekler tarafından da rahatça kullanılabilir. Şişileri standart ölçüde olup 150 mililitre hacme sahiptir. 
 • Rock Face saç ve vücut duş jeli: Narenciye kokusuna sahip olan saç ve duş jeli, kokusu ve dokusu ile banyoda geçen dakikaları keyiflendirir. Ayrı şampuan alımına gerek bırakmaması tercih edilirliğini arttırır. 
 • Rock Face enerji veren yüz yıkama jeli: Zengin içeriği sayesinde cilde enerji ve ışıltı katan bir jeldir. İçerisinde bulunan yeşil kahve özü ile cilt kimyasını dengeler. Bir diğer özelliği ise içerisinde oligopeptidler bulundurmasıdır. Oligopeptidler, cilt dokusundaki ölü deri hücrelerini temizler. Bu sayede bir peeling etkisi yaratır. Düzenli kullanım ile ciltteki yorgunluk belirtilerini giderir. Erkekler için geliştirilmiş bir üründür. Normal cilt yapısına sahip erkeklerin kullanımına uygundur. Nemli cilde masaj yaparak uygulanır. Uygulama ardından cilt duru su ile güzelce durulanır ve kurulanır. 
 • Rock Face yaşlanma karşıtı yüz nemlendiricisi: İçerisinde yer alan anyonik polisakkarit olan Fucogel sayesinde güçlü etkilere sahip bir üründür. Fucogel, cildin derinlemesine nemlenmesini sağlar. Aynı zamanda güçlü anti-bakteriyel özelliğe sahiptir. Özellikle tıraş sonrasında açılan gözeneklerin bakteri kapmasını önlemede etkilidir. İçerisinde ek olarak turp kökü ekstresi ve beş temel mineral bulunur. Tüm bileşenleri ile cilt derinlemesine beslenir. Beslenen ve derinlemesine nemlenen cilt yaşlanmaya karşı korunmuş olur. 
 • Rock Face tıraş jeli: Kalın kremsi köpüğü sayesinde cildi nemlendirir ve diğer tıraş jellerine kıyasla ekstra kayganlık sağlar. Bu sayede sürtünme etkisi en aza indirgenir. Her iki özelliği tıraş deneyimini daha kolay hale getirir. Tıraş jeli sayesinde hassas ciltler bile cildi tahriş olmadan kolayca tıraş olabilir. Jelin uygulanması ile aktif soğuma hissedilir.

Rock Face Ürünleri Özellikleri Nelerdir?

Rock Face ürünleri, gelişmiş teknolojiler ile üretilir. Doğal içeriğin hakim olduğu formülasyonları sayesinde cilt tarafından rahatça emilir. 

 • Rock Face nemlendirici ürünleri, çeşitli formüllere sahiptir. Her cilt tipine uygun nemlendirici üretir. Rock Face normal ciltler için yüz nemlendiricisi en yaygın kullanılan ürünü olsa da kuru ve yağlı ciltler için de ayrı kremler bulunur.
 • Erkek cilt tipine uygun ürünler üretmesi kozmetik dünyasında nadir karşılaşılan bir başlıktır. Rock Face, bir erkek cildinin ihtiyacı olan içerikleri bir araya getirir. 
 • Ürünleri paraben içermez.
 • Nemlendiricileri cilt tarafından hızlı emilir.
 • Az miktarda uygulanması önerilen ürünler, küçük miktarlarda uygulanmasına rağmen güçlü etkiler gösterir.
 • Duş ve yüz jelleri çabuk durulanır. Cilt üzerinde tabaka oluşumu hissi yaratmaz. 
 • Ürünlerden tam verim alınabilmesi için düzenli kullanılması önerilir.
 • Ürünler 100-150 ml şeklinde üretilir. Bu sayede taşınmaları son derece kolaydır. 
 • Cilt bakımına yönelik kozmetik ihtiyaçların her biri için Rock Face ürünü bulmak mümkündür.

Rock Face Ürünleri Fiyatları

Rock Face ürün fiyatları, alınan ürüne göre değişir. Her bir ürünün tek tipini üreten Rock Face, benzer ürünlerde ürün çeşitliliği sunmaz. Bu sayede fiyatlar daha net aralıklarda belirlenir. İnternet üzerinden alışveriş yapılması halinde aynı ürünü farklı fiyatlarda görmek mümkündür. Bazı siteler çoklu alımlarda ekstra indirim uygular. Düzenli olarak kullanan kişiler için çoklu alım yapmak daha avantajlıdır.

Setler halinde satışı da gerçekleştirilir. Set içerisinde yer alan duş jeli, deodorantı ve nemlendirici kremi ile ürün başına düşen maliyet azalır. Özellikle, tatile gitmeden önce alınan bu paketler tatil ihtiyaç paketi gibi düşünülebilir. Ürünün toptan veya perakende alımı da fiyatları etkiler.  

Rock Face Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Her insanın cildi birbirinden farklıdır. Bazı ciltler daha yağlı olurken bazıları kurudur. Kuru bir cildin nemlendirici krem kullanması gerekirken yağlı bir cildin ekstra nemlenmesi sivilce oluşumunu arttırır. Normal ciltler için ise normal ciltlere özel üretilen ürünler tercih edilmelidir. Bu sayede cilt sağlığı optimum şekilde korunur. Rock Face ürünleri bu duruma dikkat edilerek üretilmiştir. Bu noktada kullanıcıların doğru ürüne erişimi için aldıkları ürüne dikkat etmesi gerekir.

 • Alınan ürün cilt tipine uygun olmalıdır. Rock Face, hassas ve normal cilt tipleri üzerine yoğunlaşmış bir markadır.
 • Ürünler alerjen özellik içermez. Ancak hassas ciltler içerisinde yer alan maddeleri bir kez daha incelemelidir. Zararsız olan maddelere karşı bazı kişiler ekstra hassasiyet gösterebilir.
 • Uygulama önerilerine dikkat edilmelidir. Uygulama şekli kendi kullanımı için uygun olması halinde ürünler tercih edilmelidir.
 • Çocukların kullanımına uygun ürünler değildir. Tıraşa başlama dönemi ile kullanımı tercih edilebilir. 
 • Tahriş olmuş ciltler için önerilen ürünler değildir. Bu durumda doktora danışarak medikal kremler uygulanmalıdır. 
 • Rock Face deodorantları pudrasızdır. Sağlık için pudrasız deodorantlar önerilir. Ancak kişiler pudralı deodorant kullanmak istiyorsa Rock Face isteklerini karşılamayabilir.
 • Ürünlerin koordineli bir şekilde kullanılması önerilir. Bu noktada kişiler bir Rock Face ürününe başlarken tamamlayıcı ürünleri alması da önerilir.  Erkek cildinin ihtiyacı olan tüm bileşenler ve bakım Rock Face ürünleri sayesinde erişilebilir olur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.