x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Tıraş Makinesi Modelleri Ve Fiyatları
29.11.2019

Tıraş Makinesi Modelleri Ve Fiyatları

Erkekler için tıraş olmak hayatlarının önemli bir parçasıdır. Tıraş makinesi de erkeklerin en sık kullandığı kişisel bakım ürünlerindendir. Pek çok erkek her sabah sakal tıraşı olmaktadır. Jilet ile tıraş olmak cilde zarar verdiği için elektrikli tıraş makineleri birçok erkek tarafından tercih edilmektedir. Kuru ve ıslak olarak çalışan tıraş makineleri cildin zarar görmesini engelleyerek, tıraş olmayı keyifli hale getirmektedir.

 

 Popüler Tıraş Makinesi Modelleri Nelerdir?

 

 Fakir, King, Braun, Philips, Rowenta, Sinbo popüler tıraş makinesi markaları arasında yer almaktadır. Kaliteli bir tıraş makinesi, en hassas tüyleri ve sert sakalları bile tahriş etmeden rahatlıkla almaktadır. Tıraş makinesinin rahat bir tutma yerinin olması, güvenli bir tıraş imkanı sunmaktadır. Günümüzde tıraş makinelerinin pek çoğu suya dayanaklı olacak şekilde üretilmektedir. Suya dayanıklı olan tıraş makineleri tıraş sırasında güvenlik sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Led ekrana sahip tıraş makinesi modelleri bulunmaktadır.

 

 Ayrıca Turbo özelliği bulunan tıraş makineleri de hızlı tıraş olmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Günümüzde modern tıraş makineleri ile birlikte seyahat çantası, şarj standı ve temizleme kartuşu gibi donanımlar bulunmaktadır. Temizleme kartuşu, cihazınızı mikroplardan temizlenmesine yardımcı olmaktadır.

 

 Cilt sağlığı için hassas, kaliteli ve güvenilir bir tıraş makinesi markası seçmekte yarar vardır.

 

 Tıraş Makinesi Nasıl Kullanılır?

 

 1- Hazırlık Aşaması: Yüzün ve tıraş makinesinin olabildiğince kuru olması gerekir. Kuru tıraştan hemen önce yüzü yıkamaktan kaçınmak gerekir. Sadece kuru tıraş için üretilen ön elektrikli tıraş makineleri tercih edilebilir. Kuru tıraşı olacak erkeklerin tıraş öncesi bir losyon kullanması önerilmektedir.

 Islak tıraş esnasında tıraş kremleri tercih edilebilir. Elektrikli tıraş makinesi ıslak ve kuru çalışmayı mümkün kılıyorsa, iyi bir tıraş kremi alıp uygulanabilir. Islak tıraş için bolca ılık su ile kullanılır. Islak tıraş için ince bir tabaka krem tüylerin üzerine sürülür. Köpüğü yüze uyguladıktan sonra hemen tıraş etmemeye dikkat edilmelidir. Bunun yerine, tıraş kreminin birkaç dakika sakalları emmesine izin vermek gerekir.

 

 2- Tıraş Aşaması: Elektrikli tıraş makinesini kullanırken çok fazla baskı uygulanmamalıdır. Tıraş esnasında geçiş sayısı minimum tutulmalıdır.

 

 3- Soğuk Suyla Yüzün Yıkanması: Soğuk su cilt üzerinde sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Temiz ve yumuşak bir havlu ile cilt kurulanmalıdır.

 

Blog Son Eklenenler
Çilek Bacak Nedir? Çilek Bacak Nasıl Geçer?
Çilek bacak, bacakların derisinde görülen, kıl kökü gözeneklerinin koyu veya kırmızı renkte belirginleşmesiyle karakterize bir durumdur.
Sert Saç Nasıl Yumuşatılır?
Sert saçların yumuşatılması için çeşitli yöntemler uygulanabilir.
Yanmış Saç Nasıl Düzelir?
Yanmış saçların düzeltilmesi için öncelikle saçın hasar görmüş yapısını onarmak ve nem dengesini yeniden kurmak gerekmektedir.
Saç Nasıl Gürleşir?
Saçın gürleşmesi için çeşitli faktörler önemlidir.
Saçın Kabarmaması İçin Ne Yapılmalı?
Saçın kabarmaması için, öncelikle saçın nem dengesini korumak önemlidir.
Kuru Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?
Kuru cilt bakımı, cildin nem dengesini sağlamak ve cilt bariyerini güçlendirmek için dikkatli ve özenli bir yaklaşım gerektirir.
Ayak Bakımı Nedir?
Ayak bakımı asgari olarak haftada bir kez yapılmalıyken ayak tırnak bakım ürünleri gibi özel ürünlerle yapılan bakımlar için daha az sıklıkta bakım yeterli olabilir.
El Bakımı Nedir?
El bakımı, ellerdeki deriyi yenileyen, nemini koruyan ve dış etkenlere karşı savunmasını güçlendiren uygulamalardan oluşur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.