sadsad x
asdasd
Toplam 93 ürün görüntüleniyor.

Tıraş Bakım Ürünleri 

İnternet sitemiz tıraş bakım malzemeleri satışı yapan bir internet sitesidir. Bir e-ticaret sitesi olarak faaliyet gösteren internet sitemizden alacağınız tıraş bakım ürünleri bu alanda piyasada bulunan en iyi ürün ve markalardan oluşmaktadır. İster oynar başlıklı tıraş makinesi ürünleri ve jiletlerini isterseniz klasik tıraş malzemelerine ait ürünleri talep edin. Aradığınız bütün ürünlerin tüm model ve çeşitliliklerini internet sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. 

 Tıraş Bıçakları 

İnternet sitemizde satışı yapılan tıraş bıçaklarını belirli gruplara ayırarak tanıtmak mümkündür. Banyo tıraş bıçakları ve yüz tıraşı için kullanılan bıçaklar bu ayrıştırmanın ilk iki grubunu oluşturmaktadır. İnternet sitemizde ayrıca çift bıçaklı kayganlaştırıcılı ve diğer tıraş bıçaklarını da farklı gruplarda sıralayarak tanıtmak mümkün olmaktadır.

 Bayan Tıraş Bıçağı Ürünleri

Pembe saplı, çift bıçaklı ve oldukça estetik bir görünüme sahip tıraş bıçakları, farklı marka ve modellerde satılan ürünlerdir. Kaliteli bir malzemeyle üretilen tıraş bıçakları, bayanların vücut kısımlarının herhangi bir yerinde kullanılabilmek üzere üretilmiş bıçaklardır. 

 Kayganlaştırıcı özelliğinin bulunması nedeniyle kolay tıraş özelliği sunan tıraş bıçakları fiyatları bakımından da son derece uygun ürünlerdir. Uygun fiyatları sayesinde adet olarak birden fazla ve paket olarak alabileceğiniz bayan tıraş bıçağı ürünleri sipariş vermeniz halinde kargoya teslim ediyoruz. En kısa sürede evlerinize teslim edilecek olan bu ürünlerle keyifli ve sorunsuz tıraşlar sizleri bekliyor diyebiliriz. 

 Kullan at tıraş bıçakları kalite bakımından branşında ve alanında en kaliteli olarak üretilen bıçaklardır. Çift bıçaklı, silikonlu ve kayganlaştırıcı bu bıçaklar ile normal yüz tıraşı yapabilirsiniz. Tek kullanımlık olmak üzere üretilen bu bıçaklar özellikle erkeklerin kullanımı için tasarlanmış ürünlerdir. Kolay kullanım özelliği sunan kayganlaştırıcı özelliği sayesinde yüzlerinizdeki tahriş ve kanamayı neredeyse tamamen sıfırlayan bu bıçaklarla keyifli tıraşlar yapabileceksiniz.

 Piyasadaki tek kullanımlık tıraş bıçakları arasında en iyi niteliğe sahip olan bu bıçakları fiyat bakımından değerlendirmeniz halinde de üstünlüğünü fark edeceksiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.