x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Eylure Dımensıonal Takma Kirpik 119

Ürün Kodu : 10019632
92,71 TL
81,85 TL
%12 İndirim
Havale Fiyatı : 77,76 TL %5  İndirim
Daha Fazla Eylure
Daha Fazla Kadın

Eylure Dımensıonal Takma Kirpik 119
Kirpik, uzamış bir görünüm ve ilave hacim için patentli bir ofset bandına sahip el dokuma katmanlı sahte kirpiklerdir. Ofset bandı daha esnek bir uygulama yaparken, göze mükemmel bir görünüm için katmanlı kirpiği fırlatan kirpiklere bir 3D efekti vardır. Bu sahte, kirpiklerinizi odak noktasını yapar ve eklenen glam dokunuşuyla gözlerinize çok dikkat çeker! Doğal bir dokunuşla kirpikler, gözü mükemmel şekilde kontur eder ve uzun ömürlü ve tekrar kullanılabilir.   Tarz: Doğal - Büyü     Özellikle göz kapakları için idealdir: Büyük gözler, Yuvarlak gözler, Derin set gözler, Badem biçimli gözler   Durumlar için ideal: günlük kullanım, düğün, kulüp, balo, parti, gece dışarı, fotoğrafçılık Her pakette 1 çift kirpik vardır. Ekteki uygulama ve bakım talimatları. LASHFIX GLUE DAHİL Yeniden kullanılabilir % 100 Doğal Saç

Kullanım Şekli;
1) Kirpikleri tepsiden cımbız, aplikatör veya parmaklarınızla kaldırın (kirpiklere yapıştırılmışlarsa, başparmağınızı aşağıya doğru hareket ettirerek yarım aydan uzaklaştırın, lütfen baştan aşağı çekmeyin.

2) Gözünüze karşı ölçün ve çok uzunlarsa keskin tırnak makası kullanarak, mükemmel olana kadar bir seferde küçük bir kısmı koparın.

3) Kirpik bandına ince bir Eylure Lashfix tutkalı uygulayın. Uygulamadan önce yapışkan hale gelinceye kadar yaklaşık 20-30 saniye bekleyin (bu, çoğu uygulamanın ters gidebileceği yerdir).

4) Cımbız, aplikatör veya parmaklarınızla uygulayın (hangisi size doğal geliyorsa). Bir cımbız / aplikatörün size daha hassas bir yerleşim sağlayacağına inanıyoruz. Önce gözün ortasından yerleştirin, ardından doğal kirpik çizginizi takip etmesi için kenarları ayarlayın. Birkaç saniye basılı tutun. Bir hata yaparsanız, sadece gözden çıkarın, kurutulmuş tutkalı çıkarın, yeniden uygulayın ve tekrar gidin.

 

DİKKAT: Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun. Lateks içerir.

 

İngilterede Üretilmiştir!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.