x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Bodman + Wilkinson A'dan Z'ye Erkek Bakım Seti

Ürün Kodu : 10019440
248,36 TL
83,96 TL
%66 İndirim
Havale Fiyatı : 79,76 TL %5  İndirim
Daha Fazla Wilkinson Sword
Daha Fazla Erkek Vücut Spreyi

Bodman + Wilkinson A'dan Z'ye Erkek Bakım Seti

Wilkinson Sword Quattro +1 up Sistem Tıraş Bıçağı
Üstün Alman kalitesiyle üretilmiş Titanyum kaplı 4 tıraş bıçağı ile uzun süre aynı kalite ile tıraş olun! Sırt kısmında bulunan ek bıçak ile favorilerinizi düzeltin. (Paket içeriğinde ekstra yedek bıçak yoktur, sadece 1 makine ve 1 başlıktan oluşmaktadır.)

Wilkinson Sword Xtreme 3 4'lü Paket Tıraş Bıçağı
Dünyanın ilk esnek bıçaklara sahip tıraş bıçağı! Xtreme 3, cildinizin tüm kıvrımlarına uyum sağlar, tıkanmaz ve kesiklere yol açmaz. Kayganlaştırıcı bandı ile hızlı ve güvenli tıraş olun.

Wilkinson Sword Tıraş Köpüğü
Extra Protection özellikli tıraş köpüğü ile cildinizi yumuşatıp tıraşa hazırlayın. Köpük yoğun kıvamıyla akışkanlık yapmadan cildinizin ihtiyaç duyduğu kayganlık ve yumuşaklığı sağlayacaktır. 

Sport Pak
Sadece duştan çıktıktan hemen sonra yaşayabileceğiniz temizliğin ve ferahlığın deneyimini, turunçgillerden bergamutun ve mandalinanın ferah notalarını, temiz havanın verdiği hisleri, yeşil adaçayının ferahlığı ve  ıtır çiçeğin ve lavantanın maskülen kokusunu Bod Man Really Ripped Abs ile yaşayabilirsiniz.  Şampuan, duş Jeli ve deodoranttan oluşan bu özel seti ister spor çantanıza atın, ister evde ferahlığın tadını çıkarın! 

Paket İçeriği; 

Wilkinson Sword Quattro +1up Sistem Tıraş Bıçağı

Wilkinson Sword Quattro 2'li Yedek

Wilkinson Sword Tıraş Köpüğü

Wilkinson Sword Xtreme 3 4'lü Paket Tıraş Bıçağı

Bodman Sport Pak

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.