x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Wilkinson + Bodman A'dan Z'ye Erkek Bakım Seti EBS02

Ürün Kodu : 10019441
242,04 TL
81,80 TL
%66 İndirim
Havale Fiyatı : 77,71 TL %5  İndirim

A'dan Z'ye Erkek Bakım Seti EBS02 Wilkinson + Bodman

 

Paket İçeriği; 
Wilkinson Sword Xtreme 3 +1 Up Tıraş Bıçağı

Wilkinson Sword Xtreme 3 5'li Yedek

Wilkinson Sword Tıraş Köpüğü

Wilkinson Sword Xtreme 3 Black Edition 6'lı Paket Tıraş Bıçağı

Bodman Sport Pak

 

Wilkinson Sword Xtreme 3 +1up Sistem Tıraş Bıçağı

Dünyanın ilk esnek bıçaklara sahip tıraş bıçağı! Xtreme 3, cildinizin tüm kıvrımlarına uyum sağlar, tıkanmaz ve kesiklere yol açmaz. Kayganlaştırıcı bandı ile hızlı ve güvenli tıraş olun.  (Paket içeriğinde ekstra yedek bıçak yoktur, sadece 1 makine ve 1 başlıktan oluşmaktadır.)

 

Wilkinson Sword Xtreme 3 Black Edition 6'lı Paket Tıraş Bıçağı

Dünyanın ilk esnek bıçaklara sahip tıraş bıçağı! Xtreme 3, cildinizin tüm kıvrımlarına uyum sağlar, tıkanmaz ve kesiklere yol açmaz. Kayganlaştırıcı bandı ile hızlı ve güvenli tıraş olun. Kullan - At özellikli tıraş bıçağıdır.  

 

Wilkinson Sword Tıraş Köpüğü

Extra Protection özellikli tıraş köpüğü ile cildinizi yumuşatıp tıraşa hazırlayın. Köpük yoğun kıvamıyla akışkanlık yapmadan cildinizin ihtiyaç duyduğu kayganlık ve yumuşaklığı sağlayacaktır. 

 

Sport Pak

Sadece duştan çıktıktan hemen sonra yaşayabileceğiniz temizliğin ve ferahlığın deneyimini, turunçgillerden bergamutun ve mandalinanın ferah notalarını , temiz havanın verdiği hisleri, yeşil adaçayının ferahlığı ve  ıtır çiçeğin ve lavantanın maskülen kokusunu Bod Man Really Ripped Abs ile yaşayabilirsiniz. Şampuan, Duş Jeli ve Deodoranttan oluşan bu özel seti ister spor çantanıza atın, ister evde ferahlığın tadını çıkarın!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.