x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Cantu

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Cantu Ürünleri Nedir?

Kişisel bakım tüm insanların önem verdiği bir konudur. Değişen ve gelişen dünyayla birlikte cilt bakım veya saç bakım gibi rutinler ortaya çıktı ve insanlar bu rutinlere zaman ve emek harcamaya başladı. Kişilere ilk izlenim veren dış görünüşün bakımlı ve canlı olması önemlidir. 

Saçlar gün içinde birçok koşula maruz kalıyor. Su, hava, kirlilik gibi durumlar saçı yıpratıyor ve yapısına zarar verebiliyor. Aynı zamanda saça uygulanan, ısı veren şekillendiriciler saçın doğal yapısını kırıyor. Bu gibi durumlarda saça dışarıdan destek vermek gerekir. Saç ve cilt gibi doğrudan temas eden bölgelerde kullanılacak olan ürünlere dikkat edilmelidir. İnsan sağlığına uygun olmayan ürünler kişiye zarar verebilir. 

Cantu ürünleri saç bakım konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip. Saç bakımda kullanmak için bulunabilecek hemen her ürün mevcut. Saç ürünleri farklı özelliklerde. Bazıları saç ıslakken bazıları kuruyken uygulanır. Saç maskeleri ise duş öncesi veya duş sonrası şeklindedir. Bazı masklar ise durulama gerektirir iken bazı maskelerin saçta kalması gerekir. Her saçın ihtiyacı olan ürün bakım farklıdır.

Cantu Ürünleri Çeşitleri Nelerdir?

Cantu ürünlerinin her biri farklı içeriği sahiptir. Her saçın ihtiyacı olan ürün içeriği farklıdır. Genellikle kullanılan Cantu ürünleri çeşitleri şöyledir:

Cantu saç bukle yapıcı: Saçlarında hafif bukle olan kişiler bu bukleleri daha belirgin ve sağlıklı göstermek için bu ürünü kullanırlar. Bu ürün saça oluşan buklenin daha belirgin hale gelmesini sağlar. Bu sayede ısı uygulamadan bukleli saçlar elde edilmiş olur.

Cantu saç kremi: Saç bakım kremleri duş esnasında veya duştan sonra kullanım şeklinde olur. Duş esnasında kullanılan kremler genellikle durulanır. Duştan sonra uygulanan kremler ise saç hafif nemliyken uygulanır ve durulama gerektirmez.

Cantu shea butter: Shea butter saçları besleyen ve daha canlı gösteren spreydir. Durulama gerektirmez. Nemli saça uygulanır ve havluyla nemi alınır.

Cantu bukle nemlendirici ve belirginleştirici krem: Kendinden bukleli olan saçların çoğunun bukleleri cansız ve kuru oluyor. Bu krem bukleleri nemlendirerek canlı durmasını sağlar. Aynı zamanda belirginleştirici özelliğiyle düz saçlar da bile bukle oluşturmaya olanak tanır.

Cantu şampuan: İçeriğinde zararlı maddeler bulunmayan bu şampuan saça ihtiyacı olan değerleri sağlıklı bir şekilde verir. Saçın yapısını bozmaz.

Cantu bukle arttırıcı: Saçları kıvırcık olan kişilerin bukleleri istedikleri gibi düzgün durmayabilir. Bukle arttırıcı kullanımı hem saça daha çok bukle verir hem de olan buklelerin daha güzel durmasını sağlar.

Cantu saç spreyi: Saç spreyleri genellikle saçın daha canlı durmasını, güzel kokmasını ve kolay taranmasını sağlar. Aynı zamanda içerisinde bulundurduğu maddelerle saçı besler.

Cantu çocuk bakım kremi: Çocuklar yetişkinlerden farklı olarak daha hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kullanılacak ürünlere ekstra dikkat etmek gerekir. Çocukların saçlarında en çok dolaşma problemi gözlemleniyor. Saç bakım kremleri sayesinde saçları daha sağlıklı olur.

Cantu saç maskesi: Saç maskeleri genellikle duştan önce uygulanır ve birkaç saat bekletilir. Böylece saç bakım kreminde ki değerlerini içine almış olur.

Cantu Ürünleri Özellikleri Nelerdir?

