x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Tıraş Makinesi Kullanarak Kendini Koru
09.01.2020

Tıraş Makinesi Kullanarak Kendini Koru

Haftada birden fazla tıraş olmak zorunda olan insanların yüzleri aşırı şekilde tahriş olmaktadır. Kullanılan tıraş bıçağı ne kadar kaliteli olursa olsun yüze temas eden madde kesici bir jilet olunca ve bu jilet de kesici bir alet olunca yüzün tahriş olması kaçınılmaz bir durum oluyor. Erkekleri bu zor durumdan kurtarmak için tıraş makinesi üretilmiştir. Tıraş makineleri etkili sakal tıraşı sağlamaktadırlar. Sakal fazla uzamadan ve günü birlik olarak yapılacak sakal tıraşlarında tıraş makinelerinin oldukça iyi sonuçlar verdiği ispatlanmıştır. Tıraş makinesi ile yapılacak tıraşlar erkekler için iyi bir görüntü sağlayacaktır.

 

            Tıraş bıçağı ile yaşanan sorunlar ortadan kalkmış olacaktır. Erkekler artık tıraş bıçağı kullanmak zorunda değiller. Tıraş makinesi ürünlerinin farklı marka ve modellerinin bir arada satıldığı firmanın ürünlerini görmek ve satın almak, tıraş sorunundan kurtulmak sizin elinizde. Şarjlı, pilli, kablolu ve kablosuz gibi birçok modeli online mağazamızda inceleyebilirsiniz. Firmanın web sayfasına girerek tıraş makinesi ürününü inceleyerek satın almaya karar verip tıraş sorunundan kurtulursunuz ya da haftada bir kaç gün yüzünüze jilet vurarak kendinizi tehlikeye atmaya devam edersiniz.

 

             Tıraş makinesi sizi jiletin tehlikelerinden uzak tutar. Sabahları uyandığınızda yarı uykulu halinizle tıraş olurken yüzünüzün daha çok kesilmiş olmasının tek suçlusu kullandığınız jiletler değil. Bu durumun en büyük suçlusu aslında sizsiniz. Çünkü jileti sabahın erken saatinde henüz kendinize gelemeden kullanarak kendinizi tehlikeye atıyorsunuz. Akşamdan tıraş olduğunuzda sabah uyanıncaya kadar sakallarınızın uzandığını düşünüyorsunuz bu nedenle de sabah tıraş olmak zorunda olduğunuzu düşünüyorsanız yarı uykulu halde de olsa tıraş olurken kendinizi kesmemeniz için alacağınız en kolay tedbir tıraş makinesi kullanmaktır. Çünkü eğer başka çareniz yoksa ve her sabah tıraş olmak zorundaysanız tıraş makinesi kullanmak zorundasınız demektir.

 

            Tıraş makinesi kullandığınız zaman dalgın da olsanız kendinize zarar verme ihtimali bulunmamaktadır. Çünkü tıraş makinelerinin yüzünüzü kesmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Akşam saatlerinde veya zihninizin daha açık olduğu saatlerde de tıraş olurken anlık bir hata veya dalgınlık sonucu yine kendinize zarar verebilirsiniz. Yüzünüzü keserek kanamasına sebep olabilirsiniz. Bu gibi durumların tamamen önüne geçmek için tıraş makinesi kullanmanız gerekmektedir.

 

 

Blog Son Eklenenler
Saç Kremi Saç Döker mi?
Saç kremi, saç tellerini yumuşatmayı, parlaklık kazandırmayı ve saçın kolay taranmasını sağlamayı amaçlayan bir bakım ürünüdür. Ancak saç dökülmesi konusunda çeşitli endişeler olabilmektedir. Genellikle saç kremleri, saç dökülmesine neden olacak bileşenler içermezler. Kaliteli ve saç tipine uygun seçilmiş saç kremlerinin saç dökülmesine yol açması pek olası değildir.
Saç Kırıklarına Ne İyi Gelir?
Saç kırıkları, genellikle aşırı kimyasal işlemlere, sıcak alet kullanımına ve dış etkenlere maruz kalmanın sonucunda oluşur. Bu kırıklarla başa çıkmak için bazı etkili yöntemler şunlardır.
Tarihi Geçmiş Krem Kullanılır mı?
Kremlerin son kullanma tarihi, genellikle üreticilerin ürünün etkinliğini ve güvenliğini garanti edebileceği bir süreyi ifade eder. Bir kremin son kullanma tarihi geçtikten sonra etkinliğini yitirmesi veya cilt için potansiyel tehlikeler oluşturması olasıdır.
Şampuan Değiştirmek Kepek Yapar mı?
Şampuan değiştirmenin doğrudan kepek oluşumuna sebep olduğunu söylemek yanıltıcı olabilir. Ancak, şampuan değişikliği bazen baş derisinin tepkisine yol açabilir ve bu da geçici olarak kepeklenmeye neden olabilir. İşte bu konuda dikkate alınması gereken bazı faktörler.
Tarak Nasıl Temizlenir?
Tarak temizliği kişisel bakımın kritik bir bölümünü oluşturur. Kullanılan taraklar saç, yağ, toz ve ürün kalıntıları ile zaman içerisinde kirlenebilir. Bu nedenle, tarakların düzenli bir şekilde temizlenmesi, hem hijyen hem de tarak ömrünün uzunluğu için önemlidir. Tarağın üzerinde biriken yağ ve ürün kalıntıları, saçın doğal parlaklığını ve sağlığını olumsuz etkileyebilir. Aynı zamanda, taraktaki toz ve kalıntılar saça geri transfer olabilir. Bu, saçın daha hızlı kirlenmesine ve yağlanmasına neden olabilir. Dolayısıyla, düzenli tarak temizliği, saç sağlığı için de kritik bir adımdır.
Saç Nasıl Yıkanır?
Saç yıkamak, hem estetik hem de hijyenik açıdan önem taşır. Saç ve saç derisinin doğru bir şekilde temizlenmesi, saçın sağlığını korumak ve parlaklık kazandırmak için esastır. Saç yıkamanın adımları.
Nemlendirici Sivilce Yapar mı?
Nemlendiriciler, cildi yumuşatmak, esnekliğini artırmak ve nemi korumak amacıyla formüle edilir. Ancak, her nemlendiricinin her cilt tipi için uygun olduğunu söylemek yanıltıcı olurdu. Yüz nemlendirici kremler, farklı içeriklerle ve çeşitli cilt tipleri için özel formüllerle hazırlanır.
Nemlendirici Krem Ne İşe Yarar?
Nemlendirici krem, cildin doğal nem dengesini korumak için formüle edilmiş bir üründür. Ciltteki nemin buharlaşmasını engelleyerek, cildin uzun süre nemli kalmasını sağlar. Kuruluk, ciltte pullanma, kızarıklık ve gerginlik gibi problemlerin önüne geçer. Cildin esnekliğini artırarak daha yumuşak ve pürüzsüz bir dokuya sahip olmasına katkıda bulunur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.