x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Wilkinson Sword Extra 2 Kadın Erkek Tıraş Bıçağı ve Köpük Seti

Ürün Kodu : 10019294
106,68 TL
101,72 TL
%5 İndirim
Havale Fiyatı : 96,63 TL %5  İndirim

Extra 2 Sensitive  Çift bıçaklı kullan at tasarımı. Pürüzsüz ve yakın tıraş için. Extra 2 Sensitive uygun fiyatlı kullan at bıçağı size başarılı bir pürüzsüzlük, yakın ve kolay tıraş sağlamak için muhteşem bir tasarımdır.. Ayrıca favori, top sakal ve bıyık için ideal kesim sağlar. 

 

Extra 2 Beauty Uygun fiyatlı kullan at bıçağıyla pürüzsüz sonuçlar.  Extra 2 Beauty muhteşem, uygun fiyatlı kullan at bıçağı, yakın ve sade tıraş için çok başarılı bir üründür. Eğer pahalılıktan uzak pürüzsüz bir cilt arıyorsanız bu küçük ürün tam sizin için!      

 

Kadın tıraş köpüğü, cildinizin yapısını güçlendirip yumuşatır. A ve E vitaminleri, su yosunu ve keratin özleriyle oluşturulan formülü sayesinde cildinizi nemlendirir ve olası tahrişe karşı korur. Büyük bir ustalıkla yaratılmış zengin krem özlü köpük meyvemsi kokusuyla cildinizde rahatca kayacak. 

 

Wilkinson Sword extra koruma tıraş köpüğü tıraştan önce cilde koruma sağlar ve cildin tahriş olması ve tıraştan oluşan yanmalara karşı korur. Ekstra yumuşak tıraşı Protect Extra Protection tıraş köpüğü ile keşfedin. En kısa ve zor tüylerde bile en yakın tıraşı sağlar. Kanıtlanmış formülü E vitamini gibi nemlendirici elementler içerir ve bu formülü kesilmelere ve tahrişi engellemeye yardımcı olur. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.