x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Van Der Hagen Klasik Tıraş Bıçağı

Yorum Yap
Yorumlar (1)
5.0 Ortalama Puan
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Ürün Kodu : 10019627
0,00 TL
Havale Fiyatı : 0,00 TL %5  İndirim

Van Der Hagen Klasik Tıraş Bıçağı

 

Sabah kendinizi yeniden düzenlemenin zamanı geldi.

 

Van Der Hagen tarafından bir araya getirilmiş olan bu sofistike lüks çift kenar güvenlik jilet seti, günden güne mükemmel tıraşı yaşamak için gerekli tüm unsurları içerir.

LÜKS RAZOR SETİ - Her ıslak tıraş seti birinci sınıf kalite, kaymaz krom emniyetli tıraş bıçağı ve 5 kaplamalı paslanmaz çelik çift kenar emniyetli tıraş bıçağı ile birlikte gelir. 3,3 inç sapımız her boyuttaki ele sığar ve mükemmel kontrol için ideal ağırlık ve dengedir

ULTIMATE GRIP & CONTROL - İki ucu keskin olan jiletimizin kontrol ve hassasiyet seviyesine hiçbir şey dokunmuyor. Hassas kaplamalı çift kenarlı tıraş bıçağı bıçakları ve 85 mm'lik tutamak, bu zor tıraş noktalarına erişmenizi sağlayarak sıyrıkları ve kesikleri en aza indirir.

5 REPLACEABLE BLADES - İnce bıçak üretimi için ünlü bir şehir olan Solingen, Almanya'da üretilmiştir, paslanmaz çelik, yapışmaz kaplamalı erkek emniyetli tıraş bıçağı bıçaklarımız, tıraş bıçağının cildinizde kaymasını ve tıraş bıçağının cildinizde kaymasını sağlarken, size en temizliği verir şimdiye kadar yaşadığınız en yakın tıraş.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.