x x
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Kapat
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Erkek Hediyeleri

Erkek Hediye Tıraş Ürünleri Fiyatları

Hediye almayı ve vermeyi seven birçok insan vardır. Kadınlara hediye almak çok daha kolayken erkeklere hediye almak daha zorlayıcı olabilmektedir. Çünkü kadınlar için üretilen hediye edilebilecek çok fazla ürün vardır. İyi bir hediye seçmek için hediye alırken kişinin temel ihtiyaçlarını da karşılayabilecek ürünlere yönelmek onun hayatında kolaylaştırıcı bir etki de sunacaktır. Bundan dolayı hediye alınacak kişinin ihtiyaçları öncesinden öğrenilebilirse buna uygun hediye almak daha iyi bir seçenek olabilir. Tıraş ürünleri ise erkekler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır ve önemli bir ihtiyaçtır. Hediyelik tıraş ürünleri bu yüzden erkeklere hediye alınacağı zaman doğru ve faydalı bir seçenek olabilmektedir. 

Erkek hediye tıraş ürünlerinin fiyatları da hangi tıraş ürününün seçileceğine ve bu ürünlerin markasına, kalitesine göre farklılık göstermektedir. Hediye tıraş ürünleri alınabilecek birçok platform bulunmaktadır. İsteyen kişiler bunları mağazalardan alabilecekken aynı zamanda online platformlardan bu ürünleri temin etmek de mümkündür. Ayrıca çeşitli kampanyaları takip ederek daha uygun fiyatlı tıraş ürünleri bulunabilmektedir. Sadece tıraş ürünlerinin satıldığı online platformlar olduğu gibi bu ürünlerin de yer aldığı, aynı zamanda beraberinde birçok ürünün satıldığı alışveriş siteleri de bulunmaktadır. Diğer taraftan bu ürünlerin hem fiziksel hem sanal mağazalardan toptan satıcıları da mevcuttur.

İyi bir araştırma sonucunda en uygun fiyatlı tıraş ürününü bulmak mümkündür, bunun için detaylı bir araştırma yapmak gereklidir. Fakat tıraş ürünleri ciltle direkt temas eden ürünlerden oluştuğu için bu ürünlerin kalitesi de fiyatı kadar önemli bir detaydır. Bu sebeple kalite ve fiyat kombinasyonuna uygun değerlendirmeler yapmak gerekmektedir. Tıraş makinesi aynı zamanda saç makinesi olarak değerlendirilebileceği için saç makinesi fiyatları da benzer sebeplerden farklılık gösterebilmektedir. 

Saç ve tıraş kesimi ile ilgili bütün ihtiyaçların karşılanmasını sağlayan erkek tıraş seti modelleri vardır. Hediye kültürü en çok iki çift arasında ya da insanların birbirine verdiği değerleri yansıttığı özel günlerde veya kişilerin doğum günleri sırasında yaygındır. Tıraş seti ürünleri ise kadın sevgili tarafından erkek sevgiliye hediye edilebilecek ürünler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda traş seti bir erkek arkadaşın diğer erkek arkadaşa hediye edebileceği ürünler arasında da bulunmaktadır. Tıraş seti ürünleri ya da tıraş bakım kiti ürünleri erkek hediye seçenekleri arasında hem kullanışlı hem de şık bir hediye olabilmektedir. Erkek traş seti erkek hediye kutusu ile beraber bir erkeğe verilebilecek kullanışlı bir hediyedir.

Erkek Hediye Tıraş Ürünleri Nelerdir?

‘’Tıraş ürünleri içerisinde neler bulunmaktadır?’’ konusu hediye alırken önemli bir noktadır. Bu ürünlerin bazıları şöyle sıralanabilir;

