x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Dynamo Perfect 3 Bıçaklı Tıraş Bıçağı Bakım Seti

Ürün Kodu : 10019670
133,25 TL
102,56 TL
%23 İndirim
Havale Fiyatı : 97,43 TL %5  İndirim
Daha Fazla Dynamo

Dynamo Perfect 3 Bıçaklı Tıraş Bıçağı Bakım Seti
İçindekiler;

Dynamo Perfect 3 Bıçaklı Sistem Grubu Tıraş Bıçağı Wilkinson Sword Protect Tıraş Köpüğü 200ml Wilkinson Sword Sport After Shave 100ml Dynamo Perfect 3 Bıçaklı Sistem Grubu Tıraş Bıçağı
Kutu içerisinde 1 adet sap ve 1 adet yedek başlık bulunur. Başlıklar 3 bıçaklı olduğundan ferah bir tıraş deneyimi sağlar. Kauçuk sapıyla elinden kaymaz ve tam hakimiyet sağlarsınız. Kolay durulanır ve tıkanma yapmaz. Pürüzsüz Tıraş Sağlar. Günlük kullanım için idealdir. Bıçaklar ve makinesi Amerika'da üretilmiş olup en üstün kaliteli paslanmaz tıraş bıçağı çeliğinden üretilmiştir. Mans Perfect Sistem Tıraş Bıçağı Makine Başlıklarıyla %100 uyumludur.
Wilkinson Sword Protect Tıraş Köpüğü 200ml
Wilkinson Sword extra koruma tıraş köpüğü tıraştan önce cilde koruma sağlar ve cildin tahriş olması ve tıraştan oluşan yanmalara karşı korur. Ekstra yumuşak tıraşı Protect Extra Protection tıraş köpüğü ile keşfedin. En kısa ve zor tüylerde bile en yakın tıraşı sağlar. Kanıtlanmış formülü E vitamini gibi nemlendirici elementler içerir ve bu formülü kesilmelere ve tahrişi engellemeye yardımcı olur.
Wilkinson Sword Sport After Shave 100ml
Canlandırıcı bir koku: Serinletici, canlılık verici, harekete geçirici. Nemlendirici ve canlandırıcı içeriğiyle cildi tahriş ve kuruluğa karşı korur. Buharlaşan yağlar, tıraştan sonra sportif bir tazelik sağlar.


 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.