sadsad x
asdasd
Tıraş Bıçağı Çeşitleri

Tıraş Bıçağı Çeşitleri

23 Ekim 2019

Wilkinson tıraş bıçağı size pürüzsüz ve harika bir tıraş deneyimi sunuyor. Sıradan kullan at tıraş bıçaklarının ötesinde size sunduğu rahatlık ve pürüzsüzdük hissi onu eşsiz ve kullanılır kılıyor. Dünyanın en esnek tıraş bıçağı her kullanıma uygun kaliteli çeşitleriyle hep sizin yanınızda.

 

 - Xtreme 3 kullan At tıraş bıçağıyla, sıradan bir kullan at deneyiminin ötesinde bir kusursuzluk yaşayacaksınız. Uygun fiyatı 8' li paketler halinde sunulan Wilkinson Xtreme 3 kullan At tıraş bıçakları, marketler ve tüm kozmetik mağazalarında.

 

 - Xtrem 3 oynar başlıklı kullan at tıraş bıçağı, sıradan kullan at tıraş bıçaklarının ötesinde, yüzünüzde pürüzsüz ve esnek bir tıraş deneyimi için oynar başlığı sunuyor. Oynar başlık sayesinde yüzünüzdeki tüm bölgelere rahatlıkla ulaşabileceksiniz. 4 lü ve 4+2 ekonomik paket seçeceğiyle sunulan ürün uygun fiyatı ile raflarda sizi bekliyor.

 

 - Xtreme 3 Black Edition oynar başlıklı kullan At tıraş bıçağı, En etkili yakın tıraş deneyimi için 3 esnek bıçak sunuyor. Teninizin tüm kavramlarına esnek dokunuşlarıyla ulaşacak wilkinson tıraş bıçağı, en yakın ve etkili dokunuşlar için tasarlanmıştır. 6'lı pakette inanamayacağınız fiyatı ile tüm raflarda sizi bekliyor.

 

 - Extra 2 Sensitive kusursuz çift bıçak tasarımı ile stil tıraşlarınız için tasarlandı. Favori, top sakal gibi detaylı şekillendirmede Extra 2 Sensitive size müthiş bir yardımcı. 5, 5+2 ve 10'lu paket seçenekleri ile tüm mağazalarda.

 

 - Wilkinson Sword 2 plus Çift bıçaklı kullan at tıraş bıçağı, kayganlaştırıcı bant sayesinde sizi tahriş etkisinden kurtarıyor.

 

 - 5'li banyo kullan at tıraş bıçağı, günlük kullanımlarda en uygun ve kolay deneyimi sunmak için tasarlandı.

 

 - Wilkinson Sword Xtreme 3 Sistem 3 bıçaklı, birbirine yakın bıçak aralıklı, kayganlaştırıcı bant desteği ve titanyum kaplaması ile geliyor. Makine ve 2 kartuş yedeği ile aylarca sürecek tıraş keyfine wilkinson tıraş bıçağı ile hazırlıklı olun.

 

 - Quattro Titanium, en son teknoloji ile üretilmiş dört titanyum kaplamalı benzersiz bıçağa sahip. Kayganlaştırıcı bantla tahriş etkisini sıfıra indirirken, arka taraftaki düzeltici bıçak, favori, bıyık gibi düzeltilmesi dikkat isteyen noktalar için en iyi yardımcınız olacak.

 

 - Klasik tıraş bıçağı ve makinesi, klasik jiletin wilkinson tıraş bıçağı teknolojisi ile birleşiminde oluşuyor. Yıllara meydan okuyan klasik tıraş deneyimi en güvenli haliyle raflarda sizi bekliyor.

 wilkinson tıraş bıçağı; uygun fiyatı ve dünyaca ünlü güvenirliği ile yılların deneyimini size sunuyor.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.