x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Cantu Shea Yağı Doğal Saçlar İçin Mega Tutucu, Şekillendirici ve Kalıcı Tutkal Jeli 227 gr

Ürün Kodu : 07631-12/3PK
307,82 TL
266,78 TL
%13 İndirim
Havale Fiyatı : 253,44 TL %5  İndirim
Daha Fazla Cantu

Cantu Doğal Saçlar İçin Mega Tutucu, Şekillendirici ve Kalıcı Tutkal Jeli 227g
Cantu'nun Doğal Mega Tutma Şekillendirici Kalıcı Tutkal Jeli ile yontulmuş ve parlak bir görünüm elde edin!
Zarif görünümleri bozan k
ıvırcık saçlara veda edin ve neme karşı koyarken saçın nemi tutmasını sağlayan uzun ömürlü, pulsuz tutmaya merhaba deyin.
Shea ya
ğı, uçucu yağlar ve sert kimyasallar içermeyen ikonik Cantu formülü ile tasarlanan Mega-Hold Şekillendirici Kalıcı Tutkal Jel, nihai tutuş sağlarken her türlü saç, doku ve kıvrım desenlerini besleyen kalın, tutkal benzeri bir kıvamdır.
Bütün gün sürer. İster saçlarınızı geriye doğru kaydırın, isterse herhangi bir iklime dayanabilecek tanımlanmış bukleler elde etmek isteyin, bu sülfat içermeyen saç jeli nemli veya yağmurlu günlerde gitmenizi sağlar.
Sa
çların cilalı, şık ve mükemmel şekillenmiş görünmesini sağlayan kıvırcık olmayan bir görünümün tadını çıkarın. Kullanmak için, ıslak saça, bölüm bölüm ve stile gerektiği gibi ılımlı miktarda Mega Tutma Şekillendirici Kalıcı Tutkal Jel uygulayın.
Daha k
üçük miktarlarla başlayın ve istenen tutuş ve kıvrılma tanımını elde etmek için gerektiği kadar jel ekleyin. En iyi sonuçlar için önce saçları Cantu'nun Sülfat İçermeyen Temizleme Kremi Şampuanı ile yıkayın ve Cantu'nun Sülfat İçermeyen Nemlendirici Krem Saç Kremi'ni uygulayın ve jeli Cantu'nun Hindistan Cevizi Kıvırma Kremi veya Kıvırma Aktivatörü Kremi ile eşleştirin. Sonuç yumuşak, nemlendirilmiş teller artı her iklimde uzun ömürlü bir tutuş olacaktır.
*Uzun
ömürlü, pulsuz tutma
*Tüm iklimlerde ve nem seviyelerinde tutma ve k
ıvrılma tanımını korur
*Shea yağı ve u
çucu yağlar saçı nemlendirir ve saç derisini besler
*Tüm saç tipleri ve k
ıvrım desenleri için mükemmel

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.