sadsad x
asdasd
Bod Man

Bodman Erkek Vücut Spreyi Çeşitleri

Ürün Kodu : 10019492
39,92 TL
49,90 TL
Ürün Özellikleri

Bodman Erkek Vücut Spreyi Çeşitleri

BodMan Black Vücut Spreyi 236ML
Bod Man Black, yumuşak, çekici bir kokuya sahiptir. Partneriniz daha önce hiç böyle bir koku duymadı: “karşı konulamaz derecede seksi”
Black’in en üst notaları, mine çiçeği,  vahşi bergamut ve turunçgillerin kışkırtıcı kokusuna sahiptir. 

Daha sonra burnunuza çarpan orta notalarda beyaz adaçayı, portakal çiçeği, ferah okyanus havası, baştan çıkartıcı modern hisler uyandıran bir koku yaratır.
Son notalarda ise seksi ve cesur bir harman olan hint baklası, sandalağacı ve yoğun amber bu etkileyici kokuyu tamamlamaktadır.
Bod Man Amerika’da üretilir ve Amerika’nın en çok tercih edilen vücut spreyi markasıdır.

Parfums de Coeur, kalitesi ile pahalı markaların kalitesini uygun fiyata evinize sokmanızı sağlayacak ürünler üretmektedir.
1989’da kurulmuş firma, Amerika’nın en çok satılan vücut bakım ürünlerini üretmektedir.​

Bodman Dark Ice Vücut Spreyi 236ML
Dark Ice, İtalyan bergamutu, hindistancevizi, yeşil çay yaprakları, Baltık amberi ve hisleri uyandıran hafif bir misk ile notalandırılmış sert, temiz, ferah bir kokuya sahiptir. 

Kokusunu turunçgillerin ferah temiz kokusundan alan, seksi odunsu bir kokudur.
Bod man her kokusu farklı bir parfümden ilham alınarak üretilmiş, Amerika’da en çok satılan vücut spreyidir.

Son yıllarda Türkiye’de adını duyurmaya başlayan Bodman, her an kullanabileceğiniz uzun süre kalıcı esansları ve her zevke uygun çeşitleriyle, uygun fiyatlara kendisine yer edinmeye başlıyor.

Bod Man Tekno Vücut Spreyi 236ML
Etkileyici ve tarifsiz. Hisleri uyandıran, enerjik, eğleceli, ilham verici ve fantastik! Üst notalarda mavi ozon ve temiz hava, orta notalarda kişnişin baharatlı esansı, misk adaçayı, fındık ve alt notalarda kırmızı sedir ağacı ve hafif misk. Sizi unutmasına asla izin vermeyin ;) 

Really Ripped Abs Vücut Spreyi 236ML
Sadece duştan çıktıktan hemen sonra yaşayabileceğiniz temizliğin ve ferahlığın deneyimini, turunçgillerden bergamutun ve mandalinanın ferah notalarını , temiz havanın verdiği hisleri, yeşil adaçayının ferahlığı ve  ıtır çiçeğin ve lavantanın maskülen kokusunu Bod Man Really Ripped Abs ile yaşayabilirsiniz. 

Bod Man Most Wanted Vücut Spreyi 236ML
Most Wanted en yeni Bod Man imzasını taşıyan kokulardan biri. Çok temiz ve çok seksi. 
Taze deniz kokusu ve maskülen misk kokusuyla partnerinizin dikkatini çekecek. Kokusu üzerinizde saatlerce kalıcı olacak. “ARZULANMAK için cüretkar olun.”

Bod Man Fresh Guy Vücut Spreyi 236ML 
Bod Man Fresh Guy Fragrance Body Spray yeşil elmanın ve kavun notalarının harmanından oluşan enerjik bir kombinasyona sahip. Kavun, taze zambak ve bambu liflerinin kokusunun uyandırdığı taze ferahlık hissiyle tüm bedeni kuşatır.
Fresh Guy odunsu, amber notaları, misk kokusu, beyaz sandal ağacı ve tik ağacıyla birbirine eşlik eden heyecanlandırıcı kompozisyonu ve güçlü, maskülen kokusuyla hislerinizi ele geçirir. 

Bod Man Warrior Vücut Spreyi 236ML
Bod Man Warrior, ne zaman isterseniz Warrior odunsu, turunçgillerin ferahlığı, amberin, güve otunun ve miskin seksi ve maskülen kokularıyla bezenmiş, aromatik bir kokudur. Bir erkek olarak ihtiyaç duyduğunuzda enerji ve güveninizi yükselten bir kokuya sahiptir. 

Bod Man Vapor Vücut Spreyi 236 ml
Vapor vücut spreyi taze turunçgil ve taze eğreti otunun temiz okyanusal koku notlarıyla erkeksi bir esans yaratır.

Üst notalar : Beyaz Greyfurt
Orta notalar: Sedir yaprakları, Mavi alaçam
Alt notalar: Serin yosun, beyaz süet, Taze misk

Bod Man REV’D Erkek Vücut Spreyi 
Durdurulamaz erkekler için Bod man Rev’d Vücut spreyi tutkunun günü olarak tanımlanan limon, taze nane ve taze yeşilliklerden odunsu ılık baharatlara muhteşem bir uyumla yaratılmıştır. 
Bu heyecanlı, büyüleyici ve şehvetli koku ile günü yakalayın! Bod man uzun süre kalıcıdır, sadece kaliteli esanslar kullanılarak ve özellikle kadınların ilgisini çeken seksi esanslardan esinlenilerek yaratılmıştır. 
Odunsu kokusuyla, maskülen bir dokunuş sağlar. Her bir damlasında heyecanlı, güçlü ve tutkulu bir his uyandıracak. 

Bod Man Headliner Erkek Vücut Spreyi 236ml
Bod Man Amerika’da üretilir ve Amerika’nın en çok tercih edilen vücut spreyi markasıdır.

Üst notalar; Menekşe yaprakları, mandaline ve ferah aldehitler 
Orta notalar; Limon, lavanta ve siklamen Bod Man headliner modern erkeklerin günlük aktif hayatlarında kullanabilmesi için üretilmiş bir vücut spreyidir. 
Koku, yumuşak ve zengin kokuların ılık ve tatlı esansların karışımından yaratılmıştır. 

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
Ürün Etiketleri
Not
:
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.