yandex
sadsad x
asdasd
Cantu

Cantu Shea Yağı Doğal Saçlar İçin Neme Dayanıklı Bukle Yapıcı Durulanmayan Krem 283g

Ürün Kodu : 07746-12/3PK
86,90 TL
128,90 TL
Ürün Özellikleri

Cantu Shea Yağı Doğal Saçlar İçin Neme Dayanıklı Bukle Yapıcı Durulanmayan Krem 283g
Cantu Curl Sedye, büzülmeyi en aza indirmeye yardımcı olan neme dayanıklı bir durulama ön şekillendiricidir. Cantu Curl Sedye, kolay kuruyan veya fönlenen stiller için telleri uzatır. Yönetilebilirlik eklemek ve son görünümün kıvırcık veya düz olması zamandan tasarruf etmek için dokuyu geçici olarak gevşetmek için formüle edilmiştir. Saf shea yağı ile üretilmiştir ve tüm doku tipleri için formüle edilmiştir.
Havayla kuruyan stiller için Cantu'nun Wave Whip, Coconut Curling Cream veya Curl Activator ile devam edin. Isı stilleri için Cantu'nun Termal Kalkan Isı Koruyucu ile tedavi edin. En iyi sonuçlar için Cantu'nun Sülfat İçermeyen Şampuan ve Saç Kremi'nden sonra kullanın. Cantu'nun Kıvrımsız Sonlandırıcı ile eksiksiz görünüm.

*Büzülmeyi en aza indirin
*Neme dayan
ıklı
*F
önlü veya kuru hava stilleri için ideal
Kullanışı:
Nemli saça uygulayın. 3-5 dakika bekletin. Soğuk su ile durulayın.
İçindekiler:
(Aqua), Setearil Alkol, Behentrimonyum Klorür, Kanola Yağı, Sorbitans Stearat, Butyrospermum Parkii (Shea) Tereyağı, Ricinus Communis (Castor)
Çekirdeği Yağı, Gliserin, Dikildizonium Klorür, Olea Europaea (Zeytin) Meyve Yağı, Hidrolize Adansonia Ekstraktı Baobab Özü), Theobroma Grandiflorium Çekirdeği Yağı (Cupuacu), Caryodendron Orinocense Çekirdeği Yağı (Cacay), Bixa Orellana Çekirdeği Yağı (Roucou), Virola Sebifera Fındık Yağı (Ucuuba), Pantenil Hidroksipropil Steardimonyum Klorür, Pantheno (ProVita5) E Vitamini), Poliquaterium-10, Potasyum Sorbat, Etilheksilgliserin, Fenoksietanol, BHT, Sitik Asit, Koku (Parfum), Üre, Sodyum Sülfit.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Ürün Etiketleri
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.