  • Tıraş Jeli: Tıraş jelinin asıl amacı cilde daha az sürtünmeyi sağlamaktır. Tıraş jeli kullanımında yanma, tıraş kızarıklığı ve tahriş riski önemli ölçüde azalır. Bununla beraber çizik ve kesiklerde de azalma oranı yüksektir
  • Tıraş Losyonu: tıraş sonrasında kullanılan tıraş losyonu cilde nem vermek ve cildi beslemek için kullanılır, aynı zamanda cildin yumuşamasını da sağlamaktadır
  • Tıraş Fırçası & Kremleri: Yüz ya da kafa traşı olurken tıraş kremi veya sabunu ile kullanılan mini tür fırçaya verilen isimdir
  • Tıraş Köpüğü: Tıraş köpüğü, tıraş kremi ile aslında benzer bir görev görmektedir. Cilt ve bıçak arasında koruyucu bir görevi olan tıraş köpüğü sürtünmenin az olmasını sağlamaktadır. Bu da cilt üzerinde yanma, tahriş, tıraş çiziği ve tıraş kesiklerinin olma riskini de azaltmaktadır.
  • Tıraş Kolonyası: Tıraş kolonyası tıraş losyonu ile benzer bir işleve sahiptir. Tıraş olduktan sonra cildi ferahlatmak ve nemlendirmek için kullanılmaktadır
  • Tıraş Bıçakları ve Yedekleri: Bazı kişiler tıraşı, tıraş makinesi ile olmayı severken bazı kişiler ise tıraş bıçağı kullanmayı tercih etmektedir. Tıraş bıçakları genellikle 3 bıçaklı ya da 5 bıçaklı olmaktadır. Bu jiletlerin genellikle yedek tıraş bıçakları da bulunur.
  • Profesyonel Tıraş Makinesi: Tıraş bıçağı tercih etmeyen kişiler profesyonel tıraş makinesi ile tıraş olmayı tercih etmektedir. Profesyonel tıraş makinesi daha hızlı tıraş olmayı da sağlayabilmektedir. Bu cihaz daha elektronik bir cihazdır.
  • Tıraş Öncesi Bakım Seti: Traş kolonyası tıraş losyonu ile benzer bir işleve sahiptir. Tıraş olduktan sonra cildi ferahlatmak ve nemlendirmek için kullanılmaktadır.
  • Sakal Bıyık Bakım Seti: Bu bakım ürünlerinin arasında sakal ve bıyık besleyici serumlar ya da yağlar bulunmaktadır. 
  • Jilet: Ustura jileti, yaprak jilet gibi birkaç jilet modeli bulunmaktadır. Bu modeller tercih edilmeden önce hediye sahibi olacak kişinin hangi ürünleri tercih edebileceği hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Çünkü bu tarz jiletler herkese hitap etmemektedir. 

Erkek Hediye Tıraş Ürünleri Modelleri?

Erkek hediye tıraş ürünleri modelleri arasında birçok seçenek bulunmaktadır. Eğer ki hediye tıraşı ürünü almak isteniyorsa profesyonel tıraş makinesi gibi tek bir ürün de seçilebilir ya da bir tıraş bakım seti oluşturulabilir. Bunların içerisine hediyeyi alacak kişinin kendi seçtiği ürünler konulabilir ya da hediyenin verileceği kişinin ihtiyacına yönelik ürünler konularak bir hediye paketi oluşturulabilir. Hediye tıraş ürünleri aslında birkaç kategoriye ayrılabilir. Tıraşı direkt yapacak ürünler mi tercih edilecek yoksa tıraş süresince tıraş bakımını destekleyici ürünler mi tercih edilecek? Buna göre bir tıraşı seti paketi hazırlanması doğru olacak. Bu paket hazırlanırken hediyenin alınacağı kişinin nasıl tıraş olmayı tercih ettiği de önemlidir. Her şeyden önce bu bilgiye sahip olunmalıdır. Örneğin; bıyık bırakan biri ise bıyık bakımına yönelik hediyeler de tercih edilebilir. 

Erkek Hediye Tıraş Ürünleri Özellikleri Nelerdir?

Erkek hediye tıraş ürünlerinin özellikleri aslında çok geniştir. Çünkü tıraş ürünleri arasında birçok ürün bulunmaktadır ve her ürünün kendine göre farklı ya da benzer özellikleri vardır. Bu ürünler satın alınırken birer birer değerlendirilmesi daha doğru olacaktır. Örneğin; bakım kremi alınıyorsa daha önceden kullanılan kişinin yorumlarına dikkat edilebilir ve aynı zamanda içeriğine dikkat edilebilir. Eğer hassas bir cilde sahipse bu ürünleri kullanacak kişi buna uygun özellikteki tıraş ürünleri tercih edilebilir. Bu hediye tıraş ürünleri alınırken ürünlerin özelliklerine bu ürünleri kullanacak kişinin tercihlerine göre dikkat etmek faydalı olacaktır.

Erkek Hediye Tıraş Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Erkek biri için tıraş ürünleri ile ilgili bir hediye almak ya da tıraş bakım seti almak hediye için tercih edilebilir. Fakat bu ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Eğer tıraş olmaya profesyonel bir şekilde yardımcı olacak bir tıraş makinesi alınıyorsa bu ürünün başlık kalitelerine ve başlık miktarına bakmak gereklidir. Aynı zamanda eğer ki bir tıraş bakım kiti tercih ediliyorsa bunun içeriği de önemlidir. Bu kutu içeriğinde losyon, kolonya, fırça, tıraş bıçakları gibi ürünlerin olması daha faydalı bir bakım seti oluşmasını sağlayacaktır. Tabii ki bu ürünlerin kalitesi, kutularının daha önceden açılmamış olması ve kolay dezenfekte edilebilir olması gibi önemli noktaları vardır. Bu sebeple daha önceki kullanıcı yorumlarına dikkat edilebilir ve buna bağlı olarak da daha doğru bir tercih yapılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.