x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Wilkinson Sword Quattro Kadın - Erkek Tıraş Bıçağı, Yedek Başlık ve Köpük Seti

Ürün Kodu : 10019299
261,01 TL
235,14 TL
%10 İndirim
Havale Fiyatı : 223,38 TL %5  İndirim
Daha Fazla Wilkinson Sword
Daha Fazla Erkek Vücut Spreyi

Wilkinson Sword Quattro Kadın - Erkek Tıraş Bıçağı, Yedek Başlık ve Köpük Seti
Quattro Titanium Yakın, rahat tıraş için Son teknolojiyle üretilmiş 4 bıçak … Quattro Titanium size daha yakın ve rahat bir tıraş sağlıyor. Bu, son teknolojiyle üretilmiş titanyum kaplama 4 bıçağı sayesinde size sunuluyor. Kayganlaştırıcı bandıyla zenginleştirilen bıçak ve başının arkasındaki kusursuz favoriler için eklenen ekstra bıçağıyla görünümünüzün kusursuz bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olacak.
Wilkinson sword extra koruma tıraş jeli, tıraştan önce cildi korur ve cildin tahriş olması ve yaralanmasına karşı korur. Protect Extra Protection ile ekstra pürüzsüz tıraş. En zor ve uzak tüyleri bile kaldırıp yakın tıraş sağlar. Kanıtlanmış formülünde E Vitamini gibi nemlendirici elementler bulunur ki bunlar tıraş kesikleri ve tıraştan oluşan tahrişi engeller.
Quattro for women Daha uzun süre pürüzsüz bir cilt için daha yakın tıraş.  Cildin her an her şeye hazır olsun, Spontane yaşa!  Quattro for women inci ve papaya özleriyle zenginleştirilmiş en yeni 4 bıçaklı üründür. En uzun süre pürüzsüzlüğü sağlar ve böylece bir ya da iki gün daha bakımınızı erteleyebilirsiniz. Her gün karşınıza çıkabilecek maceralara hazır olmak için en iyi yoldur!
Kadın tıraş köpüğü, cildinizin yapısını güçlendirip yumuşatır. A ve E vitaminleri, su yosunu ve keratin özleriyle oluşturulan formülü sayesinde cildinizi nemlendirir ve olası tahrişe karşı korur. Büyük bir ustalıkla yaratılmış zengin krem özlü köpük meyvemsi kokusuyla cildinizde rahatca kayacak. 

Kadın ve erkek özel set!
Kadınlara özel Quattro for women ve Pembe Tıraş köpüğü
Erkeklere özel Quattro Titanium ve Protect Gel, yedekleriyle birlikte özel kampanyayla tıraşsepetinizde!

Ürün içeriği:
Quattro for women
Quattro 4 Yedek
Wilkinson Sword Shaving Mousse
Quattro Titanium
Quattro TitaiumSensitive 4 Yedek
Wilkinson Sword Protect Köpüğü

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.