x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Bodman 3'Lü Set Fırsat Seti 4274

Ürün Kodu : 4274
152,22 TL
36,44 TL
%76 İndirim
Havale Fiyatı : 34,62 TL %5  İndirim
Daha Fazla Bodman
Daha Fazla Erkek Vücut Spreyi
En Çok İncelenen Ürünler

BodMan 3'lü Set Fırsat Seti 4274
Bod Man Black, yumuşak, çekici bir kokuya sahiptir. Partneriniz daha önce hiç böyle bir koku duymadı: “karşı konulamaz derecede seksi”Black’in en üst notaları, mine çiçeği,  vahşi bergamut ve turunçgillerin kışkırtıcı kokusuna sahiptir.
Daha sonra burnunuza çarpan orta notalarda beyaz adaçayı, portakal çiçeği, ferah okyanus havası, baştan çıkartıcı modern hisler uyandıran bir koku yaratır.
Son notalarda ise seksi ve cesur bir harman olan hint baklası, sandalağacı ve yoğun amber, bu etkileyici kokuyu tamamlamaktadır. 
Bod Man Fresh Guy Fragrance Body Spray yeşil elmanın ve kavun notalarının harmanından oluşan enerjik bir kombinasyona sahip. Kavun, taze zambak ve bambu liflerinin kokusunun uyandırdığı taze ferahlık hissiyle tüm bedeni kuşatır.
Fresh Guy odunsu, amber notaları, misk kokusu, beyaz sandal ağacı ve tik ağacıyla birbirine eşlik eden heyecanlandırıcı kompozisyonu ve güçlü, maskülen kokusuyla hislerinizi ele geçirir. 
Blue Surf canlı, hareketli notalara sahip, ılık, seksi misk kokusunu son notalarda yer veren,  ferah su ferahlığına sahip hareketli, aromatik bitkisel bir kokudur. 
Bod man her kokusu farklı bir parfümden ilham alınarak üretilmiş, Amerika’da en çok satılan vücut spreyidir.
Son yıllarda Türkiye’de adını duyurmaya başlayan Bod Man, her an kullanabileceğiniz uzun süre kalıcı esansları ve her zevke uygun çeşitleriyle, uygun fiyatlara kendisine yer edinmeye başlıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.