x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Bodman Iconic Vücut Spreyi 236 mL

Ürün Kodu : A384T
313,50 TL
90,18 TL
%71 İndirim
Daha Fazla Bodman
Daha Fazla Erkek Vücut Spreyi

Bodman Iconic Vücut Spreyi 236 mL

Ürün Detayları

 BOD man Iconic'in akılda kalıcı ve olağanüstü erkeksi kokusu, soğukkanlılık paradigmasının bir örneğidir. İtalyan Bergamot, karabiber ve Elemi harmanının aromatik nüanslar ve zengin ahşaplarla tamamlanan sofistike bir karışımı. BOD erkek kokuları, uzman parfümcüler tarafından geliştirilmiş ve gün boyu kalıcı kokular için yüksek kaliteli yağlarla formüle edilmiştir. Üzerine ne püskürtürseniz o kalır. BOD man kokuları, üst, orta ve alt notalara sahip karmaşık kokular olarak hazırlanmıştır. İlk patlamasından kalıcı izlenimine kadar, her bir BOD erkek kokusu benzersiz bir şekilde çekici koku notaları sağlar. Her seferinde doğru miktarı dağıtan ve harika kokmanızı sağlayan, dağıtması kolay tetikli sprey şişesi.

ERKEK: Cesur, sofistike ve akılda kalıcı bir koku olan BOD man Iconic, İtalyan Bergamotu, karabiber ve zengin ormanlarla vurgulanır.

ÜZERİNE SÜRDÜĞÜNÜZ ŞEY KALIR: BOD erkek parfümleri, uzman parfümcüler tarafından geliştirilmiş ve gün boyu kalıcı olması için tasarlanmış yüksek kaliteli yağlarla formüle edilmiştir.

KOLAY PÜSKÜRTME TETİKLEYİCİ: BOD man'in ikonik kolay püskürtülen tetiği güvenilir bir şekilde koku yayar.

CRUELTY FREE: Hayvanlar üzerinde asla test edilmemiştir.

Bileklerinize, boynunuza ve omuzlarınıza püskürtün - veya tamamen tazelik için havaya püskürtün ve kokunun sizi sarmasına izin verin.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.