x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Wilkinson Sword Extra 3 Kadın + Erkek Tıraş Bıçağı ve Köpük Tatil Seti

Ürün Kodu : 10019295
124,39 TL
114,49 TL
%8 İndirim
Havale Fiyatı : 108,77 TL %5  İndirim

Wilkinson Sword Extra 3 Kadın + Erkek Tıraş Bıçağı ve Köpük Tatil Seti

Extra 3 Beauty Sun Sade, pürüzsüz cilt için 3 bıçaklı kullan at. Kolay kullanımlı ve uygun fiyatlı. Extra 3 Beauty 3 bıçaklı oynar başlığı ile çok yakın tıraş sağlar. Kolay, sadece ve etkili tasarımı ve uygun fiyatıyla cildinize pürüzsüz bir dokunuş sağlamak için mükemmel bir seçimdir.

 Extra 3 Sensitive Hassas ciltler için 3 Bıçaklı Teknoloji. Uygun fiyata muhteşem performans. Extra 3 Sensitive 3 bıçaklı oynar başlığıyla yüzünüze en yakın ve rahat tıraşı sağlamak için tasarlanmıştır. İhtiyacınız uygun fiyatlı bir kullan at bıçağıysa, bundan daha iyi bir seçim yapamazsınız.        

Kadın tıraş köpüğü, cildinizin yapısını güçlendirip yumuşatır. A ve E vitaminleri, su yosunu ve keratin özleriyle oluşturulan formülü sayesinde cildinizi nemlendirir ve olası tahrişe karşı korur. Büyük bir ustalıkla yaratılmış zengin krem özlü köpük meyvemsi kokusuyla cildinizde rahatca kayacak.

Wilkinson Sword extra koruma tıraş köpüğü tıraştan önce cilde koruma sağlar ve cildin tahriş olması ve tıraştan oluşan yanmalara karşı korur. Ekstra yumuşak tıraşı Protect Extra Protection tıraş köpüğü ile keşfedin. En kısa ve zor tüylerde bile en yakın tıraşı sağlar. Kanıtlanmış formülü E vitamini gibi nemlendirici elementler içerir ve bu formülü kesilmelere ve tahrişi engellemeye yardımcı olur. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.