sadsad x
asdasd
Dr Teals

Dr. Teals Zencefilli Rahatlatıcı Banyo Küvetli Hediye Seti

Ürün Kodu : 04473-6PK
84,70 TL
122,90 TL
Ürün Özellikleri

Dr. Teals Zencefilli Rahatlatıcı Banyo Küvetli Hediye Seti 
Dr. Teals Amerika'da en çok satan Banyo bakım ürünü markasıdır.
Ürün içeriğinde Doğal Magnezyum Sülfat olan Epsom Tuzu bulunmaktadır. Magnezyum sülfat, vücudun doğal magnezyum seviyesini yükselterek eklem ve kas ağrılarını masaj etkisi yaratarak iyileştirmeye yardımcı olur.
Düzenli olarak spor yapan, yoğun çalışan genç kesim, yorgun anneler, hizmet sektöründe çalışan kesim, sürekli bel ağrısı çeken herkesin kullanabileceği bu ürünün rahatlatıcı, stresten uzaklaştırıcı etkisi vardır.
Her zaman kendinizi geri plana atmak zorunda kaldığınız hayat rutini içerisinde sadece kendinize ayırabileceğiniz yarım saatlik bir süreçte, canlandığınızı hissedeceksiniz. 

Ürün içeriği;
Epsom Salt 396 g: Bu üründen küvet içerisine iki ölçek uyguladıktan sonra 20 dakikanızı küvette geçirin. Yarattığı masaj etkisi ve magnezyum ile canlandığınızı hissedin.
Foaming Bath 118ml: Banyo köpüğü. Benzersiz içeriği ve uzun süre kalıcı köpüklü yapısı sayesinde bedeninizi ve zihninizi rahatlatır, nemlendirerek temizler.
Duş jeli 118ml: Aloe vera, Shea Yağı, E vitamini özleri ile cildinizi nemlendirerek temizler. Zihninizi ve bedeninizi rahatlatır.
Vücut Yağı 30ml: Nemli cilde uygulandığında cildi rahatlatır, nazikçe canlandırır.

Duş Lifi, mini küvet. 

 

 

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.