x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Blog Arama

Cilde Zarar Vermeyen Tıraşın Püf Noktaları

Sakal tıraşı olmak istiyorsanız ve bunun sonucunda cildinizin yumuşacık olmasını istiyorsanız, elbette sizi destekleyecek yöntemler ve uygulamalar olmaktadır. Her şeyden önce sakal tıraşını cildi kuruttuğunu unutmamak gerekir.

Devamını Oku
08.10.2021
Tıraş Malzemelerinin Temizliği Ve Saklanması

Kişisel bakım konusunda titiz davranmak istiyorsanız, her şeyden önce kullandığınız malzemeleri doğru seçmeli ve onları uzun vadeli kullanmayı düşünmelisiniz. Diğer bir şekilde bu malzemelerin, gerek temizliği gerekse de düzgün saklanması uygun koşullarda gerçekleşmelidir. traş malzemeleri içerisinde sayabileceğimiz seçeneklerden, traş sabunu, traş köpüğü ve traş jeli ön hazırlık için gereklidir. Bu tip malzemeleri saklamak istiyorsanız, traş sabununu yıkamalı, temizlemeli ve kuru olarak saklamalısınız.

Devamını Oku
15.09.2021
Saç Kurutma Makinesi Filtresi Nasıl Temizlenir?

Saçları kurutmak ve şekle sokmak için kullanılan saç kurutma makinesi, gerçekten günümüzün en önemli bakım unsurlarından biridir. Duş almak, saçları yıkamak ve banyo yapmak gibi gerekli temizlik işlemlerinden sonra, saç kurutma makinesini kullanmanın yine çok önemli bir görevi ve sorumluluğu bulunmaktadır. Saçlarınıza şekil veren bu kaliteli makine seçeneklerini, özellikle uzun vadeli kullanmak için dikkatli olmalısınız. Pek çok kişinin tercih etmiş olduğu bu kaliteli ürün seçenekleri, özellikle sağlıklı ve temiz olma konusunda insanlara iyi bir şans sunmaktadır.

Devamını Oku
15.09.2021
Kişisel Bakım Ve Manikür Malzemeleri Nasıl Dezenfekte Edilir?

Kişisel bakım konusunda çok önemli ve nitelikli ürün çözümlerini yakından görmek gerekiyor. Öncelikli olarak burada kullandığınız setin temiz olması sağlık açısından önemlidir. Tırnak makası ile manikür ürünleriniz temiz olması gerektiği gibi, bu gibi koşullarda malzemeleri kullanmadan önce ellerinizi de en iyi şekilde yıkamanız tavsiye edilen bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Kadınların daha güzel görünmek için özellikle el bakımı konusunda ürünleri en iyi şekilde gözden geçirmesi çok önemlidir.

Devamını Oku
15.09.2021
Hassas Ciltler İçin Tıraş İpuçları

Tıraş olmak ve sağlıklı olmak isteyen insanların, öncelikli olarak kendi cilt yapısını çok iyi bilmesi gerekir. Eğer hassas bir cilt yapısına sahipseniz, traş olduktan sonra çizikler kesikler ve kızarıklıklar cildimizde ortaya çıkabilir. Bu olumsuzlukları tamamen ortadan kaldırabilmek açısından, elbette sizin de yapabileceğiniz değerlendirme ve uygulamalar bulunmaktadır. Hassas ciltler için tıraş ipuçları olarak kategorize edilmiş seçenekler, kesinlikle size fikir verecek ve yardımcı olacaktır.

Devamını Oku
15.09.2021
“Biz Bize Yeteriz Türkiyem” için radyolar tek ses oldu

Ulusal Radyo Yayıncıları Derneği (URYAD)’ın önderliğinde gerçekleştirilen “Radyo Türkiye” projesiyle, 25 Mayıs Pazartesi günü Türkiye çapında 20’den fazla ulusal, 150’den fazla bölgesel ve yerel radyo kanalında aynı anda ortak yayın yaptı. “Radyo Türkiye” için ünlü 21 radyo programcısı “Radyo Türkiye” ortak yayın stüdyosunda bir araya geldi. Yayın sırasında elde edilen reklam geliri, Covid-19’la mücadele kapsamında “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına bağışlandı.

Devamını Oku
29.05.2020
Tıraş Bıçağı Çeşitleri

Wilkinson tıraş bıçağı   size pürüzsüz ve harika bir tıraş deneyimi sunuyor. Sıradan kullan at tıraş bıçaklarının ötesinde size sunduğu rahatlık ve pürüzsüzdük hissi onu eşsiz ve kullanılır kılıyor.  

Devamını Oku
23.10.2019
Kullan At Tıraş Bıçakları İle Daha Temiz!

  Birçok erkeğin kâbusu olan tıraş yeni nesil tıraş bıçakları ile daha kolay. Özellikle enfeksiyon, batık, iltihaplanma ve yaralanmalarla çok sık karşılaştığımız sorunlar daha da can sıkıcı bir hal aldığından daha da büyük kâbus haline gelmiş olan tıraşa bir çözüm bulunacaksa o en iyi çözüm kaliteli ve steril olması açısından kullan at tıraş bıçaklarıdır.

Devamını Oku
23.10.2019
Duş Jeli Nedir Ne İşe Yarar?

Duş jeli, vücudun temizliği ve cildin nemini koruması için kullanılan bir üründür. Duş jelindeki maddeler sayesinde, cilt hem tahriş edilmeden temizlenir hem de cildin ihtiyacı olan bakım sağlanır.

Devamını Oku
08.10.2021
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.