x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Eylure Exaggerate Takma Kirpik 143

Ürün Kodu : 10019648
92,71 TL
81,85 TL
%12 İndirim
Havale Fiyatı : 77,76 TL %5  İndirim
Daha Fazla Eylure
Daha Fazla Kadın

Eylure Exaggerate Takma Kirpik 143
Dikkat çekici ve dolu sevenler için, Eylure Naturalites EXAGGERATE Kirpikler N ° 143, kısa ancak tam dokulu bir görünüm için çift katmanlı, kirpikle gözünüzün doğal güzelliğini artırır.
Tüm göz şekilleri için uygundur, düzenli kullanım veya özel durumlar için idealdir.  
Stil;
Abartmak - Büyüleyici   Özellikle göz kapakları için idealdir.
Büyük gözler, Yuvarlak gözler, Derin set gözler, Badem biçimli gözler
Yeniden kullanılabilir % 100 Doğal Saç

Kullanım;
1) Kirpikleri tepsiden cımbız, aplikatör veya parmaklarınızla kaldırın (kirpiklere yapıştırılmışlarsa, başparmağınızı aşağıya doğru hareket ettirerek yarım aydan uzaklaştırın, lütfen baştan aşağı çekmeyin.
2) Gözünüze karşı ölçün ve çok uzunlarsa keskin tırnak makası kullanarak, mükemmel olana kadar bir seferde küçük bir kısmı koparın.
3) Kirpik bandına ince bir Eylure Lashfix tutkalı uygulayın. Uygulamadan önce yapışkan hale gelinceye kadar yaklaşık 20-30 saniye bekleyin (çoğu uygulamanın ters gidebileceği yer burasıdır).
4) Cımbız, aplikatör veya parmaklarınızla uygulayın (hangisi size doğal geliyorsa). Bir cımbız / aplikatörün size daha hassas bir yerleşim sağlayacağına inanıyoruz. Önce gözün ortasından yerleştirin, ardından doğal kirpik çizginizi takip etmesi için kenarları ayarlayın. Birkaç saniye basılı tutun. Bir hata yaparsanız, sadece gözden çıkarın, kurutulmuş tutkalı çıkarın, yeniden uygulayın ve tekrar gidin.

Çıkarılması;
1) Kirpiği dış kenarından tutun ve yavaşça soyun - incinmez.
2) Uyumadan önce daima bunları çıkarın.   ürün tipi Yapay Kirpikler özellik Yeniden kullanılabilir

Uyarılar;
Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun. Lateks içerir.

Malzemeler;
Kauçuk Lateks, Aqua, Butil Akrilat / Etilheksil Metakrilat Kopolimer, Selüloz Sakızı, Metil Metakrilat Crosspolymer, Laureth-50, Amonyum Hidroksit, Metilparaben.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.