x x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Tıraş Bıçağı Çeşitleri
23.10.2019

Tıraş Bıçağı Çeşitleri

Wilkinson tıraş bıçağı size pürüzsüz ve harika bir tıraş deneyimi sunuyor. Sıradan kullan at tıraş bıçakları ötesinde size sunduğu rahatlık ve pürüzsüzdük hissi onu eşsiz ve kullanılır kılıyor. Dünyanın en esnek tıraş bıçağı her kullanıma uygun kaliteli çeşitleriyle hep sizin yanınızda.

 

 - Xtreme 3 kullan At tıraş bıçağıyla, sıradan bir kullan at deneyiminin ötesinde bir kusursuzluk yaşayacaksınız. Uygun fiyatı 8' li paketler halinde sunulan Wilkinson Xtreme 3 kullan At tıraş bıçakları, marketler ve tüm kozmetik mağazalarında.

 

 - Xtrem 3 oynar başlıklı kullan at tıraş bıçağı, sıradan kullan at tıraş bıçaklarının ötesinde, yüzünüzde pürüzsüz ve esnek bir tıraş deneyimi için oynar başlığı sunuyor. Oynar başlık sayesinde yüzünüzdeki tüm bölgelere rahatlıkla ulaşabileceksiniz. 4 lü ve 4+2 ekonomik paket seçeceğiyle sunulan ürün uygun fiyatı ile raflarda sizi bekliyor.

 

 - Xtreme 3 Black Edition oynar başlıklı kullan at tıraş bıçağı, En etkili yakın tıraş deneyimi için 3 esnek bıçak sunuyor. Teninizin tüm kavramlarına esnek dokunuşlarıyla ulaşacak wilkinson tıraş bıçağı, en yakın ve etkili dokunuşlar için tasarlanmıştır. 6'lı pakette inanamayacağınız fiyatı ile tüm raflarda sizi bekliyor.

 

 - Extra 2 Sensitive kusursuz çift bıçak tasarımı ile stil tıraşlarınız için tasarlandı. Favori, top sakal gibi detaylı şekillendirmede Extra 2 Sensitive size müthiş bir yardımcı. 5, 5+2 ve 10'lu paket seçenekleri ile tüm mağazalarda.

 

 - Wilkinson Sword 2 plus Çift bıçaklı kullan at tıraş bıçağı, kayganlaştırıcı bant sayesinde sizi tahriş etkisinden kurtarıyor.

 

 - 5'li banyo kullan at tıraş bıçağı, günlük kullanımlarda en uygun ve kolay deneyimi sunmak için tasarlandı.

 

 - Wilkinson Sword Xtreme 3 Sistem 3 bıçaklı, birbirine yakın bıçak aralıklı, kayganlaştırıcı bant desteği ve titanyum kaplaması ile geliyor. Makine ve 2 kartuş yedeği ile aylarca sürecek tıraş keyfine wilkinson tıraş bıçağı ile hazırlıklı olun.

 

 - Quattro Titanium, en son teknoloji ile üretilmiş dört titanyum kaplamalı benzersiz bıçağa sahip. Kayganlaştırıcı bantla tahriş etkisini sıfıra indirirken, arka taraftaki düzeltici bıçak, favori, bıyık gibi düzeltilmesi dikkat isteyen noktalar için en iyi yardımcınız olacak.

 

 - Klasik tıraş bıçağı ve makinesi, klasik jiletin wilkinson tıraş bıçağı teknolojisi ile birleşiminde oluşuyor. Yıllara meydan okuyan klasik tıraş deneyimi en güvenli haliyle raflarda sizi bekliyor.

 wilkinson tıraş bıçağı; uygun fiyatı ve dünyaca ünlü güvenirliği ile yılların deneyimini size sunuyor.

 

 

Blog Son Eklenenler
Saç Spreyi Saç Döker mi?
Saç Spreyi Saç Döker mi?

Berber ve Kuaför

Saç spreyi, saç şekillendirmeye yardımcı olan bir üründür ve genellikle saç dökülmesine neden olmaz. Ancak, saç spreyinin kalitesi, saçın yapısı ve saç spreyinin kullanım sıklığı gibi faktörlere bağlı olarak saç dökülmesi yaşanabilir.  

Devamını Oku
09.05.2023
Sakalda Neden Kepek Olur?
Sakalda Neden Kepek Olur?

Erkek Bakım

Sakal kepeği, sakal bölgesinde ciltte pul pul dökülme ve kaşıntı ile karakterize edilen bir durumdur.  

Devamını Oku
09.05.2023
Tırnak Nasıl Törpülenir?
Tırnak Nasıl Törpülenir?

Kişisel Bakım

Tırnak törpülemenin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi, tırnakların sağlıklı ve düzgün bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Devamını Oku
09.05.2023
Saça Maşa Nasıl Yapılır?
Saça Maşa Nasıl Yapılır?

Berber ve Kuaför

Saça maşa yapmak, saçlara hacim ve hareket katmak için oldukça popüler bir yöntemdir.  

Devamını Oku
09.05.2023
Fön Makinesi Nasıl Kullanılır?
Fön Makinesi Nasıl Kullanılır?

Berber ve Kuaför

Fön makinesi kullanılırken, saçların doğal yapısına ve ihtiyaçlarına uygun şekilde hareket etmek önemlidir. Doğru tekniklerle ve uygun ürünlerle kullanıldığında, fön makinesi saçları etkileyici bir şekilde şekillendirebilir ve güzel bir görünüm sağlar.

Devamını Oku
09.05.2023
Şampuan Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?
Şampuan Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kişisel Bakım

Saçların sağlığı ve doğal yapısını koruyabilmek için şampuan seçimi yaparken özellikle   temiz içerikli şampuan   seçimi yapmak gerekmektedir.  

Devamını Oku
01.02.2023
Durulanmayan Saç Kremi Nedir?
Durulanmayan Saç Kremi Nedir?

Kişisel Bakım

Durulanmayan saç kremi nedir?   sorusu merak eden kişiler tarafından sıklıkla araştırılmaktadır.   Durulanmayan saç bakım kremleri   ıslak ya da kuru saça uygulanan ve durulamaya gerek kalmadan gün boyu saçta kalabilen saç bakım ürünleridir.

Devamını Oku
01.02.2023
Ara Makas Nedir?
Ara Makas Nedir?

Berber ve Kuaför

Ara makas nedir?   sorusuyla sık sık karşılaşılabilmektedir.   Ara makas   saçları çok yoğun, gür olan kişilerin saçlarını inceltmek için yapılan uygulamaya verilen isimdir.

Devamını Oku
01.02.2023
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.