Cantu ürünlerinin en önemli özelliği içeriğinde zararlı madde bulundurmaması ve saça en yüksek verimi sağlamasıdır. Saç bakım ürünleri kullanımında bilinçsiz davranmak saça iyilik yerine kötülük yapmak olur. İçeriğinde zararlı madde olan ürünler saça istenilen performansı verebilir ama içten içe saça zarar da verir. Cantu ürünleri özelliklerini şöyle açıklamak mümkündür:

  • Uygulama esnasında saça nazik davranır ve kırılmasını engeller.
  • Sülfat içermeyen formülü sayesinde saçı derinlemesine temizler.
  • İçerisinde bulunan maddeler sayesinde saçın olduğundan daha hızlı uzamasına yardımcı olur.
  • Bileşenlerinde sert içerikler bulundurmaz.
  • Saça doğal bir hacim verir ve daha canlı durmasını sağlar.
  • Saçın kabarmasını ve elektriklenmesini engeller.
  • Saçı daha kolay şekil alabilir bir hale getirir ve yatıştırır.
  • Saçı şekillendirme özelliği sayesinde ısı veren ürünlere gerek kalmaz böylece hem zaman kaybı yaşanmaz hem de saç yıpranmaz.
  • İçeriğinde bulunan maddelerden kaynaklı saç dolaşmaz bu şekilde saçı tararken ki oluşacak olan yıpranma ve kopmaların önüne geçer.
  • Saç dökülmesi problemi kişilerin hayatlarını ve psikolojilerini etkileyen önemli bir konudur. Cantu ürünleri bileşiği sayesinde saç dökülmesini minimuma indirmeyi amaçlar. İçerisinde zararlı madde bulunmaması saç dökülmesini engellediği gibi yeni bebek saçların çıkmasına da olanak tanır.
Cantu Ürünleri Nerede Kullanılır?

Cantu ürünleri genellikle saça uygulanan ve bakım yapan ürünlerdir. Kişiler Cantu ürünlerini istedikleri her yerde kullanılabilirler. Özellikle yaz aylarında saç deniz suyu ve güneş etkisiyle yıpranıyor ve nemini kaybeder. Bu dönemlerde saça bakım rutini uygulamak oldukça önemlidir. 

Cantu ürünleri saçın ihtiyacı olan nemi verir. Bu şekilde saç daha bakımlı ve canlı gözükür. Aynı şekilde yaz aylarında ki nemli havalardan kaynaklı saç hacmini kaybeder. Cantu ürünleri saça hacim verir ve daha gür durmasını sağlar. Saçların daha sağlıklı olabilmesi için uygulanabilecek saç bakım rutini şöyledir: 

Sabah ve akşam olmak üzere saça saç toniği uygulamak canlı olmasını sağlayacaktır. Duş yapmadan önce saça peeling uygulamak saç derisinde biriken yağın be kirlerin arınmasını sağlar. Böylelikle saç ürünleri saça daha iyi nüfuz eder. İçerik bakımından zengin şampuanlarla saçı yıkamak hem saçın temizlenmesine hem de beslenmesine yardımcı olur.

Saç bakım krem ve saç bakım yağları multifonksiyonel özellikleri ile şampuanlama işlemi sonrası kritik bir noktada bulunur. Şampuanlama işlemi sonrasında kullanılan bu ürünler sadece saçın yumuşak olmasına yardımcı olmakla kalmaz aynı zamanda saç kabarmasına ve elektriklenmesine karşı sunduğu destekle saçların kolay taranma ve açılmasına katkı sağlarlar. Saç bakım yağları içerik özellikleri itibariyle saçların ihtiyacı olduğu bakım desteğini sunarak daha canlı ve parlak saçlara ulaşılmasına zemin hazırlarlar.

Saç bakım rutinine haftalık olarak eklenen saç maskesi sayesinde saçlara daha yoğun ve etkin bir bakım yapılmış olur. Saçın yapısına uygun kullanılacak olan şekillendirici ürünler saçın gün boyu şeklini kaybetmemesini sağlar. Saç bakım rutinine eklenecek olan bir serum saç deresinin daha sağlıklı görünmesini  daha rahat hissetmeyi sağlar.

Cantu Ürünleri Fiyatları

Üretilen ve satılan kişisel bakım ürünlerinde en önemli durum insan sağlığına uygun olmasıdır. İçeriğinde bulunan sülfat, paraben, silikon, fitalat, gluten, parafin ve propilen gibi maddeler kişi sağlığına uygun değildir ve bulunmaması gerekir. Cantu ürünleri fiyat olarak diğer ürünlerden biraz daha yüksektir. Ürünlerin toptan ve perakende fiyatları değişmektedir.

Fakat içerik olarak insan sağlığına uygundur ve ürünleri tam performans sağlar. Bazı saç bakım ürünleri içeriğinde zararlı madde barındırmadığını söyler ve uygun fiyatlıdır. Bu gibi durumlar kişileri o ürünleri almaya teşvik edebilir. Fakat bu tarz ürünleri çoğu sahtedir ve içerisinde zararlı madde bulundurur.

Bu nedenle alım yapılacak olan firma araştırılması ve ürün içeriklerine dikkatli bakılmalıdır. Cantu ürün fiyatları üründen ürüne değişiklik gösterebilir. Bir ülkeyle sınırlı değildir birçok ülke de kullanılır. Her ülkenin para birimi farklı olduğu için Cantu ürünler fiyatları da bu değişiklik gösterebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.