x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Tıraş Bıçağı Çeşitleri
23.10.2019

Tıraş Bıçağı Çeşitleri

Wilkinson tıraş bıçağı size pürüzsüz ve harika bir tıraş deneyimi sunuyor. Sıradan kullan at tıraş bıçakları ötesinde size sunduğu rahatlık ve pürüzsüzdük hissi onu eşsiz ve kullanılır kılıyor. Dünyanın en esnek tıraş bıçağı her kullanıma uygun kaliteli çeşitleriyle hep sizin yanınızda.

 

 - Xtreme 3 kullan At tıraş bıçağıyla, sıradan bir kullan at deneyiminin ötesinde bir kusursuzluk yaşayacaksınız. Uygun fiyatı 8' li paketler halinde sunulan Wilkinson Xtreme 3 kullan At tıraş bıçakları, marketler ve tüm kozmetik mağazalarında.

 

 - Xtrem 3 oynar başlıklı kullan at tıraş bıçağı, sıradan kullan at tıraş bıçaklarının ötesinde, yüzünüzde pürüzsüz ve esnek bir tıraş deneyimi için oynar başlığı sunuyor. Oynar başlık sayesinde yüzünüzdeki tüm bölgelere rahatlıkla ulaşabileceksiniz. 4 lü ve 4+2 ekonomik paket seçeceğiyle sunulan ürün uygun fiyatı ile raflarda sizi bekliyor.

 

 - Xtreme 3 Black Edition oynar başlıklı kullan at tıraş bıçağı, En etkili yakın tıraş deneyimi için 3 esnek bıçak sunuyor. Teninizin tüm kavramlarına esnek dokunuşlarıyla ulaşacak wilkinson tıraş bıçağı, en yakın ve etkili dokunuşlar için tasarlanmıştır. 6'lı pakette inanamayacağınız fiyatı ile tüm raflarda sizi bekliyor.

 

 - Extra 2 Sensitive kusursuz çift bıçak tasarımı ile stil tıraşlarınız için tasarlandı. Favori, top sakal gibi detaylı şekillendirmede Extra 2 Sensitive size müthiş bir yardımcı. 5, 5+2 ve 10'lu paket seçenekleri ile tüm mağazalarda.

 

 - Wilkinson Sword 2 plus Çift bıçaklı kullan at tıraş bıçağı, kayganlaştırıcı bant sayesinde sizi tahriş etkisinden kurtarıyor.

 

 - 5'li banyo kullan at tıraş bıçağı, günlük kullanımlarda en uygun ve kolay deneyimi sunmak için tasarlandı.

 

 - Wilkinson Sword Xtreme 3 Sistem 3 bıçaklı, birbirine yakın bıçak aralıklı, kayganlaştırıcı bant desteği ve titanyum kaplaması ile geliyor. Makine ve 2 kartuş yedeği ile aylarca sürecek tıraş keyfine wilkinson tıraş bıçağı ile hazırlıklı olun.

 

 - Quattro Titanium, en son teknoloji ile üretilmiş dört titanyum kaplamalı benzersiz bıçağa sahip. Kayganlaştırıcı bantla tahriş etkisini sıfıra indirirken, arka taraftaki düzeltici bıçak, favori, bıyık gibi düzeltilmesi dikkat isteyen noktalar için en iyi yardımcınız olacak.

 

 - Klasik tıraş bıçağı ve makinesi, klasik jiletin wilkinson tıraş bıçağı teknolojisi ile birleşiminde oluşuyor. Yıllara meydan okuyan klasik tıraş deneyimi en güvenli haliyle raflarda sizi bekliyor.

 wilkinson tıraş bıçağı; uygun fiyatı ve dünyaca ünlü güvenirliği ile yılların deneyimini size sunuyor.

 

 

Blog Son Eklenenler
Saç Kremi Saç Döker mi?
Saç kremi, saç tellerini yumuşatmayı, parlaklık kazandırmayı ve saçın kolay taranmasını sağlamayı amaçlayan bir bakım ürünüdür. Ancak saç dökülmesi konusunda çeşitli endişeler olabilmektedir. Genellikle saç kremleri, saç dökülmesine neden olacak bileşenler içermezler. Kaliteli ve saç tipine uygun seçilmiş saç kremlerinin saç dökülmesine yol açması pek olası değildir.
Saç Kırıklarına Ne İyi Gelir?
Saç kırıkları, genellikle aşırı kimyasal işlemlere, sıcak alet kullanımına ve dış etkenlere maruz kalmanın sonucunda oluşur. Bu kırıklarla başa çıkmak için bazı etkili yöntemler şunlardır.
Tarihi Geçmiş Krem Kullanılır mı?
Kremlerin son kullanma tarihi, genellikle üreticilerin ürünün etkinliğini ve güvenliğini garanti edebileceği bir süreyi ifade eder. Bir kremin son kullanma tarihi geçtikten sonra etkinliğini yitirmesi veya cilt için potansiyel tehlikeler oluşturması olasıdır.
Şampuan Değiştirmek Kepek Yapar mı?
Şampuan değiştirmenin doğrudan kepek oluşumuna sebep olduğunu söylemek yanıltıcı olabilir. Ancak, şampuan değişikliği bazen baş derisinin tepkisine yol açabilir ve bu da geçici olarak kepeklenmeye neden olabilir. İşte bu konuda dikkate alınması gereken bazı faktörler.
Tarak Nasıl Temizlenir?
Tarak temizliği kişisel bakımın kritik bir bölümünü oluşturur. Kullanılan taraklar saç, yağ, toz ve ürün kalıntıları ile zaman içerisinde kirlenebilir. Bu nedenle, tarakların düzenli bir şekilde temizlenmesi, hem hijyen hem de tarak ömrünün uzunluğu için önemlidir. Tarağın üzerinde biriken yağ ve ürün kalıntıları, saçın doğal parlaklığını ve sağlığını olumsuz etkileyebilir. Aynı zamanda, taraktaki toz ve kalıntılar saça geri transfer olabilir. Bu, saçın daha hızlı kirlenmesine ve yağlanmasına neden olabilir. Dolayısıyla, düzenli tarak temizliği, saç sağlığı için de kritik bir adımdır.
Saç Nasıl Yıkanır?
Saç yıkamak, hem estetik hem de hijyenik açıdan önem taşır. Saç ve saç derisinin doğru bir şekilde temizlenmesi, saçın sağlığını korumak ve parlaklık kazandırmak için esastır. Saç yıkamanın adımları.
Nemlendirici Sivilce Yapar mı?
Nemlendiriciler, cildi yumuşatmak, esnekliğini artırmak ve nemi korumak amacıyla formüle edilir. Ancak, her nemlendiricinin her cilt tipi için uygun olduğunu söylemek yanıltıcı olurdu. Yüz nemlendirici kremler, farklı içeriklerle ve çeşitli cilt tipleri için özel formüllerle hazırlanır.
Nemlendirici Krem Ne İşe Yarar?
Nemlendirici krem, cildin doğal nem dengesini korumak için formüle edilmiş bir üründür. Ciltteki nemin buharlaşmasını engelleyerek, cildin uzun süre nemli kalmasını sağlar. Kuruluk, ciltte pullanma, kızarıklık ve gerginlik gibi problemlerin önüne geçer. Cildin esnekliğini artırarak daha yumuşak ve pürüzsüz bir dokuya sahip olmasına katkıda bulunur.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.